Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majussx3

Boje sie Porodu !!!!!!!! ;(

Polecane posty

Witam! ;) Postanowilam założyć konto i napisac czego sie boje..;/ Bardzo ale to bardzo chciałabym mieć dziecko.. może nie teraz już nagle ale w przyszłosci .. a najbardziej to za rok lub 2 lata ;) mój facet pragnie miec ze mna dziecko! a ja sie boje ;( nie boje sie obowiazkow,ze nie dam sobie rady z wychowaniem dziecka ( bo napewno mama by mi pomogla ) ale boje sie porodu... ;( Rozmawialam niedawno z przyjaciolka ktora ma synka 6miesiacznego i jest strasznie szczesliwa;) ma meza ma synka ma wlasne mieszkanie czego chciec wiecej ? a ma dopiero 17 lat..w czerwcu 18. Mowila mi,ze wcale to nie jest takie straszne,ze bol da sie wytrzymac.. no ale przeciez kazda odczuwa bol inaczej.. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( dodam,ze mieszkam w Wielkiej Brytani,w Szkocji . mieszkam tu od 7miesiecy i nieznam za dobrze jezyka . a chcialabym rodzic tutaj w Szkocji i boje sie,ze nie maja Polskiego lekarza ktory by mi pomogl. ehh mozecie sie smiac..ale ja naprawde sie boje i nie wiem co robic.. nawet jakbym teraz zaszla w ciazy to bym skakala ze szczescia.:) ale jakby juz nadszedl dzien porodu plakala bym ze strachu..:( Prosze o pomoc.!!! :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej chodziło mi,ze boje sie ze nie dadza mi polskiego tlumacza a nie lekarza * przepraszam za blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj pomoze tylko
Tutaj pomoze tylko PSYCHIATRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×