Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka21

ZDRADA - warto czy nie ...

Polecane posty

Gość nieszczesliwa28
Dzięki,że mi troszkę pomogłeś.Przemyśle jeszcze ta sprawę na spokojnie. Szkoda, że to nie jedyny powód mojego smutku. Nie wiem ile masz lat,kim jesteś itp ale dobrze mi sie z toba piszę, Jak znaleźć takiego "kompana" w rzeczywistosci?? Bo w dzisiejszych czasach przyjaźń z facetem odpada bo od razu się zakochuje...a przyjaźń z jakąś dziewczyna jest czesto fałszywa(a przynajmniej ja miałam wiele takich przypadków):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ja też nie wierze w przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzna od razu sie zakochujecie choc nie wszystkie te powiedzmy wlasciwe tego nie robia fałszywe mowisz bbyc moze ja tam raczej na kumpli narzekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
no to ja sie ide szykować jednak ide na balety:D szukać zony ;) dzieki za rozmowe wpadne jeszcze przed wyjscie jakby Cie nie bylo to 3m sie i powodzonka w rozwiązaniu problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
No to masz fajnie..ja mam lipe:/ Z nikim tak naprawde nie moge sobie tak "od serca" pogadac i to mnie juz zaczyna przytłaczać. Czy według Ciebie(biorąc tylko pod uwage tego jak Ci sie ze mną pisze) jestem dziwna lub odpychajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Eee..to masz git;p Ja idę za tydz;p Miłego imprezowania:) Chciałbys ze mna jeszcze kiedys popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Jak coś to moja @ -> magdunia_92@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
wrocilem:d jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
patrząc na to jak sie z toba pisze to zdecydowanie nie jestes odpychajaca wręcz przeciwnie wydajesz sie miła i sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjove
A słuchajcie, jaka jest wg Was granica zdrady? czy pójście do łóżka czy sam pocałunek z innym to już zdrada? jestem ciekawa opinii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
no dobry czas wyszykowany i jeszcze 30 min na wypicie piwka jest tu ktos nie ma zadnych lasek chetnych na ceybr sex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
oczywiscie ze pocałunek to tez zdrada tylko mg mnie moim zdaniem w mniejszym stopniu powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka,,,,,,,,,,,
30 minut na cyberek to troszkę mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nie znasz moich możliwości :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
dobra spierdalam 3m cie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjove
aha. A jesteście za tym, by mówić partnerowi o takich 'akcjach' czy też przemilczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka21
WITAM! Wczoraj napisałam co postanowiłam, widzę że jednak niektórzy to pominęli... Po tym poście NIC nie pisałam, jeśli były podszywy to już wiecie że nie ja: ************************************************************************** 13:23 [zgłoś do usunięcia] Marlenka21 Jestem. Ale pracuje i nie moga przesiadywac na forach gdy jest kierownik! Po 16 powinnam byc w domu. Przeczytałam wszystkie Wasze komentarze. Macie racje: bylabym dziwką gdyz zranilabym nie tylko chlopaka, zone ale tez siebie. Zawsze bylam wierna idealom, marzylam by miec jednego faceta w zyciu. By wiecej mnie nie mialo. Moj zwiazek ostatnio nie jest taki jak na poczatku. Moze dlatego szukam "odskoczni". Ale przemyslalam to przez te kilka godzin, zaniedbujac prace.. Moze mnie nie wyleją... Doszłam do wniosku ze po 3 latach razem jest o co walczyc. Ale czy faceta mozna nauczyc namietnosci? Dam nam jeszcze czas... Wyjezdzamy na wakacje na 2 tygodnie.. MOze do tego czasu bedzie lepiej? Moje mysli o zdradzie byly tylko dzisiaj, wczesniej o tym nie myslalam tak na serio. Jestem po kłótni (wczoraj) z chłopakiem.. Moze stad te watpliwosci. Choc w lozku naprawde nie jest idealnie. Moze i macie racje ze mnie "omotał" nie bede zaprzeczac bo sama tego nie wiem. Widziałam go raz w zyciu przez przypadek... Wiec tak naprawde go nie znam... Dziekuje Wam za komentarze. Te krytyczne szczególnie (nie mowie o tych wyzwiskach). Pozdrawiam *********************************************************************************** To wyżej to moja wczorajsza ostatnia wypowiedz. Nie spodziewałam się aż 13 stron tego tematu, byłam w szoku dzis znajdując mój temat. Jeśli kogoś coś bardzo nurtuje zajrzę tu jeszcze za jakąs godzinkę może wczesniej. Pozdrawiam Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek65
A skad jestes autorko? Młoda kobieta z Ciebie.. Sam bym chcial byc na miejscu tego zonatego. Zona ze mna juz prawie w ogole nie sypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły linkk
A co Ci szkodzi. Jak się nie dowie chłopak to tylko skorzystasz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o granicy gdzie zaczyna sie
zdrada,bedie jutro zapraszam na wyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×