Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia061090

przeżyłam wypadek samochodowy

Polecane posty

Gość zuzia061090
ja nie miałam żadnych badań. policja wstrzymała mi tylko prawo jazdy na dwa tygodnie dopóki nie mieli badań krwi. ale jak wyszło 0 to mi oddali i potem tylko na zeznania jeździłam i umozyli sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia061090
a sprawę prowadziła sędzia Anna Maria Wesołowska i mnie też TV nakręciła - cała rodzina mnie potem oglądała, a psioapsióły zazdrościły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia061090
ale ktoś dowciapny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa, 33
a nie pomyslała jedna z druga żeby nauczyć się panować nad samochodem w trudnych warunkach -na szutrze- w poślizgu itp? ...no bo co z tego że wam facet drogę zajechał - nie wasza wina - więc jestescie zsiebie zadowolone? mimo że nie macie podstawowych umiejetności takich jak wyprowadzenie samochodu z poslizgu! ...a są np takie kursy doskonalenia jazdy- fajna zabawa i po nich mozna jeżdzić szybciej a bezpiecznej :P ja np jeżdżę bardzo szybko i dużo a od kilku lat nie miałam nawet stłuczki z własnej winy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_jedyna
do do Ewa, 33 wyprowadzić auto z poślizgu to zupełnie inna sprawa niż wjechać w rów bo jakiś debil ścina zakręt i jedzie na czołówkę... jak się nauczyć rozróżniać obie te rzeczy to dopiero wsiądź za kółko... by the way... wymijanie, omijanie i wyprzedzanie to też dla ciebie synonimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po śmierci
taka_jedna_jedyna>>> nie dalej jak w zeszłym tygodniu miałam taką sytuację prędkość ok 120 - pobocze dość łagodne- miedzy innymi dlatego sobie pozwoliłam :D - gdyby nie wielki kamor w trawie to kompletnie NIC by sie nie stało - a tak to mąż musi wymienić osłonę miski olejowej którą naruszyłam - nikomu nie spadł włos z głowy i auto CAŁE :P "wymijanie, omijanie i wyprzedzanie to też dla ciebie synonimy???" co za różnica? - zamiast nauki słownictwa -ja polecam naukę PRAKTYCZNĄ jazdy na drodze :D bo tego jak zachować się widząc światła nadjeżdżającego na czołówkę tira nie wyczytasz w żadnym podręczniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym się podniecacie, jeśli nic ci się nie stało, to tylko miałaś głupia szczęście i ciesz się że masz to co masz i doceniaj życie, bo sama się przekonałaś, jak jest ono kruche a tak w ogóle ludzie przeżywają większe tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa, 33
miała szczęście - ale mnie wkurzaja takie ignorantki na drodze - nie jej wina "to śmiga dalej" nawet się nie zastanowi czemu auto skasowała pewnie zrobi to dopiero jak kogoś zabije :( albo ta z tym wymijanie - 5 z testów a pewnie z głupia "zatoczką" problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_jedyna
kochana akurat tu cię zdziwisz, bo mam prawo jazdy kat C+E jako jedna z nielicznych kobiet, trochę za kółkiem spędziłam lat... i nie zatoczka a parkowanie równoległe - spróbuj coś takiego na tirze zrobić to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek32
Ruszyło Forum "Wypadki losowe" https://wypadkilosowe.fora.pl/ dla tych co stracili bliską osobę w wypadku losowym lub sami doświadczyli wypadku losowego ... wszystkie zdarzenia losowe na lądzie, wodzie i w powietrzu nareszcie w jednym miejscu. Wymieniajcie swoje doświadczenia, aby pomóc innym, a może i sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która pomoc drogowa jest do polecenia, pytam. bo jadę w trasę i nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mojej strony mogę Ci podrzucić kontakt do pomocy która działa w całym kraju, więc jak chcesz dmuchać na zimne, to łap kontakt: http://www.akra2.pl/, mi pomogli dwukrotnie, raz jak się zakopałam, drugi jak wpadłam do rowu, na szczęście nie ma z tego jakiś powazniejszych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z rodzinnego doświadczenia mogę polecić http://pomocdrogowawroc.pl z Wrocławia, mój mąż z nich korzysta w razie potrzeby, bo jak mu się coś z ciężarówką dzieje, to czasem sam nie jest w stanie ogarnąć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge od siebie polecic http://www.pomoc-drogowa-kielce.pl/ , holują i pomagają w Polsce i za granicą, a to bardzo duzy atut, bo najcześciej jak na złośc samochody sie psują za granicą, z dala od domu.. Dlatego dobrze miec sprawdzoną, polską pomoc drogową, która na obczyźnie nam pomoze. Osoba znająca język polski jest wtedy na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
A dostałaś jakieś odszkodowanie za ten wypadek? Ja miałam kiedyś wypadek ale odpuściłam walkę o odszkodowanie i teraz żałuje Słyszałam, ze Pani Agnieszka Mikołajczyk z http://meritumodszkodowania.pl/ ma bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań i wiele spraw już wygrała. Gdybym wiedziała o niej wcześniej na pewno bym się do niej zgłosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mielismy wypadek z racji tego ze koles nie wlaczył kierunkowskazów jak skręcal. niektorzy ludzie w ogole nie mysla na drodze. niby nic bardzo powaznego sie nie stalo ale córka boi sie teraz jeżdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz miala podbna sytuacja a wczesniej smial się ze to ja szybciej spowoduje wypadek. Jeśli chodzi o rejon trójmiasta to niezle blacharstwem zajmuje się ta firma http://www.cls-walder.pl/ , myślałam ze nie poznam tego samochodu po naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się z tobą zgodzić. Wypadek samchodowy to zawsze stres, ale jak odda się samochód w dobre ręce http://radeckirobert.pl/ to można nawet nie zauważyć, że coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK FINANSE
Jeżeli otrzymałeś już wycenę kosztów naprawy pojazdu sporządzoną przez towarzystwo ubezpieczeń sprawcy i chcesz sprawdzić, czy kwota przyznanego odszkodowania została wyliczona prawidłowo, pomogę Ci rozwiać wątpliwości. W ramach usługi zapewniam: - weryfikacje sporządzonej wyceny przez TU, sporządzenie kosztorysu przy zastosowaniu programu eksperckiego honorowanego przez wszystkie TU, - wzór odwołania do TU w celu uzyskania dopłaty do prawidłowej kwoty odszkodowania. Zapraszam do kontaktu 600051700 lub biuro@bls-siedlce.pl Uzyskujemy również odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wypadek nie jest z waszej winy, to zawsze trzeba żądać od ubezpieczyciela zadośćuczynienia. Jak nie chce wypłacić, to trzeba się do EuCO zgłosić. Oni pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolsinaaaa
No właśnie słyszałam że opinie o EUCO są b. dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czym chwalić. Bo mogłaś kogoś skrzywdzić na całe życie. ale przynajmniej centra ubezpieczeniowe jak drb mają potem co robić przez takich nieuwaznych jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po wypadku pomogło EuCO. Warto się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechałaś bez pasów? kobieto ... po to są pasy aby sie zapinać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama tez nie zapina pasów, jak przywalili mandat to od tej pory zapina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem przedstawicielem Euco jeżeli potrzebujesz pomocy lub bezpłatnej porady zapraszam do kontaktu Tel 534 592 864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×