Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia ze Wspólnej

dzień matki, co kupić?

Polecane posty

Gość nawarra
ja się zastanawiam w tym roku nad tym żeby mamie podarować odrobinę relaksu :) Waham się między jakimś zabiegiem w spa, masażerem stóp. Dzisiaj na electro.pl widziałam całkiem niezły za niecałe 70 zł, nie za duży i jest z wypustkami do akupresury . Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia LLE
Wszystkie mamy znakomicie się zrelaksują na warsztatach Umaluj się w sukces. Program tej imprezy to: makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę, porady i konsultacje stylistki i fryzjera, porady kosmetyczki, udział w pokazie markowych kosmetyków pielęgnacyjnych Mary Kay, sesja zdjęciowa uczestniczek a także krótkie szkolenie z kompetencji społecznych prowadzone przez trenerów rozwoju osobistego. Dodatkowo każda Pani otrzyma od nas prezent (losowanie nagród: wyjazd dla dwóch osób do prestiżowego hotelu w Międzyzdrojach, kursy tańca w renomowanej szkole, zaproszenia do teatru i kina oraz wiele innych niespodzianek). A wszystko to w atmosferze sobotniego przedpołudnia w jednej z uroczych kawiarni w Warszawie. Z okazji Dnia Matki, udział mamy wraz z córką w rewelacyjnej cenie z 60% rabatem. Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja tam chyba wybrałabym dla mamy jakiś zabieg, wydaje mi się że takie upominki które wiążą się z przeżyciem wzbudzają więcej emocji. Na przykład coś takiego wydaje się być sensownym spędzenia tego szczególnego dnia http://www.primaveraspa.pl/dzien_matki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupne prezenty zawsze mogą nie wpasować się w gust rodzicielki. Ja w ten dzień upiekę ciasteczka. Ale nie takie zwykłe ;) Ciasto, lukier plastyczny, polewa i gotowe ciasteczka w kształcie filiżanek z kawą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że fajnym prezentem jest coś praktycznego, ja w tym roku kupuje ceramiczny czajniczek, znalazlam ciekawy z firmy Savion http://www.savion.pl/produkt,11.html myslę że mamuśka się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-kwiaty.pl
Najlepszym prezentem będą oczywiście kwiaty,ciekawe i eleganckie bukiety są u nas www.e-kwiaty.pl więc zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listentostory
no widzę, że pomysłów wam nie brakuje, co kupić mamie na dzień matki, ja sama się nad tym dość poważnie zaczynam zastanawiać, czasu coraz mniej, a pomysłów nie za wiele, może dobrą opcją byłoby kupienie mamie masażera do stóp ?? Widziałam takie na magicznej planecie, nie są zbyt drogie, a całkiem dobrze się prezentują. Co myślicie o takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsaf
Ja swojej mamie kupilam cienie do powiek. Na pewno bedzie zadowolona i bedzie z nich korzystala, bo sa w jej ulubionym kolorze. Do tego dokupie jeszcze czekoladki lub kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze zamawiałam kwiaty
ale przedwczoraj przypadkiem weszłam na stronę z czekoladowymi teleghramami z belgiijskiej czekolady są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippa 6555
Mama to także kobieta i myślę,ze bardzo fajnym prezentem z okazji tego dnia byłaby biżuteria. Nie musi być droga,liczy się gest. Szeroki wybór jest tutaj http://www.eco-bizuteria.eu/ sklep bardzo solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
z tego co widzę, to primavera w jastrzębiej dalej ma ofertę na dzień mamy :) to chyba już jakaś coroczna tradycja. fajny pomysł, bo pogoda robi się już piękna, więc sezon plażowy można otworzyć przy okazji wycieczki do spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru102
Diewczyny potrzebuje elaeganckiej,kobiecej torby jako bagaz podreczny ktory sie zmisci do luku bagazowego w samolocie ,moze byc kolorowa lyb blyszczaca,ale kobieca Mama czesto lata na zjazdy naukowe i potrzebuje jej cos takiego kupic...Bo obecna ma taka ze pozal sie Boze:))Wiec poradzcie cos bo czasu coraz mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychiu88
No ja co roku kupowałem coś wymyśłnego ale teraz idę w klasykę.Już obczaiłem że w Lidlu mają akcje na dzień matki,kwiaty,bombonierki,słodkie..Także już zaplanowałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania_23
Ja kupiłam cos co sama chcialabym dostac:)) Zestaw kosmetyków na bazie oliwy z oliwek OLIVOLIO Tu są: http://www.soddisfare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dzień staraj
Idż do sex shopu i kup wiprator albo jakomś erotycznom bieliznie:D dobra ale na serio morze perfumy aaaa i jak by co to i love marcelina k. od michał k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sernik na zimno , pod galaretka, ułóż z winogron, lub borówek, lub truskawek itp itd , napis: Dl Mamy i będzie lepszy prezent niz kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda mamuśka lubi co innego, więc trzeba zastanowić się, co sprawi jej największą radość. moja uwielbia kawę, więc kupuję bardzo elegancki zestaw filiżanek. mam nadzieję, że będzie zachwycona :) musi być;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
a ja myślę, że fajnym pomysłem byłaby koszulka kibica z napisem 'super mama' :) w koszulki.com mają takie nike imitujące tshirty reprezentacji. fajna pamiątka, myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malanka
Ja też miałam problem z tym, co kupić na dzień matki. Perfumy kupiłam jej na urodziny, garnki na poprzedni dzień matki, a fondue na święta, dobry kryminał na imieniny, pachnące płyny do kąpieli na jeszcze wcześniejsze urodziny. Stwierdziłam więc, że w tym roku zrezygnuję z zakupu perfum, sprzętu agd i zakupu kosmetyków, bo wszystko to już było. Znalazłam stronkę w Internecie z propozycją prezentów dla matki https://www.superprezenty.pl/pl/dzien_matki.aspx Co myślicie np. o tym, żeby wykupić Mamie masaż czekoladowy z peelingiem albo manicure japoński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś z dobrych profesjonalnych kosmetyków Tu jest np bardzo fajny zestaw z dobrym kremem do twarzy, kremem do rąk i balsamem do ust. Jest też pare innych fajnych rzeczy http://www.meaderm.pl/pl/c/%E2%97%8F-Pomysly-na-prezent/139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak można kupić mamie w tak wyjątkowym dniu lokówkę, perfumy, czy inne pierdoły - takie pomysły są dobre na urodziny, ale nie na Dzień Matki. Ja zawsze staram się dać coś od serca, zrobić coś samemu, włożyć jakiś wysiłek. W zeszłym roku kupiłam ogromną ramkę w kształcie serca i umieściłam tam nasze wspólne zdjęcia. Czasami zdarzało się tak, że nie miałam czasu żeby zrobić coś wyjątkowego, wtedy dawałam kwiaty plus coś słodkiego w kształcie serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady-40-latki.eu
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z okazji dnia mamy. Mama laureata otrzyma pudełko ekskluzywnych czekoladek z dostawą do domu ufundowanych przez firmę Chocolissimo. Szczegóły na moim blogu zapraszam. www.porady-40-latki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×