Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiek611

Mam 20lat i jestem w ciazy:-)

Polecane posty

W srode bylam u ginekologa, poniewaz strasznie bolalo mnie podbrzusze,mialam zawroty glowy, okres spoznial mi sie 2tygodnie. Okazalo sie ze jestem w ciazy:-) jestem zareczona od 2lat (oswiadczyl mi sie w moja 18tke). Mamy wlasne mieszkanie. Narzeczony bardzo dobrze zarabia. Zawsze chcielismy miec dziecko:-) lecz moi rodzice nie sa zadowoleni ze nie jestesmy po slubie: DZIECKO PRZED SLUBEM,JAK TO WYGLADA.NIE POKAZE SIE RODZINIE NA OCZY,TAKI WSTYD. Byli tez przeciwni mojego zwiazku z Adrianem... Mowili ze jest nieodpowiedzialny,ze moj byly byl lepszy od niego... Gdy mi sie oswiadczyl troche odpuscili... Ale teraz gdy jestem w ciazy znow zaczynaja... Jak mam im wytlumaczyc ze jestem szczesliwa z nim, i nie zaluje ani sekundy z nim... Nie chce tracic z nimi kontaktu i sie klucic,ale nie pozwole by obrazali mojego narzeczonego... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, przejdzie im. Jeśli oboje chcecie, macie warunki, to pozostaje tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracilas dziewictwo z
tym ADRIANEM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) zamiast studenckich imprez pieluchy, brak wykształcenia i zdanie na łaskę faceta :) cudowne życie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sluchaj dziffki
w twoim wieku ona sie musiala palcem zabawiac zreszta dziffka i tak na bezrobociu wyladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zreszta dziffka i tak na bezrobociu wyladuje " nie wiesz, że dziffki zawsze mają pracę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziffka-Jesli przerwe na rok studia wcale nie oznacza ze bede niewyksztalcona. Niektorzy tacy jak ty nazywaja to zyc na lasce faceta a inni utrzymywanie rodziny ktora sie zalozylo.. Poki bede mogla bede pracowac u mojej cioci w kawiarence. A imprezy studenckie nigdy mnie nie bawily. Wiec nie mam czego zalowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiu
oswiadczyl sie w wieku 18 lat? hłe, hłe dziecko sie oswiadcza, to naprawde byla przemyslana decyzja, to kiedy rozwod bedzie? w wieku 24 czy moze jednak 26 lat? na pewno przed 30 :D PS adrian to chyba najbrzydsze imie meskie, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodza mnie glupie uwagi na temat mojego zycia. Kazdy ma inne priorytety... A takie komentarze zostawcie sobie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaanieinna
wielkie gratulacje:) wbrew pozorom wczesne macierzyństwo jest super, wiem coś o tym:) może zaproś rodziców na wspólny obiad we 4.. tzn w 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw nie wiadomo po jaką cholerę zakładają te prowokacje, a potem się czepiają, że się wypowiadamy niezgodnie z ich życzeniem :D to już szczyt wszystkiego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaanieinna-dziekuje za rade,ale moi rodzice nie chca narazie slyszec o tym co jest zwiazane z moim Narzeczonym... Ale zabieram mame na pierwsze usg,na pewno ja to ruszy:-) a Ty ile mialas lat gdy zaszlas w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaanieinna
ja mialam 14 :) cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uwazasz to za prowokacje to po co to czytasz i sie wypowiadasz na tematy o ktorych nie masz pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaanieinna
tam wyżej to podszywacz. miałam prawie 20, 19 z kawałkiem ;) i skończyłam studia, mam pracę, o której marzyłam. i kochającego męża, ojca naszego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaanieinna- to rzeczywiscie wczesnie:-) a teraz ile masz latek? Jestes z ojcem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcieli słyszeć o maluchu, do końca ciąży sprawiali przykrości.. ale gdy zobaczyli małego :))) od razu zmienili podejście;) za to rodzice męża od początku się cieszyli :) może dlatego, że teściowa też w młodym wieku zaszła w ciążę i rozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to nie jest zły wiek... tragedia jest jak ma się 14 czy 16 lat! g r a t u l a c j e ps. a czepiają się Ciebie mieszkańcy wielkich aglomeracji na garnuszku u rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mojego Narzeczonego byla przeszczesliwa,gdyby mogla nosila by mnie na rekach;-) oferowala pomoc przy maluchu,bym mogla zajac sie nauka. Chociaz ona rozumie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest dobrze chociaż z tej strony:) nie martw się na zapas bo to dzidzi szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:-) tesciowa juz sie nie mogla opanowac i kupila sliczne ubranko dla dzidziusia:-) malo praktyczne ale sliczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:-) tesciowa juz sie nie mogla opanowac i kupila sliczne ubranko dla dzidziusia:-) malo praktyczne ale sliczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalalilali
Gratuluje i zycze szcześcia w 3 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje chlopie
Prawiczek bez wiary Nie chcialbym zeby to byla prawda, ale jak sie mloda nie wyszaleje to potem zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×