Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie_mi

Mam pomysł na założenie firmy komputerowej

Polecane posty

Gość milena9932
Świetnie! Od pomysłu wszystko się zaczyna, ale prowadzenie działalności to jeszcze coś więcej. Koniecznie musisz w jakiś sposób prowadzić księgowość. I co ja mogę Ci polecić? Dobrym rozwiązaniem jest księgowość online, jeśli tylko chcesz sprawdzić, jak to działa to wejdź sobie na stronę https://wfirma.pl/ Tam masz darmową wersję próbną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba warto doradzić się w tym temacie znajomych. Wydaje mi się, że to jest naprawdę bardzo dobre i korzystne rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł. Do odważnych świat należy. Jeżeli decydujesz się na taki krok, to warto abyś przed rozpoczęciem działalności zebrała wszelkie możliwe informacje, na temat zakładania i prowadzenia firmy. Zauważyłem, że będziesz poszukiwała pomieszczenia biurowego, dlatego chciałbym ci polecić portal https://www.biznesowi.pl na którym znajduje się wyszukiwarka pomieszczeń biurowych, magazynowych, a także powierzchni sklepowych. Dodatkowo na portalu znajdziesz mnóstwo fachowych artykułów, dzięki którym dowiesz się o najnowszych trendach w biznesie, poznasz aktualne przepisy prawne czy najatrakcyjniejsze kierunki inwestowania. Niedługo, bo już 7-8 czerwca w Sopocie, odbędzie się konferencja biznesowa, na którą moim zdaniem warto się wybrać. Zostaną poruszone bardzo ciekawe tematy, gdzie najwięksi deweloperzy oraz inwestorzy w Polsce, przedstawią swoje sukcesy oraz porażki. Warto posłuchać co mają do powiedzenia ludzie, którzy w biznesie działają od wielu lat, ponieważ ich doświadczenie oraz wiedza, mogą się w późniejszym czasie przydać i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_p
Wszędzie tam, gdzie finansowanie założenia firmy ma pochodzić z dotacji (a one są niewielkie - do 40.000) warto tym bardziej z głową zaplanować koszty. W przypadku zakupu sprzętu IT można poszukać ciekawych ofert na aukcjach poleasingowych (np. EFL). W ten sposób można kupić często jeszcze w pełni użyteczny sprzęt o dobrych biznesowych parametrach w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×