Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

pierwszy wpis mi zniknął więc się chwaliłam drugi raz, tak się cieszę :) Kochani, Wszystkim Wam życzę samych dobrych wyników!:):):) taraz czekam na powrót głosu i ruszam żyć na pełnych obrotach ! całuski Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka dasz rade szast prast wytna co maja wyciać rana sie zagoi i bedzie dobrze trzymam za Ciebie kciuki jesteś bardzo dzielna to na pewno pomoże Ci przezwyciężyc wszystkie przeciwności losu. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mminutek2
Kasiu Trzymam kciuki dzielna kobietko zobaczysz, że wszystko sie poukłada - jak mieć nowotór to tarczycy pamietaj! Ta myśl pomogła mi przetrwać a wlaśnie wracam po małym jodzie do życia - wyniki po 2,5 roku walki ze skorupiakiem dobre. Czego i Tobie z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
Jutro mam scyntografie kosci - aby zobaczyc czy raczysko nie przeszedl dalej, trzymajce kciuki za dobre wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jutro jadę na wycieczkę do częstochowy ... będę o Tobie pamiętała :-) trzymaj się Małgorzata D gratulacje, wspaniałe to uczucie odebrać taki wynik, prawda?:-) wiem coś o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:-) Czytam to forum od jakiegoś czasu. Postanowiłam się ujawnić, bo chyba będę potrzebować Waszych rad. Niedawno odebrałam wyniki biopsji "Obraz mikroskopowy odpowiada zmianie typu podejrzenie nowotworu pęcherzykowego (tumor follicularis)." Dostałam skierowanie na operację. I z tym wiąże się moje pytanie - jakie dokumenty są potrzebne przy przyjęciu do szpitala? Bo ja mam tylko skierowanie, wynik biopsji i usg. Czy to wystarczy? Jak było u Was? Przepraszam, jeśli przeoczyłam tę informację we wcześniejszych postach. Dziękuję za każdą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, wystarczą.Zrób rozeznanie który chirurg od tarczyc jest najlepszy w Twojej okolicy, idź prywatnie do gabinetu, dalej Tobą pokieruje. Ja miałam w szpitalu 10 dni przed operacją zrobione wszystkie badania. W dniu przyjęcia tylko ekg. Będzie dobrze :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU!!! Ja tez trzymam za Ciebie kciuki,NA PEWNO będzie dobrze ,jesteś wspaniałą kobietka o jeszcze wspanialszej pogodzie ducha,a my tu na forum nie pozwolimy Ci by to się kiedykolwiek zmieniło ;))) ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzbartek25
witam mam do was takie pytanko :) otoz mam dosc duzego guza na prawym placie tarczycy... opisywalem go wczesniej na tym forum... wczoraj bylem u endokrynologa z aktualnym wynikiem usg na ktorym okazalo sie ze guz sie jeszcze powiekszyl... po wybraniu 100 tabletek euthyrox n25 lekarz skierowal mnie do wroclawia na scyntografie tarczycy ... a nastepnie jakies naswietlania ... czy mieliscie moze cos takiego ? i na ile to moze pomoc wyleczyc tego guza? bede wdzieczny za odpowiedz :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kasiu trzymamy wszyscy kciuki za dalsze leczenie Małgosi widzę,że szybko dochodzisz do zdrowia a jeszcze teraz jak wynik super,cieszę sie z Toba. Odebrałam dzisiaj wreszcie wynik biopsji,najwazniejsze zmiana łagodna. Nie wiem moze ktoś z Was miał podobny wynik,co on oznacza bo do lekarza ide dopieo w nastepnym tygodniu.Jakie będize zastosowane leczenie,miał ktos z Was cos takiego?Dodam poziom hormonów tarczycy Ok Erytrocyty,koloid,skupienia spłaszczonych thyreocytów. co to może oznaczać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
TeresaZ bardzo sie ciesze ze wynik lagodny,spij spokojnie,reszta luzik,nawet jezeli lekarz podejmie decyzje o usunieciu wazne ze jestes czysta od raczyska ja to forum znalazlam dopiero po operacji,bardzo mi pomaga,nadal czekam na wynik histop,od operacji dopiero minelo 2tyg wiec za ok,nast 2 tyg moze byc wynik KatarzynaBialystok do szpitala tylko wynik usg i biopsji w szpitalu ekg grupa krwi i morfologia aha jeszcze trzeba zasw od laryngolog,bada ruchliwosc strun glosowych to tyle pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
MALGRZATA D SUPER ZE WSZYSTKO OK,ZE SIE CIESZYSZ WSZYTSKIEGO DOBREGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że mówicie o laryngologu. Moja pani endokrynolog ani chirurg nic nie mówili o konsultacji, chociaż mój guz nie jest typowo umiejscowiony. Może to przez ten przyśpieszony tryb załatwiania wszystkiego... Dziękuję za wszystkie sugestie :-) Zdrowym koleżankom gratuluję, a reszcie życzę dużo zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny, bardzo dziękuję , że cieszycie się razem ze mną. Jesteście kochane :):):) Martwi mnie mój głos, mam chrypę i cicho mówię :(:(:( Na życie zarabiam mówieniem, więc martwię się podwjnie. W poniedziałek idę na kontrol do laryngologoa. Na wypisie mam zapalenie krtani Pozdrowienia z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina;87
Kasiu : skorzystałam z linka i poczytałam Twojego bloga - teraz wiem kim jesteś - jesteś WIELKA , że miomo tylu przeciwności dajesz radę i nie poddajesz się, jestem pewna , że i tym razem tak będzie !!!! TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgorzata D Spokojnie. Skoro nie masz uszkodzonych strun (to stwierdza się tuż po wybudzeniu) to wszystko dojdzie do normy:) Pomyśl, jak tam wyszarpana zostałaś podczas operacji. Wszystko musi się zagoić i dojść do normy. Ja też zarabiam głosem (szkoła) i po operacji miałam trochę z nim problemów, ale struny ok i to najważniejsze. Mój guz był tak duży, że przesunął tchawicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkul
DZIEWCZYNY POZDRAWIAM MIESZKAM WSROD JEZIOR ALE KILKA RAZY W ROKU ODWIEDZAM TROJMIASTO,PIEKNE MORZE MACIE RACJE CZESTO DOCHODZI DO USZKODZENIA STRUN ZE WZGLEDU NA BLISKOSC NARZADU MI TEZ WYCIELI WSZYSTKO(RAK BRODAWCZAK)I NAWET TROCHE PONIZEJ BOLI KRTAN I TCHAWICA.ALE MOWILAM OD RAZU.GLOS DOJDZIE DO NORMY,EWENTUALNIE REHABILITACJA,ALE TO STWIERDZI LEKARZ NAJWAZNIEJSZE ZE JESTESCIE PO I MACIE WYNIK HISTOP ŁAGODNY:) JESTEM 16DNI PO ZABIEGU PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1806
Do Majka 60 Moja córka ma sytuację podobną do Twojej Podczas diagnostyki w Gliwicach scyntygrafia wyszła jej czyściutka jodochwytnośc 0,3 czy li nie miała nawet jej PET zrobili i też wszystko okey nic tam nie ma a po odstawieniu hormonu na 6 tygodni TG wynosiło 54 liczone tą nową metodą kora może zawyżać wyniki dwukrotnie . Od razu zaczęła łykać Eurytoks ale teraz ma jechać do Gliwic za 3 i pół miesiąca no i co dalej ? Co robili u Ciebie bo też miałas troche podniesione TG ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewienGość
Witam wszystkich Dzisiaj rano wróciłem właśnie do domu po leczeniu radioaktywnym jodem 131 w Gliwicach. Podsumowując:od czasu wzięcia tabletki - 3 dni leżenia, plaża. Jeżeli ktoś jest przed tą kuracją niech się przygotuje na...nudy:) Leżenie cały dzień jest rozbrajające, szczególnie dla kogoś, kto ciągle coś robi. Na oddziale miła obsługa, jedzenie różne, raz lepsze raz gorsze(kompoty mają plastikowy posmak hehe). Telewizja nie we wszystkich salach, jak ktoś może to niech bierze laptopa, ja popełniłem ten błąd, że nie wiziąłem. Pozdrowionka dla wszystkich oczekujących na terapię!!!! nic się nie bójcie, bo nie ma czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1806 WITAM.Po diagnostyce miałam podwyższoneTG,dlatego miałam tomografię tułowia z kontrastem jodowym.Wyszła ok,więc następne bad ambulatoryjne za 6 mies.Nadal tsh ma być 0,1-0,4.. W maju jadę do instytutu, więc sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.cane
Wiajcie, jestem po wynikach scyntografi kosci - i jest czysto:) wiec teraz za tydzien czeka mnie operacja wyciecia raka rdzeniastego i bedzie po klopocie. Wiem ze patrze zbyt optymistycznie ale zawsze to troche budujace jest bardziej niz sie zamartwianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, mój guzek miał 3 cm i też lekko w lewo przesuwał tchawicę. Nad blizną mam jeszcze obrzęk, strupki zaczynają już odpadać. Życzę Ci zdrówka i zdrowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×