Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka21

ZDRADA - warto czy nie ...

Polecane posty

Gość nieszczesliwa28
"Przyjedz do mnie na praktyke" -> jesli mozliwe byłyby jakies kursy w tej sprawie na pewno bym z nich skorzystała(oczywiscie nie praktykowane na mnie ale np na kimś)...Echmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
czemu go o to nie zapytasz zapytaj go co robisz wg niego źle niech cię nakieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Nuda?? Spoko... Myślałam, że cokolwiek mi podpowiesz ale widocznie sie przeliczyłam... Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
co by ci dal tai kurs przeciez kazdy jest innym na kazdego dzisłaja inne bodźce zreszta zejdźmy na ziemime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
heheeheh czekaj czekaj nuda pisalem bo dlugo wczesniej nie odpisywałas nic nie uwazam tego co piszesz za nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Zawsze omija ten temat jakos...:/ Jak jeszcze bardziej wzbudzić rządze namiętności w facecie? Myślisz, że mimo upływu 6 lat on do niej cos nadal czuje?? (dzis sie spotkali i rozmawiali o czymś na boku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
po prostu wyslalismy posty w jednym czasie tzn ty ułamek sekundy szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nie wiem czy cos do niej czje a długo byli razem ile wy jestescie ze soba moze zalezy mu tylko na seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Ok, co ja tutaj będę obwijać w bawełne..Po prostu chce byc ....nieziemską s*ką(wulgarnie lecz prosto ujmując) w łóżku tak żeby on o tamtej CAŁKOWICIE zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
omija ten temat a co ty umiesz czytac w myslach czy jak moze masz wyszukiwac rozmaite metody i jeszcze po jego minie domyslac sie czy jest mu dobrze powiedz mu niech ci powie w czym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Jestem z nim od 3 miesięcy... :/ Kurde juz popadam w paranoje...może ja spaskudniałam juz w jego oczach? Znudziłam się czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
wiesz co nie wiem czy tego mozna sie nauczyc tzn pewnie mozna jak pisałem trening czyni mistrza ale wiele tez zależy od charakteru temperamentu to jak z jazda autem sa lepsi i gorsi kierowcy po prostu maja to we krwi tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
No wiesz...może i nie umiem czytać w myślach ale zawsze mi coś mówi "na odczepnego" więc muszę sie ciagle tylko domyslać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
3 m-c nie wiem na moje chłopak chcial sobie podupcyc z początku fajnie świerza krew a teraz mu sie znudziło nie martw sie 3m-c to nie powód do placzu wypadaj go czy zalezy mu na seksie embargo na tydzien i zobaczysz jak sie bedzie zachowywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Myślisz, że jakbym wczesniej miała wiecej partnerow seksualnych to byłabym lepsza? W krwi ...piszesz...poprzedni moi faceci nie zarzekali na moje "zdolności". A i tamta jego była lubiła "troche tu..troche tam" nie była mu wierna...poprzez puszczanie się zdobyła takie doświadczenie? A co Ciebie podnieca? Hmm..co podnieca mężczyzn..może ja jeszcze o czymś nie wiem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
hmm to jest tak on pop prostu chce zebys spełniała jego widzi misie inan laska z bardziej powiedzmy zadziornym charakterem juz dawno odesłala by go z kwitkiem ty pozwalasz mu na jego gierki p.s zlapalem w reke przelatująca koło mnie muche niexle nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Ten pomysł z mini celibatem (jezeli dobrze zrozumiałam) jest dobry, na pewno go wypróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
he he mi sie kiedys w locie udało złapać komara;p Myslisz, ze powinnam byc bardziej "ostra"? On sie wkurza jak zabardzo "podskakuje":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
tak idź sie puszczac bedziesz miala dos..glupia jestes czy gdybys miała wczesniej kogos byłabys lepsza jezeli chodzi o seks nie wiem wiesz twoi poprzednicy nie narzekali bo moze tez bylio mało dosc albo poprostu podobało im sie to co robiłas...akurat...obecnemu np to sie nie podoba ok ale rzecz w tym zeby raczył powiedziec o co chodzi. a co do tego co nas podnieca nie wiele chłop nie jest zbyt skomplikowany wystarczy ze zobaczy kawałek odslonietej nogi czy brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
w jakim sensie ostra w łóżku czy ostra stanowcza i w jakim sensie sie wkurza jak podskakujesz tzn ze jak co masz własne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
hej..nie powiedziałam ze pójde sie puszczac bo ku*wa nie jestem i nie bede:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nie to mialem na mysli napisałem tak po prostu apropo tego co napisalas o jego byłej ze poprzez to zdobyla takie dosw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Ostra czyli bardziej...kusząca...niedostępna...draczaca sie z jego...XXXX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Wkurza sie jak sie zachowuje tak jak on..tzn jak on bluzni to ja tez. Albo wkurza sie jak (w zartach) mowie ze zrobieę coś co by mu sie nie spodobało. Oczywiście to tylko takie odgrywanie się na nim za to że tak "przyjemnie" mu sie wspomina kazda była... Mimo ze kazda go zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
hmm wiesz co no nie wiem jaka powinnas byc nie znam twojego chłopa tylko on wie jaka powinnas byc na kazdego będzie dzialac cos innego, jezeli nie raczy ci o tym powiedzieć tylko kaze sie domyslać i jeszcze robi ci wyrzuty ze nie jestes wystarczająco dobra moze powinnas pomyslec nad zmiana modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
widxze ze zdecdydowanie Cie zdominowal on może wszystko ty niekoniecznie olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa28
Ale ja go kocham...:((( Kobiety moja tą wade, że są bardzo czułe i (co niektóre) bardzo oddane w związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
no to jak go kochasz do siedź z nim dalej staraj sie rób dla niego wszystko a on niech cie olewa wypomina itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
nie wszystkie kobiety tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwefij
Lekarz otworzył właśnie nowy gabinet i czeka na swojego pierwszego pacjenta. Nagle słychać stukanie do drzwi, po chwili wchodzi jakiś facet. Pielęgniarka długo tłumaczy mu, że trzeba cierpliwie poczekać, bo pan doktor ma mnóstwo pacjentów. W końcu lekarz każe wprowadzić faceta, ale by zrobić na nim wrażenie, podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować: "Naprawdę nie mogę pana przyjąć, jestem strasznie zapracowany. No...może za miesiąc...Dobrze, proszę jeszcze zadzwonić." Odkłada słuchawkę i udaje, że dopiero w tej chwili zauważył faceta, pyta: - Co pana tu sprowadza? - Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×