Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joleńka

szkolny dentysta

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę jedynie do www.hollywoodsmile.com.pl w moich rodzinnych stronach, czyli Pabianicach. To właśnie tam wyleczyłam się z fobii odnośnie zabiegów dentystycznych. Polecam, fachowe podejście, może komuś też to pomoże się wyleczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka35
Ja swego czasu też chodziłam do takiej szkolnej dentystki i wizyta u niej przypominała rosyjską ruletkę bo nigdy nie wiadomo było w jakim kobitka będzie humorze....ale zęby leczyła bardzo dobrze i to był wielki plus....teraz ta kobitka ma gabinet prywatny i jak idziesz do niej prywatnie to jest tak milutka że aż w tyłek ci wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina55
również polecam doktora nawrockiego :) a jestem ciekawa, jak to się rozwinie z tymi szkolnymi dentystami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient14
Nie polecam Waldemara Wiechy z Nowej Huty gdyz śmierdział gdy się nachyla nad pacjentem. Trudno powiedziec czy to śmierdział on czy też rękawiczki były niehigieniczne. Szkolni dentysci to sadysci. ODRADZAM. Maja male pensje to sie wyzywaja na dzieciakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już nie ma takich dentystów jak kiedyś. Mają sporą konkurencję, więc każdy się stara być jak najlepszy i najdelikatniejszy żeby klient do nich wrócił. Ja chodze do Dentala w Lublinie, leczą tam pod mikroskopem i choć kiedyś panicznie bałam się dentysty, to nie zostało po tym lęku ani śladu, bo u nich nie boli mnie leczenie zęba ani trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy z nas ma złe doświadczenia ze szkolnym dentystą :) Dobrze, że teraz czasy się zmieniły. Do dziś pamiętam pierwszą wizytę córki u dentysty, bałam się bardziej niż ona. Na szczęście mam dla niej wykupiony pakiet medyczny w Lux Med i trafiliśmy do dobrego stomatologa, mającego świetne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam podobny problem- trauma po dentystce z dziecinstwa. Wiele lat sie meczylam z bolem zebow az w koncu trafilam do Dentalcare w Tychach. Pani dr Pniok za swoim wpsanialym podejscie dotarla do mnie i na reszcie nie chodze do dentysty tylko zaciagnieta sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ejst z tych okolic to zdecydowanie polecam kontakt do http://ar-dent.pl/. Bardzo dobry gabinet stomatologiczny, fajne miejsce, gdzie można super zadbać o uzębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra po szkolnym dentyście miała taki uraz, że ostatnio kilka miesięcy chodziła z bolącym zębem. Aż wreszcie znajoma poleciła jej Eurodental w Warszawie. Siostra tak zachwala ich, że chyba sama zacznę tam leczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dzieci oddaje zawsze do profesjonalistów z dental care w tychach - najlepsi fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasad

Nie ma sie czego bac !! przeczytajcie tutaj all

aks.suwalki.pl/dentysta-z-chorzowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reekonna

Ja ze swoimi dzieciakami chodzę zawsze w jedno, sprawdzone już od wielu lat miejsce - przychodnia Dental na ul. Lwowskiej. Mieszkamy w Lublinie i tutaj ciężko o równie dobre miejsce. Zwłaszcza pod względem cen i dostępnych terminów. Pracuję w nieregularnych godzinach, zatem elastyczność w tym zakresie jest dla mnie ogromnym plusem. Zresztą najlepiej sprawdźcie sami - oj warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×