Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lnvcl\vn

Nie mam pomyslu na obiad dzisiejszy..

Polecane posty

Gość lnvcl\vn

wczoraj zrobilam zupe pomidorowa, ale chcialabym jakies miesko, dobre i latwe, moze ktos mi poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na ...
Ja mam na dziś bardzo łatwe danie. Smażysz kilka drobno pokrojonych pieczarek z cebulką. Pierś z kurczaka nacinasz (taką kieszonkę robisz) i napychasz do środka pieczarki (można też starty żółty ser). Całość spinasz wykałaczką. Smażysz, a potem podlewasz wodą lub bulionem i dusisz tak z 20 min. Pychaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje ci bardzo
zaraz wychodze do sklepu i moze kupie kurczaka, szczegolnie ze szybko sie smazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polędwica wieprzowa
też się szybko smaży i jest niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam pomysłu, wieckupiłam to , co zwykle z braku laku cwiartki z kurczaka:o ziemniaczki pieczone i kapusta kiszona a jutro zrobie moejmu hamburgera, bo niestety w moim sklepiku zabraklo kotletow sojowych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje zeberka w sosie pomidorowo-paprykowym...przyprawiam je sosem sojowym ciemnym papryka slodka ostra sola czosnkowa pieprzem ziolowym na minimum 1h wstaw do lodowki zeby sie przezarlo podsmaz je a pozniej podlej woda i niech sie dusi a pozniej zrob sos pomidorowy przypraw duza iloscia papryki slodkiej a reszta wedlug uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na dziś pulpety w sosie koperkowym - szybkie ,łatwe i smaczne danie ;) Mięso mielone wieprzowe wyrabiam z solą,pieprzem,jajkiem,cebulką oraz z czerstwą,odsączoną kajzerką(jak nie mam to zastępuje bułką tartą).Formuje kulki i wrzucam na wrzątek.Gotuje je miej więcej 20-30 minut.Do wywaru dodaję mąkę wymieszaną ze śmietaną.Gotuje.Pod koniec gotowania dodaje posiekany koperek. Do tego ziemniaki i mizeria.Obiad gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam dzisiaj
piersi z kurczaka z nadzieniem z pieczarek z cebulka, tylko ja nie przekrajalam a potluklam cale filety nalozylam farsz i zlozylam, niektore spielam wykalaczka, wyszly pyszny, zrobilam sos z jogurtu na turalnego z lyzka majonezu + papryka +pieprz, super danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pierś
często najprostsze wychodzi najpyszniejsze :) ja też robiłam te piersi z pieczarkami i żółtym serem :) tylko sos z torebki zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka dwuliscienna
placki ziemniaczane z farszem z mięsa mielonego, grzybów i pomidorów- coś niby placek cygański :) Szybkie, pyszne, syte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ja mialam dzisiaj botwinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×