Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frage1

jak się przygotować do anala?

Polecane posty

Gość Frage1

NIe daje mi to jakiejs super rozkoszy ale chce to zrobic dla swojego faceta. Jednak czuje dyskomfort, boje sie ze znajdzie tam jakies "skarby":) Jak domowymi sposobami przygotowac sie do anala by bylo estetycznie? I zebym miala spokoj w glowie ze nie bedzie niemilych niespodzianek... Dodam jeszcze ze on ma wielkiego ... i to nie jest mile wiec przygotowanie byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie proste
umyje dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej zrob tak:
wloz sobie szczotke do mycia kibli i sie tam porzadnie wyszoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak .....
chcesz powiedzieć że robisz to tylko dla faceta a sama nie preferujesz analu ?....no to tylko pogratulować decyzji piszesz że facet ma wielkiego to współczuję bólu pamiętaj że do analu nie można się przygotować tylko poprzez umycie czy zrobienie lewatywy na to potrzebny jest dłuższy okres czasu a przygotować powinien Cię partner no ale rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uzywałam zadnych nawilzaczy..po prostu wystarczyło za ja sama zaczełam delikatnie go wkładac bardzo powoli najpierw czubeczek delikatnie a potem coraz głebiej ..na poczatku bez ruchu a potem jak juz sie przyzwyczaje to jest ok..i nie bolało wcale a potem był odlot starszny pół twarzy mi zdretwiało:P a sprawdzam czy jestem czysta wczesniej paluszkiem czy nie ma niespodzianek i najlepiej jak rano kupke zrobie to wiem ze potem jest juz ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o prostytucje
normalnie wystawic dupsko i czekac az cie beda ruchac w dupala, pozniej wezmiesz do dzioba i po sprawie. No i moze jemu wyliz dupsko bo pewnie do tego sie tylko nadajesz:D Takie jak ty to sie tylko w dupsko laduje i fiuta do obciagania daje:D Jego kumplom tez nadstawiasz bo chcesz mu zrobic przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frage1
jesli chodzi o prostytucje: kiepsciuuuuutko z ripostą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×