Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamaaaaaaa

20 stopni-czy zakladacie niemowlakowi pod spodnie rajstopki

Polecane posty

15 miesiecy.ale chyba bede zakladac mu takie ciensze rajstopki.kupilam wczoraj tylko zastanawiam sie czy nie bardziej dla dziewczynki niz dla chlopca te rajstopy.ale z golymi nogami odpada,a bawelniane chyba za grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugenia mysle że sama wiesz najlepiej czy potrzeba czy nie tych rajstopek a jakie załozysz to chyba nie ważne bo i tak pod spodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie pod spodnie i to jeszcze w sumie dziecko.ubralam dzis te cieniutkie rajstopki dla pewnosci.jest chlodniej i deszcz.sa w ciemnym kolorze bez wzorkow.pani u ktorej kupuje rajstopki mi je polecila.opowiadala mi ze mamy kupuja takie rajstopki cienkie nawet dla starszych chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugenia co do samych rajstopek to w sumie obojętne jakie są. przecież dziecko nie powie ci że mu sie nie podobają bo dziewczyńskie :P no jeszcze nie powie :P a co do idei zakładania teraz ich to ja osobiście uważam ze dla biegającego dziecka są nie potrzebne. wiem ze jest chłodno (u mnie ok 14 stopni i wieje i pada co chwilę) ale moim zdaniem nie aż tak. ale to zależy od dziecka, jedno będzie teraz biegać bez czapki i w bluzie rozpiętej (patrz mój synek) i będzie cieplutki a inne będzie biegało w czapie i kurtce grubej i będzie mu chłodno :P sama najlepiej wiesz jakie jest Twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eugenia 73.smialo mozesz zakladac chlopcu takie cienkie rajstopki.pracuje z dziecmi w przedszkolu i widze jakie rajstopki nosza chlopcy.od grubych zimowych do cienkich na wiosenne chlodniejsze dni,nawet delikatnie wzorkowane.wazne zeby dziecku bylo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eugenia 73.smialo mozesz zakladac chlopcu takie cienkie rajstopki.pracuje z dziecmi w przedszkolu i widze jakie rajstopki nosza chlopcy.od grubych zimowych do cienkich na wiosenne chlodniejsze dni,nawet delikatnie wzorkowane.wazne zeby dziecku bylo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×