Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 75456437

Szkoły policealne

Polecane posty

Gość 75456437

Czy możecie polecić jakiś kierunek ze szkoły policealnej, który daje jakieś możliwości 'lepszego' zatrudnienia? Oprócz farmacji i fryzjerstwa:) Co myślicie o organizacji reklamy, informatyce czy ekonomii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratownik medyczny
Ale to nie jest szkoła policealna, tylko bodajże 2-letnie studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolineeeeeeeee
wedlug mnie te szkoly policealne nic nie daja sama skonczylam turystyke i nic z tego nie mam zaluje ze odrazu nie poszlam na studia lub do jakiegos technikum miualabym przynajmniej zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75456437
No ale w szkolach policealnych masz takie same profile jak w technikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie farmacja? ja jestem na 2 letniej farmacji i jestem zadowolona mimo nauki wiem, że będę miała zawód z przyszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najlepsza jest farmacja/ technik protetyk ale debile leza na socjologie, reklame jak zreszta na studia, swiat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75456437
Ferba a jak z zarobkami po technikum farmaceutycznym? Bo ja niestety narazie nie mogę isc na studia, z powodow rodzinnych, a u mnie w mieście same gówniane uczelnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja straciłam czas robiąc policealnie tytuł technika ekonomistę, a potem i tak poszłam na studia bo tamte lata okazały się stratą czasu. Teraz mam dobrą pracę i niezłe zarobki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75456437
Co do tej farmacji to chodzi mi o ten staż głównie, ze musiałabym tu zostać kolejne 2 lata. A nie orientujesz się, czy np mogłabym go jakos odrabiac w czasie studiów np na pół etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna osoba którą znam w W-wie jest technikiem zarabia około 3 tys. To nie żarty. Na stażu 2 letnim wiadomo nie zarobi się cudów ale potem wraz ze stażem pracy pieniążki rosną. Ja mieszkam na śląsku - tu technicy farm w większych miastach zarabiają nieźle. Wiesz ja bym powiedziała, że farmacja i fryzjerstwo z policealnych opłacają się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75456437
A jaki ta osoba ma staż pracy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież staż można odrobić w obojętnie jakiej miejscowości, możesz nawet na koniec PL wyjechać :) ze studiami to nie wiem, bo nie chodzę, zależy jakie jak wieczorowe to można sobie dorabiać, zaoczne wiadomo a z dziennymi to różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 6 ;at po stażu, łącznie 8 lat pracy w zawodzie ;) farmacja to opłacany kierunek dla kogoś kto się tym interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75456437
Dziękuje za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina570
Witam Ja się wybieram od września również do szkoły policealnej. Już mniej więcej się zdecydowałam i na kierunek i na uczelnie. Na pewno finanse i rachunkowość, a szkoła to złożę papiery do GoWork Są już jakiś czas na rynku, organizują kursy zawodowe więc nie jest to żadna firm krzak, która się zawinie z kasą. Widziałam już formularz i w razie czego jakby po pierwszym semestrze mój grupa z kierunku się zmniejszy to mogę się przenieść lub przeczekać semstr. Wydaje mi się, że jest to w porządku i jasno opisane. Zawsze trzeba brać taką ewentualność pod uwagę, że grupa się może wykruszyć. Nio życie ja się tam nie zrażam. Jak ktoś też się wybiera to dawać znaka, zawsze raźniej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Uczę się organizacji reklamy w Żaku, bardzo fajny kierunek i sama szkoła też nie jest zła. Byłem w gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest wzięcie na kierunki medyczne. Jakiś masażysta, opiekun medyczny czy asystentka stomatologa. Ja chodziłam na higienistkę do cosinusa, nie miałam nigdy problemu ze znalezieniem pracy chociaż mi trochę pomogła szkoła z pierwszą pracą, bo mnie pokierowali na praktyki do gabinetu w którym już zostałam na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×