Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelikax24

Kto mieszka z rodzicami?

Polecane posty

Gość angelikax24

Ile macie lat? Ja mieszkam z chlopakiem za granica ,ale zastanwiam sie czy nie wrocic do Polski i nie mieszkac z rodzicami poniewaz mnie nie stac malo zarbiam i nie moge sie do wszytskiego dokladac zaczely sie pretensje ze strony chlopaka , a nie jestem w stanie na wszystko dac Pomyslalm ,ze w Polsce zarabiajac nawet 1000zl bede w stanie dolozyc sie do mieszkania i cos mi tam zostanie,nie wiem co robic mam juz dosyc siedzenia za granica jestem 5 lat i niczego sie nie dorobilam a zawsze zarabialam przelicajac na zlotowki tyle co ludzie w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko mieszkaniu z rodzicami o ile nie jest sie na ich lasce! Np, dziwi mnie jak chlopak majacy 25 lat mieszka z rodzicami i do ego oni go jeszcze utrzymuja...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54tyhtr
Macie poryte z tym mieszkaniem z rodzicami.Pytam sie czy to kurwa jest coś złego ? Ja mam 24 lata i mieszkam z rodzicami bo oni specjalnie dobudowali wiecej pokoi żebyśmy razem wszyscy mieszkali.Nie rozumiem takich ludzi którzy twierdzą że to coś złego.Ja np mógłbym przeprowadzić sie do ciasnego obskurnego mieszkania w bloku i wynajmować go za pare stówek ale po co skoro mieszkam na pieknie położonej spokojnej wsi gdzie mam swoje dwa pokoje w domu wśród bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inku
Dokładnie jak rodzice są spoko to jest Klawo. Wracaj do Polski piękny ten nasz kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
Zależy jaki masz charakter i jaki charakter mają Twoi rodzice. To zawsze będzie dom twoich rodziców, a Ty będziesz u nich mieszkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia tak jedna
ja uważam, że życie z rodzicami to porażka. Mam spoko rodziców, ale nie wyobrażam sobie mieszkać z nimi, bo mam chyba łeb na karku i potrafię zarabiać i sama się utrzymać. Takie mieszkanie to chyba dla tych co nie potrafią pępowiny odciąć, a i sami rodzice zrobili ze swoich dzieci życiowe kaleki. Potem się słyszy ile jest rozwodów to się nie dziwię jak się nie dorosło do bycia odpowiedzialnym, a rodzinę chce się zakładać przy rodzicach. Jest to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
Jeszcze zależy, jak się do tego podchodzi, jak poważnie typu dzielnie się obowiązkami, rachunkami, pracą w domu, to ok, a jak np. młode małżeństwo liczy, że rodzicie będą ich np. zywić, bo przecież mają kasę, a oni się dorabiają, to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×