Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

17stopni

Najlepsza praca - skąd wiesz która to?

Polecane posty

Przede wszystkim witam. Pytanie odnosi się do pracy i będę wdzięczny za wszelkie opinie: Czy uważacie, że profesjonalne testy psychologiczne (wyszczególniłem je poniżej. Jest ich 7) mogą być wartościowym dodatkiem przy aplikowaniu na konkretne stanowisko pracy? --- Testy kompetencji społecznych (badane cechy współdziałanie, komunikatywność, wywieranie wpływu) Testy kompetencji poznawczych (myślenie analityczne, myślenie koncepcyjne, innowacyjność) Testy kompetencji organizacyjnych (planowanie, organizowanie, kontrolowanie) Testy kompetencji osobistych (adaptacja do zmiany, koncentracja na zadaniu, radzenie sobie ze stresem) Testy wartości w pracy (czyli jakie wartości w pracy są dla Ciebie najważniejsze - wyszczególnionych jest 8 wartości) lub siedmiowymiarowy test osobowości (bada: emocjonalność, impulsywność, indywidualizm, dekoncentrację, schematyczność, podporządkowanie i samokrytycyzm). Ostatnim siódmym jest najpopularniejszy test IQ. #testy są integralną częścią jednego z portalów pracy, który za ich pomocą łączy szukających pracy z dostępnymi ofertami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużyMiszczu
Ten portal to Port Kariery - a testerzy (serwis jest w fazie testów) dostają 500zł na zakupy w sklepie Merlin. To uzupełniam informacje kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja całkiem niedawno znalazłam fajna stronkę można fajnie się bawić a przy tym całkiem nieźle zarobić.Polega to na układaniu puzzli musisz ułożyć je szybciej od przeciwnika i w tedy wygrywasz. Polecam http://puzz.waw.pl/?p=1x3yfO0HIwED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mars do Monika10001... wracaj, tęsknimy. Kto ma ochotę przejść testy z pierwszego wpisu!? Są na www.portkariery.pl Piszcie jak wam wyszły testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×