Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość joka44

Brak apetytu

Polecane posty

Gość joka44

Od kilku dni a w zasadzie od 3-4 mam całkowity brak apetytu. [Od razu chcę powiedzieć że zakładam ten wątek ponieważ nie jest to spowodowane nerwami czy czymś innym tak jak na innych forach o tym temacie!] Nigdy nie miałam z tym problemu od zawsze odżywiam się regularnie i w odpowiednich ilościach[czasem nawet zbyt dużo;)], moja przemiana materii też jest super. Mam 160cm i ważę od 5 lat niezmiennie 47,7kg. A od 3-4 dni nic nie jadłam i wcale mi się nie chce... nawet nie czuję się z tego powodu osłabiona z tym że jak patrze na jedzenie to mi od razu niedobrze;/ Jak tak dalej pójdzie to zniknę chyba;) Może wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymmm.... pytanie jak dla mnie dość trudne. Brak apetytu może oznaczać chorobę albo nic specjalnego. Byłaś może ostatnio na jakiś imprezach? Albo jadłaś coś pierwszy raz i twój organizm tego nie przyswoił? Mogłaś naprawdę zjeść coś szkodliwego i to Ci mogło zaszkodzić. Dokładnej diagnozy czy rozwiązania problemu nie jestem w stanie określić. Spróbuj jeść delikatne dania, może się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem, powinnaś się udać do lekarza w gorszym przypadku dietetyka... A tak mówiąc szczerze to ile masz lat? wiesz tak z ciekawości.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka44
Mam 18lat.... z tym że tak jak już wspomniałam od 3 lat już nie rosnę i 5 ważę tyle samo co do grama... żadnych zaburzeń;) Na imprezy też nie chodzę, nie piję nie pale itp... drowy tryb życia.. no i to mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC...
Możesz mieć robale typu :glista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobnie, mnie na sama mysl o jedzeniu bralo obrzydzenie........trwa to kilka dni i przechodzi, nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob badania na pasożyty. Jesli fizyczne dolegliwości odpadna to idz do psychiatry. Śmieszne? Nie. Moja ciocia dostała blokady na jedzenie a kilka tabletek i bylo ok. Tez nikt nie wie czemu stawało jej w gardle wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluneax1
Kilka tygodni do tyłu straciłam apetyt, schudłam 7kg i nie wiedziałam co się dzieje. Prawda, że żyję w stresie, ale nie sądziłam, że skutki mogą być aż takie... chodzę na wizyty do psychologa w Progress Clinic i powoli odzyskuję wiarę. Okazało się, że to faktycznie wszystko przez stres i problem leży w mojej głowie. Jednak nie warto bagatelizować nerwów i mówić sobie jakoś to będzie... psycholog naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka8989
Krab ma racje, najczęstszą przyczyną braku apetytu są właśnie pasożyty. Najlepiej wtedy zażyć Toxinext, pić dużo wody (4l dziennie) i to powinno pomóc, ja przynajmniej tak miałam. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak dużo może być zależne od pasożyta którego mamy w sobe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finezjaxxx
Dokładnie, Toxinext jest supcio! Apetyt powrócił mi do normalności, pomógł ten lek w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzazMatiza
A mi Toxinext poleciło kilka koleżanek, warto się nim zainteresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaPolka

U nas dobrze sprawdziły się nutridrinki Fresubin, bardzo wzmocniły mojego męża jak miał duże problemy zdrowotne, kupowaliśmy w DOZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe 100 euro.

Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się z podanego niżej linku (ważne!!!) do Trading 212, czyli portalu do inwestowania. Za samo zarejestrowanie i wpłatę minimum 5 zł dostajesz (po ok. 10 minutach) akcje wartą do 100 euro, którą możesz sprzedać w aplikacji i wypłacić zarobione pieniądze. Aplikacja jest bezpieczna i można ją pobrać z oficjalnego sklepu Google play lub App Store. Polecam

—-www.trading212.com/invite/GINwqxi2

Edytowano przez Kam477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyskaj za darmo do 100 euro.

Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się z podanego niżej linku (ważne!!!) do Trading 212, czyli portalu do inwestowania. Za samo zarejestrowanie i wpłatę minimum 5 zł dostajesz (po ok. 10 minutach) akcje wartą do 100 euro, którą możesz sprzedać w aplikacji i wypłacić zarobione pieniądze. Aplikacja jest bezpieczna i można ją pobrać z oficjalnego sklepu Google play lub App Store. Polecam

„www.trading212.com/invite/GINwqxi2”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×