Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rtrt

Stopa z wysokim podbiciem - czy to problem?

Polecane posty

Gość rtrt

Moja córeczka ma nietypowo rozbudowaną stopkę. Nawet w szpitalu co młodsze pielęgniarki były dość zaskoczone. Jej tata mówi że to po nim, że to wysokie podbicie i że będzie problem z doborem butów dla małej. Czy jest tu ktoś czyje dziecko ma taka stopkę? Czy rzeczywiście tak trudno znaleźć buty? Jakie firmy najbardziej się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 13-miesięczny synek też ma wysokie podbicie i też to dało się zauważyć u niego zaraz po narodzinach. Ma to po mnie. Każde buciki kupuję z nim, nawet kapcie, bo nie wszystkie da mu się zapiąć. A w przypadku Twojej coreczki, to jak dorośnie to bdzie miała problem raczej estetyczny, bo np. buty mocno odkryte, sandałki, klapeczki na wysokim obcasie sprawiają, że stopa wygląda dziwnie, ta wygięta... no i nieraz trzeba się namierzyć oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
Hmmm... Gdyby tylko taka stopa nie była szeroka jednocześnie (a nie wiem jak to będzie wyglądało u mojej córki w dorosłości) to mogłoby wyglądać ładnie. A napisz mi jeszcze... idziesz z synkiem do sklepu i niełatwo znaleźć buciki dla niego czy nie jest tak źle? Dzięki, tak w ogóle, za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
Jestem dorosłą osobą i jak dla mnie jest to problem bo nie wszystkie buty które mi się podobają mogę kupić.Największe problemy są z butami zimowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno

wysokie  podbicie  to  obciach,  lepiej się  nie pokazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stopa z wysokim podbiciem jest ładniejsza niż płaska.

Autorko, sama mam stopy z wysokim podbiciem i na dodatek dośc szerokie. Nie mam problemów z kupnem butów. Jedyny mój problem to ten, że większa częśc śródstopia jest uniesiona i stopa opiera się tylko na wąskim pasku z boku, co powoduje tendencję do koślawienia nóg. Jako dziecko nosiłam wkładki ortopedyczne, teraz nie mam juz tego problemu, bo mam silne i porozciągane stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×