Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość No to tylko ja

-----O CO CHODZI z tym staraniem się o DZIECKO????----

Polecane posty

Gość No to tylko ja

Czemu w dzisiejszych czasach o dziecko trzeba sie starać?? to jakieś chore wg. mnie. od najmłodszych lat starałam sie żyć zdrowo- nie jadłam mięsa, uprawiałam duzo sportu, jadłam bardzo racjonalnie. W wieku 18 lat poznałam chłopaka 22lata. Po 3 latach wzięliśmy ślub. Kiedy miałam 22lata, a on 26 postanowiliśmy mieć dziecko. Miałam akutar dni płodne- kochaliśmy się jak zwykle, tylko nie użylismy gumki. Okresu nie dostałam. Mam cudną 6-letnią córeczkę. Z drugim było tak samo- po 3 latach chcieliśmy rodzeństwa dla Ali, odstawiłam tabletki i w następnym "cyklu" jazda do środka- i pstryk- mam 4 miesięczną Asię. Jak czytam że co 2 czy 3 kobieta nie może zajść, że starają się po 20-30 cykli :O i to nie, że jedna na 50. jedna na 50 chce mieć dziecko i je ma. a 49 ma jakieś długotrwałe problemy. z czego to wynika? z powietrza? jedzenia? trybu życia? stresu? choroby cywilizacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co stosowalas
ja od malego bardzo lubie mieso i tez zaszlam w ciaze podczas pierwszego cyklu, takze wegetarianizm nie jest zlotym srodkiem, ale na pewno styl zycia tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co stosowalas
a co to gumek w ciazy nie wolno stosowac? :O ja choc biore tabletki to czasami uzywamy gumki ze wzgledow higienicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, jagoda...
przeciez pisala, ze ostatnio odstawiala tabletki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestala brac ale dopiero jak starali sie o drugie a przed pierwszym stosowali gumy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiesz
Staranie o dziecko tzn. skladasz podanie w urzędzie miasta i przydzielają ci dziecko z domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaAma
Niektóre kobiety mają problem z zajściem w ciąże... Ja miałam i nie mogłam przez rok zajść( dzisiaj jestem w 40 tyg ciąży i termin mam na 17 maja:):) To że ci się akurat udało tak,,pstryk'' zajść to Gratuluję:):) Ale inne kobiety nie mają takiego szczęścia jak Ty;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tylko ja
jagoda- czytam Ciebie od m-ca i nie skomentuje Twojego wpisu bo mi Ciebie troche żal. Jedyny świat - forum - i nawet tu Cie 90% nie znosi. a nawet jakbym gumek używała? to co? kiedyś używałam, bo zraziłam sie to tabsów bo po 1 przytyłam 8kg. potem używałam więc gumek, a jak sie znowu przekonałam i zmieniłam tabletki to było ok i tak zostało. ale nawet z tabasami czasem gumki używałam jak mi sie po prostu iść umyć nie chciało po wszystkim :classic_cool: chciałam sie przytulić i zasnąć. no i odpisałam Jagodzie :O fuck ale pewno zaraz mnie znów dojedzie z mądrością przyzwyczaiłam sie do Ciebie ;) i nie mówie że wege-życie to sposób na zycie- ale będąc wege naprawde trzeba patrzeć co się je, żeby być zdrowym- i jak sie ma "smaka" to nie jedzie się do McDonalda tylko szykuje sie w domu cos pysznego i zdrowego. +spotr, z alkoholu tylko wino w małych ilościach, duuużo miłości, optymizm i naprawde można zaplanować znak zodiaku dziecka ;) (ja chciałam 2 koziorożce, ale wyszedł jeden wodnik bo córa przetrzymała mnie po terminie 6 dni :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie???????????????????????
Tylko pozazdrościć zajścia tak szybko. U mnie 23 cykl a ciąży nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda a co Ty taka zdziwiona
Ja np nie mogę brać tabletek i też mam męża;) Czy jedno wyklucza drugie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tylko ja
Jeju nie odpisujcie już Jagodzie- ja o dupie, ona o trupie. I jestem pewna na 100% że on dziecka nie ma. Bo raz dzieci mi T na spacer zabrała na 5 godzin :O (prosiłam o godzinkę) i tak siedziałam jak ta menda na kafe i ona była obecna non-stop- praktycznie w każdej minucie odpisywała na posty- czyli albo dziecka po prostu nie ma, albo je totalnie olewa. no i topik o wielkości dziecka- gdzie dla roczniaka podała wzrost 3latka. a potem w końcy sie zreflektowała że NIBY sie ubrankiem sugerowała yhyy a do "staraczek" może przestańcie myslec JA CHCE DZIECKO, JA CHCE DZIECKO... tylko wypijcie wieczorem lampke wina, zrócie nastrój i na całą noc oddajcie się szaleństwu z partnerami... to mój sposób na ciąże :) a nie preparaty, ziółka, terapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to wychodzi sie za maz zeby kochac sie w gumie ta takie lizanie cukierka przez papierek ;) no to tylko ja--- nie sil sie tak bardzo bo ja Ciebie i twoje komentarze mam daleko w duuuupie. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda a co Ty taka zdziwiona
Autorko - jeśli chodzi o topik, to mało której kobiecie (przynajmniej z tych, które znam) udało się za pierwszym razem. Bardzo ładnie z kolei wychodzi to tym którzy nie chcą:) Więc pewnie masz rację, że gdy już chcemy to presja którą czujemy w jakiś sposób być może blokuje. Z kolei zadziwiają mnie dziewczyny, które starają się o dziecko i wszystkie detale wypisują tutaj:) Ale może niektórym potrzebne jest wsparcie innych osób - nie wiem. Jagódko kochana - tak tylko w tym celu wychodzi się za mąż:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tylko ja
no fakt- że wpadek dużo :) a jak sie chce to nie wychodzi. ale ja właśnie nie czuje presji, bo mogłabym mieć te dzieci także później (miałam 22 i 25 lat) więcej już dzieci nie chcę i pewno nie będe mieć :) Jagoda przejdź na erotyczny, bo ja o dzieciach a ty o gumkach ;) ta, też piszę raz na jakiś czas- popiszemy? masz w końcu całą dobę dla kafe :) może mnie złapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się nie starałam
ale nie dlatego że nie mam problemów zdrowotnych itp po prostu to dla mnie chore tak wszystko planować.... my po prostu pozwalaliśmy aby emocje w pewnym momencie nas poniosły - nie było dyskusji na ten temat- obliczania czy satrczy kasy i gdzie będzie pokoik :P po prostu oboje poczulismy że nie chcemy sie zabezpieczyć w tym i w tym momencie i to było cudowne - takie zrozumienie bez słów! ...i tak mamy 2 dzieci jedno w 1 w pierwszym cyklu 2 po 2 latach od pierwszych prób bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy mamma
ja zaszlam po 5 latach staran. a wlasciwie po 4 latach po w ostatnim roku odpuscilismy, do tego ja mialam nowa prace i przestalismy myslec. wtedy okazalo sie ze jestem w ciazy, dzis mam coreczke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam gum w malzenstwie bo przyjme kazde dziecko jakie Bóg da. co roku?? Trudno. Po co używać gum??? Dzieci to dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez staram sie wiele lat... Niestety zycie jest niesprawiedliwe autorko. Mialas wiele szczescia,ze ci sie udalo. Znam wiele mlodych, starszych malzenstw, ktorzy latami sie staraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×