Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka21

ZDRADA - warto czy nie ...

Polecane posty

Gość ijwefij
o jestes spokojnie czemu na mnie naskakujesz nie pisałem o tobie tylko napisałem co mysle o nk to tylko moje zdanie ale sama przyznasz ze mam troche racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
u ziomków?? ze niby ja to ziomek? sory ale tego po 4 nie rozumiem za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
ty dziewczyno napisz prosze całymi zdaniami bo ja naprawde nie wiem o co chodzi piszesz cos o jakis ziomkach kraJANACH kim do cholery jest krajan i w czym masz sie mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli az tak cie urazilam z ta NK,to sory (ja przyjaciol tez nie szukam)a poza tym piszemy caly dzien i akurat wpadlo mi do glowy cos takiego , bez ukrytych sensow,tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to takie dziwne to sorki,nie jestem FRIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
kurwa jak ciezko sie ze znajomymi dogadac tego chce to ten tamtno i jestem w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
spoko nie urazilas mnie mnie ciezko urazić friki???? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Siedzi Janko muzykant na wzgórku nad Wisłą i wzdycha: - Echhh... Bach umarł. Po chwili: - Echhh... Beethoven nie żyje. I jeszcze po chwili: - Kurde i ja się coś źle czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Lepiej "zaszaleć" z innym niż później wysłuchiwać jak to mu była z jego byłą...Uwierz teksty takiego typu zdołują Cie na maxa. Według mnie powinnaś spróbować....z innym...rozbudzić w sobie ta dzika namiętność i przelać ją na drugiego partnera podczas niewyobrażalnie cudownego sexu niż ją dusić w sobie bo twój chłopak może "tylko raz i idzie spać"(nie dosłownie oczywiście mówiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
jhsat gdzies znowu polazła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nieszczesliwa nie rób offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Bo..??? Uargumentuj....Zresztą nie moge??? Zabronisz mi..?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nieszczęsliwa teraz to jest wątek z dowcipami a widze ze poczucia humoru nie masz za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
To mnie pociesz=rozwesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
a czemu jestes smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Czym się różni motorynka od brzydkiej dziewczyny? - Niczym. Fajnie się jeździ dopóki kumple nie zobaczą. U seksuologa pacjent skarży się, że w trakcie stosunku słyszy gwizdy. - Hmmm..., a ile ma pan lat? - 49. - To co pan chciał słyszeć, oklaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Mój chłopak mi "pojechał po ambicji". Po pewnej rozmowie na temat jego byłej...odniosłam wrażenia ze nie jestem dość dobra w łóżku:(;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
hehe..ten1 dowcip była całkiem niezły;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Lew z rana postanowił się dowartościować. Złapał wiec Zająca i pyta: - Kto jest królem dżungli. - Ty,Ty królu - mówi wystrachany zając. Lew puścił go i złapał zebrę: - Kto jest królem zwierząt? - Ty Lwie. Ty jesteś królem. - Ok. - Lew puścił zebrę. Lew dorwał niedzwiedzia. Powalił go i pyta: - Mów kto jest królem zwierząt. Mis był nie w sosie wiec mówi: - No dobra , ty jesteś królem zwierząt. Lew dumny jak paw podchodzi do słonia i pyta: - Ty słoń, kto jest królem zwierząt. Słoń spojrzał i nagle złapał lwa trąba i pierdolnął nim o skały. Wybił mu zęby i pogruchotał kości. Lew otrząsnął się i mówi: - *putinówka, soń jak nie wies to sie nie denerfuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
radziłaś autorce tematu ze powinna srpóbowac z inna ona chce tego bo własnie nie zaspokaja jej w łózku teraz piszesz ze twój chłopak dał ci do zrozumienia ze nie jestes z byt dobra w te klocki wiec tez uwazasz ze powinien spróbować z inna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
ijwefij- jesteś kobietą czy mężczyzną bo możesz mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Operacja urologiczna. Pacjent leży na stole. Obok krząta się młoda pielęgniareczka. Wchodzi chirurg z rękami w sterylnych rękawiczkach. - Siostro proszę poprawić penisa... Uhm, dobrze, a teraz pacjentowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Kowalski poszedł z żoną na imprezę, a tam okazało się że jest to seks grupowy. Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi: - Stop, k***a, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Doradz mi jak być lepsza w łożku(dodam że jestem dość młodą kobietą i średnio doświdczona:/)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
przyjdź do mnie na praktykę nie no zartuje jak ja mam Ci to doradzic lepsza tzn nie na wszystko sie zgadzasz czy co... wiesz jak to mowią trening czyni mistrza pogadaj z chłopakiem niech będzie bardziej wyrozumialy a jak nie to niech spierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Zgadzam się na wszystko...dosłownie (no oprócz anal-u, obydwojga na to brzydzi). Nie wiem co ze mną nie tak..:/ W ogóle co znaczy w ustach faceta słowa"dobra w łóżku" tzn właściwie co?? Częściej się kocha( trochę to u nas nie możliwe bo codziennie sie kochamy tyle razy na ile obydwoje mamy ochote):/ Nie wiem...próbuję juz wszystkiego...Chce żeby mu było niesamowicie dobrze, daję z siebie 200%.A mimo to nigdy nie usłyszałam słowa że było "dobrze" tak jak to wspominał o swojej byłej... Kur...de przez to sie czuję gorsza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×