Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loliMIS

Jaki strój kąpielowy na baaaardzo mały biust?

Polecane posty

Mam bardzo mały biust. I nie chodzi mi tu o rozmiar typu B czy nawet A. Nawet w najmniejsze staniki typu A moje piersi sie nie nadają. Prosze poradźcie jaką górę od bikini najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będziesz wyglądała w jakimś wzorzystym stroju, albo takim z jakimiś marszczeniami, nadrukami, kokardkami, falbankami itp. Nie wybieraj jednolitych kolorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry rozm stanika podstawa
WIEM ŻE PODBIJAM ALE WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY KOBITY!!! nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH jak nosicie złe rozmiary każdy biust zniszczycie co lepiej ok 100na biustonosz czy 10-15tysia za operacje korygujące i pomniejszające biust może nawet przyczyną guzków i raka sa właśnie kujące w pierś fiszbiny pomyślcie jak maltretujecie cycki jak ciasto przez praskę na makaron to żadne cudowne kremy i pigułki nie pomogą nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie faceci już wiedzą mój chłop sie pyta mnie na oko o ile jakaś pani pomyliła sobie rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam kostium kąpielowy, który powiększał mój biust optycznie. A wszytko to dzięki naszytym falbanką, które układały się na moim biuście powodując, że wyglądał on na zdecydowanie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Wzorzysty i najlepiej jasny albo taki "falbankowaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kostiumy, o których pisze malagenia dla Twojej figury myślę, że będą najodpowiedniejsze - a góra faktycznie może być z falbankami i w jasnym kolorze a jesli chodzi o sam krój to biustonosz na cieniutkich ramiączkach ale wiązanych za szyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×