Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwkarz

z przykrością muszę stwierdzić, że...

Polecane posty

ale zabawne..dziwkarz a skad wiesz ze ma seksowen cialko??????? moze to jakaś gruba tuta...albo w ogole laska która nie jest w twoim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem: z moja pupcia wszystko w porzadku:) Ty lepiej pilnyj swojego dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie olka moze jestem facetem albo grubasem albo szkieletorem?Ty wiesz lepiej od dziwkarza:) Mysle ze niczego mi nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jestem
jeszcze,pewnie tylko z dupą wszystko ok ;) buahahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jestem
"buahahahaahahha" - co za debil bynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze" tylko mi niemów ze jesteś piękna, bo chyba pękne ze śmiechu... "dziwkarz" wiadomo że "jeszcze" laska puszcze sie na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj Olka lubie sex uwazam ze dziwkarz ma racje twierdzac ze malo ktora dobrze to robi, ale nigdy nie powiedzialam ze jestem latwa:) a czy piekna? nie mnie to oceniac, ale nie mam kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty napewno robisz..tak jasne jesteś zajebista?? to czemu umawiasz sie na seks przez internet nie jesteś ładna, i tego mi nie wkręcisz a to co mówi dziwkarz g.. mnie obchodzi najpierw niech sie on nauczy minete robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziwkarz traktuje cie jak szmate, heehhe chociażby świadczą otym słowa "no wiesz, to było tylko pytanie, nie pochlebiaj sobie dziewczynko" eheh naprawde jestes taka głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jestem
jeszcze ty nie musisz zapewniać nas że nie jestes łatwa,takie coś (twoje teksty) pozwalają wyczuć juz na kilometr że JESTEŚ:) kogo chcesz oszukać,stare wygi kafeteryjne, czy samą siebie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nie wtrącam...mówie tylko ją szmatą jesteś... ale z dziwkarzem pasujecie do siebie idealnie...on tez widac ze nie jesteś przystojniakiem ani bystrzakiem...gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jestem
aaa a atrakcyjna a tym bardziej piekna to na bank nie jesteś,takie nie muszą uskuteczniać takich dialogów z dziwkarzami na forach jak ty dałas tu popis ty stara wirtualna ciotka jesteś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwkarz chyba cie olał...idź sobie palcówkę teraz strzel, bo pewnie sie napaliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jestem
Olka przybij piątala, razem wykorzenimy koorestwo na kafe :D hahahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh przybijam...no niewiem czy pisałam ale dziwkarz jest jednym z moich ulubienców na cafe...oprócz niego są jeszcze Mr.dzik, Monika_32 chorzy zakompleksieni ludzie...ale nasza "para zakochanych" chyba niewtrzymala i poszła sobie zrobić "dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
para zakochanych nie siedzi na kafe 24 na dobre tk jak Wy:) maja tez inne zajecia:P fajnie poczytac jak sie wzajemnie nakrecacie:) a to jaka jestem to pozwol ze inni beda oceniac, no ale zyj w przekonaniu ze jestem brzydka latwa i glupia, jesli bedzie Ci z tym lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaa a atrakcyjna a tym bardziej piekna to na bank nie jesteś,takie nie muszą uskuteczniać takich dialogów z dzi**arzami na forach jak ty dałas tu popis ty stara wirtualna ciotka jesteś" na bank to slonce latem swieci:) ja nic nie musze uskuteczniac, ja sie po prostu nudzilam w pracy:) i rozpoczelam dialog:P fajnie czasem tak pogadac z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to narazie tylko zdjecia, ciesze sie ze Ci sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×