Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to i ja

Czy tylko ja zauwazylam

Polecane posty

Gość noooooooooo:)
pozdrawiam Jagodę, wiedziałam, że jest z Ciebie normalna dziewczyna tylko trochę Cię poniosło i przesadziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
nie nie tylko ty :) a zauwazylas jak konsekwetnie czysci liste na powiedz to jagoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna ? Zawsze bylam grzeczna. Znowu topik o mnie :O Ja chyba do holiłudu pojade, bo jak na kafe taka kariere robie to co dopiero tam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
noooooooooooo ona nie jest normalna tylko ma teraz noz przy garle bo drugie dzicko w drodze i chce bedzie prosic o rady w razie problemów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
o maj gad ona tu 24h na dobe :O Jagoda GET A LIFE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooo:)
abcia, się okaże w praniu:) jagoda, serio jesteś w drugiej ciąży?:) gratulacje! ps. to co, że kolejny topik...wszyscy się dziwują co tak nagle przycichłaś i nie rzucasz mięsem peace dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka Pepsi
wy to macie chyba jakiś kompleks na punkcie Jagody :O piszecie, ze jej nie lubicie po czym tworzycie o niej topiki... to wy pokazujecie jakie jesteście "inteligentne" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
ja go nie załozylam, piszemy z reszta co chcemy i nic ci do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka Pepsi
jasne, nic mi do tego, ale same się nakręcacie jak stado głupich nastolatek... i niestety wcale mądrzejsze od Jagody nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
no wlasnie nie tobie to oceniac kto glupszy a kto madrzejszy wiec sie nie wcinaj butelko pepsi, jakbys znala wypowiedzi tej kobiety sprzed kilku tygodni mysle ze nie mialabys takiego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka Pepsi
widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje :P wiem co pisała Jagoda, tylko zakładając ciągłe topiki o niej to niestety o was wiele mówi , nie o niej... ona swoje 5 minut już tu miała, teraz wy chcecie jej dorównac i miec swoje 5 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabcia
nie nie chcemy, wymieniamy poglądy i opinie, przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka Pepsi
owszem, tysiace głupich topików o Jagodzie założonych przez głupie nastolatki przeszkadzają i myslę, ze nie tylko mnie :P ale bawcie się dalej i wymieniajcie się opiniami o Jagodzie, wszak to bohaterka tego forum i wasza idolka :P piszcie więcej a myślę, ze Jagoda się cieszy, ze osiągnęła cel i dałyście się sprowokowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×