Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

agnieszka Nawet nie ma porównania: maść cebulowa a silikonowa. Kobieto, cierpliwowości:) Gwarantuję Ci, że efekty będą widoczne. Ja swojego bliznowca w połowie (jeszcze nie całkiem) załatwiłam po ponad dwóch latach (jest to dość stary bliznowiec na ramieniu, gdzie najczęściej się one robią). Gruby, czerwony, wypukły. Najpierw był taki sobie, więc odpuściłam i dopiero smok narósł.... Nie ma więc co odpuszczać, gdy widzimy, że już się robi. Myślę, że gdy będziesz smarowała, oczywiście krócej to potrwa, ale jednak potrwa. Musisz zresztą uwierzyć na słowo bliznowej weterance:) Nie wcieraj verademu, tylko nakładaj cienką warstwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka z ta cierpliwością u mnie jest rożnie, postaram się ale sama wiesz ze każda kropelka dodana do drugiej to zrobi się szklanka :( i jeszcze ta waga:(teraz to już marze żeby nie przytyć, nie żeby chudnąć ale już nie tyć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
WITAJCIE ZWLASZCZA MALGORZATA Z JESTEM PO 40-CE PROFILAKTYCZNIE ROBILAM SOBIE ROZNE BADANIA,USG PIERSI,CYTOLOGIE I PO RAZ PIERWSZY USG TARCZYCY(OSTATNIO MODNE) NIGDY NIE CHOROWALAM ANI NIE LECZYLAM TARCZYCY W USG WYSZEDL GUZ UNACZYNIONY ECHOGENNY ITP,WSKAZANA BIOPSJA BALAM SIE BARDZO ALE RZECZYWISCIE KROTKO I PRAWIE BEZBOLESNIE NA WYNIK CZEKALAM AZ 6TYG WYNIKI KRWI TSH FT3 FT4 WSZYSTKO W NORMIE 8MARCA OKAZALO SIE Z BIOPSJI ZE RAK BRODAWCZAK KONIECZNA PILNA OPERACJA 22MARCA WYCIETO MI RADYKALNIE CALOSC I DOSTALAM HORMON EUTHYROX75 TERAZ CZEKAM NA WYNIK HISTO,NASTEPNIE PODOBNO CZEKA MNIE SCYNTYGRAFIA W CENTRUM ONKOLOGII WARSZAWA I EWENTUALNIE JODOWANIE I NA TYM KONIEC,KONTROLA U ENDOKRYNOLOGA LEKARZ POWIEDZIAL ZE RAK BRODAWCZAK TARCZYCY JEST LAGODNY I Z REGULY W PELNI WYLECZANY,PODOBNO ZABIEG USUNIECIA ZALATWIA SPRAWE,TO NIE WYROK,DOBRZE ZE SIE PRZEBADALAM I NAMAWIAM INNE PANIE DO BADAN WSZELAKICH(MAM MALE DZIECI) POZDRAWIAM EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
JEZELI CHODZI O GLOS TO U MNIE WSZYSTTKO OK NIE USZKODZONE ANI STRUNY GLOSOWE ANI ZADEN NERW MOWILAM OD RAZU PO ZABIEGU,NIE ODCZUWAM TEZ ZADNEGO MROWIENIA ANI DRETWIENIA A PODOBNO SIE ZDARZAJA ZE WZGLEDU NA BLISKOSC NARZADU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
KOBIETKI MOZE KTORAS Z WAS WIE CZY MOGE UBIEGAC SIE O ODSZKODOWANIE W PZU ZA OPERACJE RAKA TARCZYCY??? BO ZA POBYT W SZPITALU TAK(POW 4DNI) I O GRUPE INWALIZKA JAKO TRWALY USZCZERBEK NA ZDROWIU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewakul Renta na pewno nie wchodzi w grę. Ewentualnie orzeczenie o niepełnosprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWAkul to mnie już teraz nastraszyłas porządnie,ja też jestem po 40 i wlasnie przypadkiem zrobilam usg tarzycy tak jak TY,czekam dalej na wynik biopsji,może w tym tygodniu już będzie , a dlaczego tak dlugo czekałaś na wynik biopsji? A morfologię i OB miałaś też w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
Witajcie, mam 21 lat. ja juz ponad miesiac leze w szpitalu w Warszawie na endokrynologi. Przyszlam z rozpoznaniem nadczynnosc przytarczyc a teraz sie dowiedzialam ze mam zlosliwego raka tarczycy rdzeniastego. /jestem po biopsji, a operacja czeka mnie za 3 tygodne. Boje sie bardzo ale tu z Wami jest mi razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o Tobie kasiu :-) a dlaczego cały czas jesteś w szpitalu? i nie wyjdziesz do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia Podobnie jak nadia, też się zastanawiam, dlaczego cały czas jesteś w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Małgorzata D Ja też mam straszne problemy z głosem,jestem miesiąc i tydzień po operacji,byłam u laryngologa przepisał mi serię zastrzyków, nic to kompletnie nie pomogło, znaczną różnicę zauważyłam dopiero w tym tygodniu, zaczęłam głośniej mówić i chrypić:).Lekarze powiedzieli że to może trwać pół roku. Także nie martw się, wszystko wróci do normy.:)pozdrawiam dot. AgnieszkaL73 Mi też zaczął robić się bliźniowiec i kupiłam contractubex ale jak nim smaruję to mnie swędzi i szczypie, chyba jestem na niego uczulona, nie wme teraz jaka jest maść lepsza.Słyszałam też żeby myć ranę szarym mydłem.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota_b u mnie w szpitalu w dwa dni po operacji laryngolog stwierdził zapalenie krtani. Powiedział, że musiałam mieć to już przed operacją. Wczoraj konsultowałam to telefonicznie z innym laryngologiem, ktory powiedział , że w dwa tyg. powinno to przejść.Dodatkowo są obrzeki pooperacyjne..Zalecił mi pasylki do ssania i i Turtum Verde. pozdrawiam serdecznie Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotab Nie można tak szybko po operacji samrować maściami cebulowymi typu cepan czy contaltubex. Można zacząć z dwa miesiące po operacji minimum. Maści te mogą rozpuścić kolagen w skórze, tym samym zrobić więcej szkody niż pożytku. Większość ludzi jest uczulonych na cebulę. Tuż po odpadnięciu strupków, można zacząć nakładać maść silikonową (np. veraderm, jest ich dużo na rynku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
Jestem tyle czasu w szpitalu poniewaz moja sytuacja jest troche skomplikowana. Zaczne od poczatku: waze 29 kg (jak na operacje to malo), będę miala usuwanego raka, tarczuce, węzły chłonne, przytarczyce. A teraz do tego wszystkiego wykryli mi grasice (hormon, który nie powinnam już mieć w tym wieku). /niestety aby go usunąć trzeba otwierac klatke piersiowa - a to juz powazniejsza operacja, a lekarze chca za jednym razem wykonac te operacje. Po jutrze będe miala jeszcze badanie scyntografue kosci - lekarze chca zobaczyc czy rak nie zrobil przezutow, Wiec widzicie sami ze to wszystko nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina;87
Kasiu - bądź dobrej myśli !!!!, wszyscy na forum TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKI !!!! Nie bój się !! Wszystko będzie dobrze na pewno, tylko myśl pozytywnie - to połowa sukcesu !!!! Pomyśl sobie , że akurat teraz jest ten gorszy okres w Twoim życiu, który trzeba wytrzymać , ale potem będzie już tylko lepiej i los na pewno Ci to wynagrodzi :))))))) !!! pisz jak będziesz miała wyniki scyntygrafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witem Kasiu tez trzymam za Ciebie kciuki....mocno. Zwyczajem Marianny, która dawno się nie odzywała pomodlę się do Ojca Pio za Twoje zdrowie. Swoją drogą co do tej grasicy to chyba Greystonka miała grasice w tarczycy czy coś takiego. W rezultacie jej nowotwór pęcherzykowy okazał sie zmianą łagodna po dlugim i wnikliwym badaniu w Gliwicach Ewa jeśli opcja ubezpieczenia przewiduje odszkodowanie za nowotwór tarczycy, to możesz się ubiegać o odszkodowanie. Ja dostałam. Co do uszczerbku na zdrowiu i grupy inwalidzkiej to nie wiem. Ja sie o to nie starałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
MalgorzataZ NA BIOPSJE CZEKALAM AZ 6TYG BO Z OLSZTYNA WYSYSLAJA DO GDANSK,TO BYLO Z NFZ,GDYBY PRYWAT TO SZYBCIEJ WYNIKI KRWI WSZYSTKIE OK,NAWET TSH I FT3 FT4 W NORMIE TYLKO OB OD JAKIEGOS CZASU OK,20 GUZEK TEN ZŁY 1,1CM DRUGI ŁAGODNY 0,4CM ALE PONIEWAZ WYNIK BIOPSJI WSKAZYWAL NA RAKA BROAWCZAKA WIEC W TRYBIE PILNYM USUNIETO CALOSC,NAWET CHIRURG WYLUSKAL PARE GUZKOW PONIZEJ TARCZYCY:( Z PZU MOZE DOSTANE COS ZA RAKA TARCZYCY ALE NA PODST WYNIKU HISTOP,NA KTORY NIECIERPLIWIE CZEKAM A O GRUPE INWALIDZKA PODOBNO WARTO SIE STARAC JAKO TRWALY USZCZERBEK NA ZDROWIU,BEZ KORZYSCI MATERIALNYCH,ALE ZAWSZE DOKUMENT SIE PRZYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna.cane Będzie dobrze! Jestem pewna że to wszystko będzie dobrze. Pisz tu na forum- tu zawsze uzyskasz ogromne wsparcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam nicka bo jest nas 2 Małgorzaty EWAkul czekam na wynik biopsji juz trzeci tydzień ,martwi mnie bo tez morfologia w normie,poziom hormonów tez i OB tak jak piszesz od kilku lat mam w granicach 20-30,choc badanie ob wykonane 3 tygodnie temu po raz pierwszy wyszło 9.I tak jak Ty nie miałam żadnych objawów wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o ubezpieczenie to musi obejmowac powazne zachorowania w tym nowotwor zlosliwy czyli popularnie rak a czy to jest tarczycy cz innej czesci ciala to juz nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek do Gliwic na mały Jod kurcze jak mi sie nie chce, a własnie ten mały jod to rejestracja w przychodni czy na oddziale tak jak duży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
TeresaZ O IRONIO!! OSTATNIE WYNIK OB TEZ MIALAM NISKI ALE NIE MARTW SIE U CIEBIE NIE MUSI WYJSC TO SAMO CO U MNIE ALE ROZUMIEM ZE SIE DENERWUJESZ JA MYSLALAM ZE ZWARIUJE CZEKAJAC NA OPERACJE ITP TERAZ CZEKAM NA WYNIK HISTOP JAK NA WYROK ALE CZUJE SIE FIZYCZNIE DOSKONALE GORZEJ Z PSYCHIKA,ZMIENNIE CO DRUGI DZIEN CHYBA TRZEBA PREDKO DO PRACY I NORMALNOSCI :) CZY KTOS WIE CZY DLUGO SIE CZEKA NA SCYNTYGRAFIE W WARSZAWIE?? DAJ ZNAC JAK BEDZIE WYNIK BIOPSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewakul ja już czekałam na wyniki histopatologiczne 2 razy w życiu i do tej pory mi sie udało,ale były to sprawy ginekologiczne.Nic wtedy złego nie było.Takze wiem co to znaczy a kiedy masz się dowiedziec TY o wynik hist?Bądz dobrej mysli choc wiem i rozumiem.Choc napisze Ci po pierwszej mojej operacji lekarze nie dawali nawet nadziei a wynik był ok. Ja w sprawie biopsji mam dzwonic jutro ale naprawde o niczym innym teraz nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
nadia32 niestety sie nie pomylilam w sprawie mojej wagi. Jestem osobą drobną od zawsze ale wcześniej wazylam srednio 40 kg, od kąd mam problemy z przytarczycami i tym rakiem to schudlam w chwile - jem rozne kaloryczne rzeczy a tu nic nie idzie na wiecej. Jutro rano mam scyntografie kosci - boje sie straszie ale wierze ze nie ma tam przezutow i mam nadzieje ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
Dziękuje Małgosiu za te miłe słowa. Jesli ktos z Was chcialby zobaczyc kim ja jestem to wysylam wam link do mojej strony i bloga tam staram sie na biezaco pisac co u mnie slychac i dolanczac zdjecia:) http://mojdommojaprzyszlosc.pl/?page_id=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×