Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Ile zarabialiście w wieku 19-23 lat? Gdzie do pracy po maturze?

Polecane posty

Ja jeszcze nie pracowałam bo się uczę. Ale za to mam stypendium naukowe 400 zł i darmowe studia zaoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz po maturze zarabiałam 1000 teraz rok pozniej zarabiam około 1500 - pracuję w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mniej więcej w jakim biurze? ja bym chciała coś znaleść od czerwca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę być ale muszę
640 zł dziś 10 x więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubencja
Lily,uczysz się zaocznie i nie pracujesz???!!!!! :o Ty pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym nie mogla nie pracować na zaocznych :P planuje isc na dzienne ale chciałabym cos znaleść chociaż na te 4 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resocjalka
zaraz po maturce pracowałam jako kelnerka... to 1200 podsawa + drugie tyle tipy, teraz po studiach 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuję na dwóch kierunkach. Jednym dziennym, drugim zaocznym. Nie mam czasu na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że tak, to rozumiem. Ja chce odłożyć jakiś grosz. Ale wiadomo, wszędzie chcą z doświadczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgdgdg
Ja mam 21 lat, studiuję dziennie, udzielam korepetycji i robię tłumaczenia. Wyciągam miesięcznie minimalnie 1200 zł, max. 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaturururu
ja planuje nad morze jechac, duzo ofert jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to były czasy.....
Ja po ogólniaku poszłam do pracy na wakacje do sklepu. Praca na czarno, 4zł na rękę, ale jak się przerobiło 250 h (lol) to było 1000 zł. I wtedy się strasznie z tej kasy cieszyłam, że mam jakąś własną;) Po wakacjach poszłam na studia dzienne, więc już nie pracowałam. Potem w kolejne 2 sezony wakacyjne pracowałam za podobne pieniądze. Po 3 roku w czasie wakacji pracowałam w UK i tu już mówiliśmy o zupełnie innych pieniądzach. Potem już szukałam pracy bardziej na stałe, a dzisiaj więcej wydaje na wynajem mieszkania niż po ogólniaku przez miesiąc zarobiłam. Ale nie zmienia to faktu, że wtedy strasznie się z tych pieniędzy cieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaturururu
i doswiadczenie niepotrzebne a zakwaterowanie zalatwiaja, ok 1500 sie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaturururu
ej jak cie zainteresowalam to napisz cos :p bo ja sama chyba bede musiala jechac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nad morze to nie ma szans raczej żebym jechała ;) A gdzie się wybierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21lat uczę się a zarabiam jakieś 800zł na miesiąc ale pracuje średnio 4dni w miesiącu;) po około 3godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaturururu
nie wiem wlasnie powysylalam maile narazie, ale ajwiecej ofert to pobierowo, władek, mielno.. a czemu nie ma szans? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie chce wyjechać na 2/3 miechy... Wolałabym coś na miejscu. Nie wytrzymałabym tyle czasu bez chłopaka :P:P A daleko masz do morza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 14- stym
19, 20, 21- okolo 1000zlotych miesiecznie(nauka zaocznie), 22, 23- okolo 850 funtow miesiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45643564
jajaturururu nie radziłabym Ci jechać samej, moja koleżanke kiedys ostro wychujali. Miała miec zapewnione zakwaterowanie i 1500-2000 netto za miesiac. Wyszlo ze mieszkala prawie w stodole, a pensji dostala tyle co kot naplakal, bo odliczyli niby za te spartańskie zakwaterowanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa
w 14-stym buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka tak wyjechała za granice że do tego interesu musiała jeszcze dopłacić 400zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 14- stym
hahahahaaa nie wiem co w tym smiesznego, ale ciekawa jestem ile ty zarabialas /zarabiales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałmm
800zł na miesiąc ale pracuje średnio 4dni w miesiącu po około 3godziny jakim cudem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie daje dupy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×