Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia ze Wspólnej

dzień matki, co kupić?

Polecane posty

Gość eMKa_____eMKa
A może przydałby Ci się rejestrator audio + video? Jest tylko nieco większy od monety 5zł :) Zobacz co Twój Facet/Twoja Kobieta robi jak nie ma Cię w domu ;) będziesz mieć doskonały dowód! http://www.e-mdsk.pl/product.php?id_product=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekeke
od dzis zaczelam poszukiwac inspiracji na prezent na dzien matki, wymysliłam, że moze swojej zafunduje wizyte w aquparku :D zainspirował mnie tekst http://www.female.pl/artykul/9603/Prezent-na-dzie%C5%84-matki.html, powodzenia w szukaniu prezentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irving, fajne te torby w magicznejplanecie... Mnie jakoś przykuł uwagę ten zestaw ze słuchawkami, chyba sama sobie sprawię, bo etui na laptopa mam już kompletnie wyświechtane, a słuchawki na pewno się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbarnabba
>>>>>Trochę więcej mam problemu z tatą.Na drugi dzień jest Dzień Ojca.Nie wiem co mu kupić. Czy kosmetyk będzie dobrym wyborem?>>>> a od kiedy dzien ojca jest 27maja?! dzien ojca jest 23 czerwca !!! i w jaki rodzaj kosmetyka celujesz? kremy, pianki, perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeku ja jeszcze nic nie mam na prezent dla mojej mamy :/ Mam nadzieję, ze na początku tego tygodnia uda mi się coś wreszcie znaleźć ciekawego i praktycznego zarazem. Coś muszę wymyślić, ale na razie zupełnie nie mam pomysłu i boję się żeby nie kupić czegoś zupełnie nieużytecznego na ostatnią chwilę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły mamy lubią praktyczne prezenty, więc myślę, że jakiś komplet filiżanek lub dajmy na to jakaś dobrej jakości pościel byłyby odpowiednimi prezentami. Zawsze można się pokusić o trochę więcej pomysłowości i kupić mamie jakiś nietypowy prezent w stylu wzorzystych, kolorowych kieliszków. Jak szukacie czegoś oryginalnego, to zerknijcie sobie na myin.pl - myślę, że tam jest sporo rzeczy, które mogą się mamom spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tata nie wspominał, że czegoś mu brakuje albo coś chciałby mieć? Myślę, że zawsze gdzieś takie hasła padają w domu tylko trzeba zwrócić na to większą uwagę. Albo jak nie wiecie czy coś mu się marzy to może zabrać go na jakiś paintball albo coś? Mój tata się ucieszył jak go kiedyś wyciągnęłam na paintballa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwykle idę na łatwiznę i tacie po prostu kupuję coś z elektroniki. mam to szczęście, że ojciec z techniką obeznany, poza tym - zupełnie jak dziecko - gadżeciarz z niego okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dla mamy dobrą książkę kryminalną. Jest napisana przez Monikę Feth i nosi tytuł "Zbieracz truskawek", taki trochę psychologiczny tekst z widocznym kobiecym akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam perfumę, bo wspominała coś ostatnio, że musi sobie kupic, bo sie konczy :) Czasem wystarczy dobrze wysluchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussos
rano wstalam i zrobiłam Mamie pyszną kawę( taką jaką lubi),prawdziwe capucino z dużą ilością pianki...czekoladki do których ma słabość..:) do tego wszystkiego piękny uśmiech i ..mgiełkę zapachu(jej ulubione perfumy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switusek
hihawa.pl kilka ciekawych pomysłów można tu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
te mamy to mają przerąbane, bo jedyne co dostają na swoje urodziny, świeta, imieniny i etc to sprzety rtv/agd właśnie. Traumatikon, ale cóż. Nie będe urywała, że i ja kiedyś odpaliłam mamuni blender z electro :D Ale cieszyła się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnka
A moja mama po prostu dostała etiu na okulary www.kasia-fq.pl/oscgold/product_info.php?cPath=8_11&products_id=36 Ale zeby było jeszcze lepiej-za tydzien ma imieniny ,wiec postanowiłam tez sprezentować je do kompletu oprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja się zastawiam czy w tym roku nie podarować swojej mamie czegoś ładnego z biżuterii. Miałam kiedyś kolczyki z tej serii i całkiem ładnie na żywo wyglądają. Myślę, czy nie kupić mamie takiego zestawu http://jomisilv.pl/swarovski-komplety-cosmic-komplet-swarovski-cosmic-14-mm-red-magma/p,50789 Jest brunetką z krótkimi włosami, myślicie, że kolczyki będą pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
ja nie wiem co mamie kupić, nie mam żadnego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Prezent dla samej siebie a Dzień Matki? Czemu nie? Świetną okazję znalazłam w sklepie Niebieski-koralik. Przy zakupie otrzymać elegancki portfel czy wiosenną apaszkę to nie problem. Wystarczy zakup koralika w moim przypadku. Śpieszcie się, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja się zastanawiam czy nie kupić swojej mamie jakiegoś masażera do stóp. Ostatnio na electro.pl widziałam za niecałe 70 zł więc całkiem spoko cena. Myślę, że pracująca mama ucieszy się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Faktycznie coś odprężającego może być dość dobrym pomysłem na prezent dla mamy. Ja zastanawiam się na karnetem upominkowym na jakiż zabieg. Ciekawa jest winoterpia, widziałam że taką kąpiel w winie oferują w tym hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Chyba nie ma kobiety, która nie byłaby zadowolona z takiego relaksującego zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuję mamie praktycznych prezentów, bo takie rzeczy mama sobie sama prędzej czy później kupi, zawsze się staram kupić coś niecodziennego co jej sprawi przyjemność. Takie kosze prezentowe http://bit.ly/kyEUZB sa naprawdę fajne i wiem, że coś takiego jej się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak chciała pojechać gdzieś z mamą :) Nawet nie daleko ale żeby troszkę czasu razem z nią spędzić bo w ciągu tygodnia a nawet w weekend nie jest nam to dane. Takie spa jak to w Głęboczku Wielkim byłoby super ale dla nas to jednak za daleko. Tak więc myślę, ze może wykupię mamie jakiś karnet do salonu kosmetycznego albo na masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia LLE
Jako prezent dla mamy polecam udział w warsztatach dla kobiet Umaluj się w sukces, wejdźcie na stronę Umalujsiewsukces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia LLE
www.umalujsiewsukces.pl prezent dla mamy z Warszawy i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×