Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasha fear

Jak na nowo rozpalić ogień w związku?

Polecane posty

Gość gość
Próbowałam kiedyś z Greyem, ale mi nie podszedł, może za szybko sie zniechęciłam. Szczerze mówiąc to nie wiedziałam nawet, że są takie aplikacje, chociaż teraz w dobie smartfonów to wszystko jest możliwe ;) a ty korzystasz? jak to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście zdecydowałam się na opisywaną w artykule aplikację Twój Sekret. Każdego dnia dostaję jakieś miłe wiadomości i co jakiś czas opowiadania erotyczne. Traktuję to jako źródło inspiracji i albo wysyłam połówkowi wiadomości jakoś zainspirowane tymi od sekretu, albo pomysł z opowiadania stosuję w sypialni. Dużym plusem jest to, że na początku odpowiadasz na kilka pytań (gdzie być chciała mieć pierwszą randkę itp.) i na podstawie twoich odpowiedzi Sekret dopasowuje treść wiadomości tak, by były one rzeczywiście do Ciebie. Może właśnie dlatego wykorzystuję całkiem sporo pomysłów z apki, bo po prostu jest ona trafiona konkretnie we mnie, odpowiada mi to, co dostaję i później wprowadzenie tego w życie nie jest trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście puste jak bębny z tego co widzę, to i faceci się przy was nudzą... lata lecą chemia mija , związki wkraczają w kolejne etapy, psuje się to co bylo niedobre już wcześniej, du....a niczego nie załatwi w związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlwiaKas
Nie ma to jak skwitować kogoś po kilku postach wyrwanych z kontekstu całego życia tej osoby. :) Ja też jestem pusta i szukam rozrywki w tego typu aplikacjach, bo w takich czasach żyję i głupio byłoby nie korzystać z technologii i czyjejś ciężkiej pracy nad tym, aby dostarczyć ludziom rozrywki i tematów do rozmowy. No ale cóż, chyba mądrzy ludzie to rozmawiają jedynie o... polityce, gospodarce i wąsko pojętej kulturze. (której jak widać, czasem im brakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz... temat szeroki jak rzeka... ale takie wypowiedzi jak wyzej dla mnie sa nie do przyjecia i swiadcza o poziomie oceniajacego. Aplikacja na telefon? to cos nowego... kazdy sposob dobry, aby chemia znow zadzialala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia...hahaha może zgłoś się do pralni pomogą wyprać mózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogła w tym maxigra go, kiedy nasze życie seksualne mocno przygasło z powodu zaburzeń wzwodu u męża. Teraz kilkanaście minut przed stosunkiem rozgryza tabletkę i żuje ją przez chwilę i jest w pełnej gotowości. Dzięki temu lekowi znowu w sypialni świetnie nam się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×