Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wikola

Śliczna sztuczna biżuteria

Polecane posty

Gość sacharoza
Ja niedawno odnalazłam sklep, który jest również hurtownią biżuterii sztucznej. Posiadają ozdoby do włosów, biżuterię z pereł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacharoza
Niedawno odnalazłam sklep, który jest też hurtownią biżuterii sztucznej. Posiadają ozdoby do włosów, biżuterię z pereł, a także półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Ostatnio kupiłam u nich fajne gumki do włosów :) Sklep mieści się we Wrocławiu przy ul. Pięknej 76.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosowaaaa
A ja zaproponuje bizuterie z mojej szafy http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19748089 ta na aukcjach jest nieuzywana, ale w domu mam ze 40 par noszonych kolczykow ktore chetnie sprzedam (wymienie bigle na nowe) oraz ze 3 kartony innych rzeczy, w tym akcesoria do wyrobu bizuterii, bajki i ubrania, samowar, tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka1234
sacharoza -> podaj proszę adres tej hurtowni. Dzięki i buźka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modatotu.home.pl
Zapraszam do świeżutkiego sklepu internetowego ze sztuczną biżuterią www.modaTOTU.home.pl. Sprowadzamy bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. Atrakcyjne rabaty dla hurtu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja polecam piękny sklep z piękna bizuterja za naprawdę przystępne ceny belleju.com....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-w
a ja Ci polecam DecoBazaar.. mają masę ciekawej sztucznej biżuterii i nie tylko :) tu możesz zobaczyć ich najnowszą kolekcję: http://shushu.pl/marki/decobazaar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei polecam sklep Bottonex, mają tam śliczną biżuterię <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Do tej pory to raz kupowałam biżuterię online, ale chyba będę zamawiać częściej – wygodne to jest. Akurat kupowałam kolczyki ze złota z brylantami ze stronki www.markobizuteria.pl . Firma nie jest jakąś tam internetową, tylko ma też swoją siedzibę normalnie stacjonarnie w Białymstoku, także są pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Bardzo ładną i taką nietypową biżuterię np. Shamballa mają w sklepie online na www.newcraft.eu . Tutaj znalazłam super kolczyki i wszystkie znajome pytają – skąd ją mam? :D Hehe, no są niebanalne. Nigdzie indziej nie widziałam takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Bardzo ładne dodatki, stylowe i całkiem niedrogie mają na stronie www.fulloffashion.pl . Zwłaszcza kolczyki od nich mi się bardzo podobają. Mam o tyle fajnie w Wawie, że dużo ich rzeczy można znaleźć w drogeriach Hebe, a akurat mieszkam vis a vis jednej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biżuterię najczęściej zamawiam na allinside.pl. Jest tam duży wybór ciekawej biżuterii, ładna, dobrze wykonana, trwała. Bardzo mi się z tej stronki podobają rzeczy, a przy tym obsługa sklepu jest rewelacyjna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×