Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamaaaaaaa

20 stopni-czy zakladacie niemowlakowi pod spodnie rajstopki

Polecane posty

Gość mamamamaaaaaaa

raz cien, raz slonce. Tak sie zastanawiam jak ubrac Mala???? Body z dlugim, cieniutka bluzka i spodnie i skarpetki? Za lekko czy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na youtube poszukaj moze bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ty masz teraz w Polsce
26 stopni?u mnie 17 tylko[polnoc Polski]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Cos ty, rajtuzy przy 20 stopniach :D Moj nosi rajtki tylko jak jest mroz...ale ja nie mieszkam w PL i wedlug polskich norm ubieram moje dziecko tragicznie cienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamaaaaaaa
26 stopni to nie mam, ale chcialabym miec.... To jak za lekko czy nie? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problem
nie zakladaj przy 20 stopniach rajtuzów, to sie nazywa przegrzewanie! ile corka ma mies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamaaaaaaa
No wlasnie, tez staram sie nie przegrzewac, ale jak slysze teksty innych mamus na widok mojego dziecka "ojej, jak ona leciutko ubrana" "nie zimno jej? " to zaczynam sie zastanawiac.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamaaaaaaa
10 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez rajtek
po co? spodenki wystarcza, chyba ze sukieneczka, to cienkie ratuzki jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trata tata bez rabata
za grubo,zrezygnuj z rajtuz i z body z dlugim rekawem zaloz malej skarpetki spodenki i jakas bluzeczke z dlugim rekawkiem,ewentualnie mozesz wziac kocyk jak bedzie jej zimno i ja nakryc,albo jakis sweterek mama9 miesiecznego synka Anglia? eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Przy 20 stopniach moj maly ma: skarpetki, spodnie 3/4, body z krotkim rekawem i bluzeczke z dlugim. Gdy swieci slonce zakladam mu czapke z daszkiem albo kapelusz przeciwsloneczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamaaaaaaa
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
trata tata - nie, Holandia, ale styl ubierania dzieci podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem bedzie jedna z druga
latala po lekarzach z dzieciakiem,i jeczec ze sie przeziebilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
a potem bedzie jedna z druga - a niby dlaczego? Jakos tutejsze dzicic sa tak ubierane od wiekow, nie choruja i mamy nie lataja z nimi po lekarzach, wiec niby dlaczego mialabym latac np. ja? Wez pomysl troche zanim cos napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
a ja klade mojej cienkie rajstopki pod spodnie, chyba ze sie cos zmieni w pogodzie do poludnia. zapowiadali 20st a poki co jest 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfino pzdr
nie. po co przegrzewac??? i nie przejmowac sie innymi. mi kazali we wrzesniu wyciagac spiwor, gdy moja corcia sie urodzila. byl piekny wrzesnien,sloneczny, cieply, a mi wszyscy kazali ja w spiwor pakowac! odpowiadalam tylko, ze jezeli teraz opatule ja w spiwor, to w czym bede ja wozic w grudniu? w trzech spiworach? odpowiadaj to samo, ze rajstopy pod spodnie zaklada sie zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dftghj
Nie. Przy 20 st - body na krótki rękawek, skarpetki, spodnie, bluzeczka na długi rękaw. Jak mocno świeci lub jest wietrznie to cienka czapeczka na główke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 10 miesieczniaka
ubieram jak siebie więc rajstopki+rybaczki+buciki body z krótkim, cienka bluzeczka i bluza sportowa na głowę cienka chusteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak ubieram
ja tak jak niektore tutaj pisza ubieram mojego 7 tygodniowego synka przy 15 stopniach i jakos nic mu sie nie dzieje...ale tez nie mieszkam w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Mamo 10 miesieczniaka - ty nosisz rajstopy pod spodnie jak jest 20 stopni? :) Nie zlosliwie pytam, a z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak ubieram
mama 9 miesiecznego synka dobre!:)moja bratowa zakladala swojej corce rajstopy pod pizame...dziecko cale zgrzane oczywiscie.moim zdaniem nalezy ubierac tak jak siebie,ewentualnie troszke cieplej co nie oznacza 10 warstw wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie 20 stopni
??? chyba w prognozie pogody :P u mnie we Wrocku jest 14 na osłoniętym balkonie! na pewno założę dziecku mojemu 10 miesięcznemu synkowi rajstopki , body+ bluzę, spodenki, kurteczkę wiosenną i czapkę.... a sama ubiorę się o 1 warstwę mniej czyli spodnie bez rajstop, sweter, wiosenna kurtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
mama 10 miesieczniaka...ja ubieram dokładnie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dzisiaj 13 stopni i założe dziecku rajstopki (rajtuzy to takie obrzydliwe słowo kojarzy mi się z takimi piękącymi rajtuzami jak były za PRL) . Sama mam tez cienkie rajstopy pod spodniami bo mi zimno jak wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jest 20 st
to nie zakladaj rajstop pod spodnie bo przegrzejesz dziecko ! chyba ze chcesz zalozyc spodniczke to rajtuzy zaloz . mozesz zamiast skarpetekzalozyc pod spodnie podkolanowki wtedy na bank mozesz byc spokojna ze dziecku bedzie cieplo . wspolczuje dzieciom ktore maja na sobie grubego pampersa , grube rajstopy i spodnie - kobiety same tak sie ubierzcie jak bedzie 20 st.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gteget
Ja wolę dziecko (6 mies.) ubrać zbyt ciepło niż zby lekko, jeśli mam wątpliwości. Z rajstopek jednak już zrezygnowałam. Ale kocyk na wszelki wypadek biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksnie jdn warstrwe wiecej
niz siebie!! przegrzanie dzicka jest duzo grozniejsdze w skutkazch niz lekkie przechlodazienie, taki maluszek nie umile ejszcze regulowac skutecznie temperatury ciala i moze sie odwodnic co sprawia ze mechanizny ochronne organizmu nie beda dzilac prawidlowo i b lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo ubieram tak: - spodenki - skarpetki - body - bluzeczka - bluza/sweterek/kurteczka lub: - rajstopki - sukienka - sweterek/bluza/kurteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×