Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość każde dziecko inne

moje dziecko miało przykrą wpadkę w przedszkolu

Polecane posty

Gość każde dziecko inne

jest w grupie 3-latków i wczoraj zrobiła w przedszkolu kupę w majtki:Opierwszy raz w ogóle jej się to przytrafiło. pani ją przebrała, córka wygląda jakby nieszczególnie się przejęła. zastanawiam się czy posłać ją dziś do przedszkola czy dać ochłonąć po tym. nie chcę aby dzieci się z niej śmiały, a przez weekend pewnie zapomną. co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwittd
jeśli się nieszczególnie przejęła,to po co ma zostawać w domu? poza tym naprawdę uważasz,że trzylatki są w stanie się wyśmiewać z dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzmo
u dziurawców to normalne. zesrajtuch :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaa27
zgodze sie kazde dziecko jest inne ale mojemu synkowi tez sie tk zdarzyło i to nie raz a poszedł na drugi dzień do przedszkola,zalezy to od atmosfery i przedszkolanek.ja bym posłała w koncu nic takiego sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbyy
Nie wiem czym się przejmujesz. Takie wypadki niestety się zdarzają i zapewniam Cię, że częściej niż myślisz. Mój syn dostał kiedyś biegunkę w przedszkolu. Zanim po niego doszłam, to Panie chyba 3 razy musiały Go przebrać. Niestety takich sytuacji nie można przewidzieć. Wiadomo, że w innym wypadku człowiek chciał zapobiec takiej sytuacji, ale poprostu nie da się i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde dziecko inne
nie wiem czy dzieci sie śmieja z innych czy nie, ja pamiętam takie zdarzenie z własnego dzieciństwa, gdzie kolega w przedszkolu zrobił kupę i wszyscy się śmiali, była to grupa 5-latków. nie wiem, wygląda na to, że ja bardziej to przeżywam niz ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde dziecko inne
no to chyba ją poślę. panie są w porządku i przeszły na tym do porządku dziennego (a przynajmniej tak wyglądało). z córką nigdy wcześniej nie miały najmniejszego problemu. chyba tylko ja ię tak stresuję, bo to przykra sytuacja, ale skoro mówicie, że to się zdarza, to mi ulżyło trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbyy
Nie przejmuj się, bo na prawdę nie ma czym. Co innego, gdyby to notorycznie się powtarzało, ale przecież 3 latki, to jeszcze maluchy i Panie przedszkolanki muszą liczyć się z tym, że czasem może się zdarzyć podobna sytuacja :) A dzieci czasami są tak przejęte zabawą, że zapominają o tym, że trzeba pójść do wc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak zwane
to jest tak zwane uciekanie od problemu...w wieku 3 lat kupa w przedszkolu,a w wieku 10 cos innego i tez dziecka do szkoly nie poslesz?bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj siostrzeniec tez kilka razy zrobi kupe w majtki tak to jest jak dzieci sie zabawia i nie wolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakakooa
Przecież to normalne, sama pamiętam jak miałam 3-4 latka i zrobiłam kupę w majtki i coś tym przedszkolankom śmierdziało i nie wiedziały które to dziecko, a jak się pytały to się bałam przyznać :D I się dzieci w kolejce ustawiły to każdemu zaglądały do spodenek i na mnie na trafiły :D No to mnie umyły i tyle ;D To normlane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakakooa
A tak, faktycznie, też pamiętam jak w grupie 5latków jedna dziewczyna zrobiła kupę. Faktycznie, dzieci się wtedy z niej śmiały, a ona się popłakała. Przyszła wtedy po nią mama. Ale dzieci w wieku 3lat to jeszcze jednak za wcześnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×