Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 6700+ PSP+ Iphone-

this is it

Polecane posty

Gość 6700+ PSP+ Iphone-

Spotkaliście sie pewnie już ze wszelkiego rodzaju stronami na których można zarabiać pieniądze. Większość z nich to oszustwa, nikt nie zapłaci Ci za wysyłanie maili bo lepiej i szybciej zrobi to program napisany w 15 minut. Klikanie w reklamy jest fajne ale co z tego, zarobisz 7 groszy na dzień i nie wystarczy nawet na gume do żucia. Ostatnio spotkałem się z tzw. wypełnianiem ankiet internetowym, jest to dobry pomysl bo za każdą ankiete można uzyskać 3 złote, lecz po 3 tygodniach bez możliwości wypełniania ankiet zrezygnowałem. Przejdzmy do głównego wątku. Mam do zaproponowania strone na której można wygrać nagrody, nie są to pieniądze ale przecież nagrody można sprzedać. Strona nazywa się 123 Konkurs -Zabawa polega na zdobywaniu punktów które później wymienia się na nagrody -Aby zdobyć punkty trzeba wytypować dziesięć DARMOWYCH kuponów -Na każdym kuponie wybierasz 6 z 49 liczb -Mechanizm jest taki jak w lotto, tylko że tu płacą nawet za 2 trafienia -Punkty za trafienia: dwa (10pkt), trzy (50pkt), cztery (500pkt), pięć (7000pkt), sześć (250000 pkt) -Typować można codziennie, losowanie odwywa się o północy -Przykładowe nagrody: Czytnik kart pamięci (700pkt), woda po goleniu adidas (2000 pkt), kamerka Creative (6000pkt), Nokia 7070 (16000pkt), Microsoft Xbox (160000pkt), iPhone 3GS (300000pkt) -Ja w pierwszym dniu zdobyłem 50+50+10+10+10=130 punktów -Link: http://123konkurs.pl/partnersprogram/98659.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×