Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erni

Szukam dziewczyny ktura lubi Motocykle

Polecane posty

Gość Erni

Więc od początku , mam na imię Piotr mam te trzydzieści parę lat mieszkam w okolicy Milicza - { Dolny Śląsk nie daleko Wrocka } moje hobby to motocykle . W chwili obecnej śmigam na Yamasze Virago jest to motocykl ciężki z gatunku Chopper lubię jeździć na zloty motocyklowe . Moje pytanie jest takie . Są tu jakieś fajne kobitki, które chciały by ze mną pojechać na zlot , dotychczas jeździłem sam ale to nie ma sensu jeździć samemu i szukam bratniej duszy z którą chciało by się przeżyć niezapomniane chwile .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTURA
a moze która :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
a nie wystarczy, ze lubi motocyklistów???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheh dobre :D jak dasz jej poprowadzic-moze bryknąć z motorem i ze zjazdu nici :Ppowodzonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia2121
ach szkoda ze mieszkam w warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Szkoda, że mieszkam tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRA
Ja kocham motory nawet sama miałam przez jakiś czas Yamahe ale ja jestem chętna do pisania o nich tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjyr
A na zlocie nikogo nie dasz rady poznać? A może na jakimś forum tematycznym? Powodzenia! Wiem jak to jest liczyć na znalezienie kogoś kto zrozumie ciebie. Ale wiesz.. Ja zrezygnowałam kiedyś z tych marzeń i znalazl się ktoś kto wprawdzie nie podzielił mojej pasji ale ją rozumie, akceptuje, pomaga trochę i to najważniejsze. Co do zlotów... to będąc w związku warto mieć dla siebie pewien margines i po prostu wyrwać się od czasu do czasu np na taki zlot. To także po to żeby móc za partnerem zatęsknić (i vice versa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz jakies wymagania?
konkretne? jaka ma byc a jaka nie moze? a jaki Ty jestes? w ciemno nie jedziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko auta
lubie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalczyni zlotow
hehe jestem bratnia dusza tylko ze zajeta ;) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
jestem ktura lubi szybka jazdem motyklęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklist(k)a Doskonał(a)y
Hough David L - Motocyklista Doskonaly http://hotfile.com/dl/57944260/79041aa/DavidL.Hough-MotocyklistaDoskonaly.pdf.html Hough David L - Strategie Uliczne http://hotfile.com/dl/57945044/7e2f723/DavidL.Hough-StrategieUliczne.pdf.html Tutaj można założyć konto Hotfile i nie czekać przy pobieraniu ! Wrzucaj swoje pliki, wysyłaj na fora, blogi, itp. i zarabiaj kasę [url=http://hotfile.com/register.html?reff=2761762]http://hotfile.com/register.html?reff=2761762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitagoI
Witam, ja również jestem szczęśliwą posiadaczką VIRAGO i chętnie poznam Motocyklistę ;) jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitagoI
Dodam że jestem jeszcze analną dziewicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja88
http://www.wkole.pl/ na tym portalu mozesz kogos poznac:)ja tak poznalam swojego faceta i do dzis jestesmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandyta 85
jest ktos chetny na zlot do polanowa od 12-14 lipca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zajrzyj najpierw do słownika:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warisss
uwielbiam Choppery !!! mam zamiar na drugi rok zdać prawko a na razie kolega pożycza Harleya od czasu do czasu składaka posiada sztuk 3 douczam się jeszcze bo mam zamiar posiadać dużą ciężką maszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonerider
Witam, ...hmm, fajny temat - ja tez chętnie poznam fankę motocykli (z lubuskiego). Podróżuję dużym, szybkim i odpowiednio głośnym motocyklem :-) Bywam na wielu zlotach i w rożnych fajnych miejscach. jeśli chcesz się wkręcić w te klimaty - zapraszam :-))) Pozdrawiam serdecznie Rafał lonerider1700@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklista91
Hej. Jeżdżę motocyklem Honda CBR. Również chętnie poznam motocyklistke. Fajnie by było posmigac od czasu do czasu z dziewczyną, koleżanką, przyjaciółka. Chociaż może częściej niż od czasu do czasu. Obecnie Honda w serwise, ale za 2 tygodnie wyjazd. Pozdrawiam Piotrek Pioszu91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2709
Witam a na zlocie motocykli w Wieluniu byłeś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×