Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

sucha skóra

Polecane posty

Szukam czegoś skutecznie nawilżającego skórę. Na długo. Moja siostra jest diabetykiem i przez podwyższony poziom cukru we krwi ma poważne problemy ze skórą. Zwłaszcza na rekach i stopach. Znacie jakieś dobre kremy lub balsamy? Najlepiej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie tutaj: http://www.aanatural.pl/ To kosmetyki z Nowej Zelandii. Z naturalnych składników (lanolina, aloes, kolagen, placenta, itp.). Miałam okazję wypróbować kremu z lanoliną i jest naprawdę rewelacyjny. Nic tak dobrze nie nawilża. Kremy i balsamy, które mają są dedykowane między innymi diabetykom. Świetnie łagodzą podrażnienia. Kup jej i niech wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też mam problem z suchą skórą, ale ja starałam się walczyć z tym problemem za pomocą oliwki, ale strasznie mnie denerwuje, że zostawia tłuste plamy. a możesz napisać coś więcej na temat tych kosmetyków ? używałaś ich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to najlepszy jaki mialam garnier do skory suchej (różowy), mama używa do b.suchej klonowy i też sobie chwali. Teraz kupiłam z Eveline 500 ml jogurtowy truskawkowy i powiem Ci, że jeśli chodzi o nawilżenie długotrwałe to średnio sobie radzi. Znalazłam wczoraj na www.doz.pl balsam 500 ml z Ziaji za 8 zł z groszami tyle, że bez zapachowy. pewnie go kupię i sprawdzę czy coś działa jak nie to wracam do garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisze ci Irving że używałam tego z lanoliną. Bardzo skutecznie nawilża. A co więcej można powiedzieć...Lanolina jest pozyskiwana z owczej wełny. Te kosmetyki są z Nowej Zelandii, więc jakość tej lanoliny jest na pewno wysoka, bo NZ to bardzo czysty kraj. Robią też kosmetyki bazujące na innych naturalnych składnikach, takich jak kolagen morski, placenta, aloes, wosk pszczeli, olej jojoba. Najlepiej zajrzyj sobie na tą stronę którą podałam i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×