Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakafkasrafka z warszafki

POWIEDZCIE MI, WYTŁUMACZCIE, BO SAMA NIE WIEM!

Polecane posty

Gość lakafkasrafka z warszafki

TYLKO PROSZĘ, NA POWAŻNIE: Byłam kilka dni temu (poniedziałek) w pubie, było fajnie, byłam z moją koleżanką, no i przyszedł tam chłopak ze swoim kolegą, na którego od razu zwróciłam uwagę i on na mnie chyba też, choć udawał,że mnie nie widzi. Gadałyśmy sobie z koleżanką, wygłupiałyśmy się, sączyłyśmy piwko, impreza zaczęła się rozkręcać (przyszła jakaś urodzinowa wiecha). W pewnym momencie on do mnie podszedł, zaproponował taniec, było bardzo miło, rozmawialiśmy bardzo zdrowo, ja też byłam zdrowa, żadnych macanek. Usiedliśmy, chłopak postawił mi piwo, co było bardzo miłe. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy, aż się zrobiło trochę późno i musiałam już iść, bo na drugi dzień do pracy. Gdy się zebrałyśmy poprosił mnie o numer, zwlekałam (tak jak trzeba ;) ) po czym numer podałam. Jak wchodziłam do domu dostałam od niego sms, że bardzo mu było miło mnie poznać. Wzięłam prysznic i odpisałam,że mnie również bylo fajnie. No i cisza. Facet się nie odzywa. CZEMU ?! PRZECIEŻ PIERWSZA SIĘ NIE ODEZWĘ!!! O CO CHODZI ? Podkreślam,że oboje byliśmy trzeźwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourdesss
Daj mu czas, odpisze pewnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakafkasrafka z warszafki
Tak myślisz ? Mnie jednak ciekawi czy faceci tak mają,że muszą odczekać tych kilka dni.. A może po prostu chciał mnie bzyknąć, nie wyszło mu i tyle.. allee po co w takim razie pisał tego smsa? :) Skomplikowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourdesss
Może jest nieśmiały i nie chce się narzucać :) ? Musisz się zastanowić czy zachowywał się jak jakiś podrywacz lecący w ilość czy normalny facet... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakafkasrafka z warszafki
Nie no, był fajny.. zanim podszedł musieliśmy się chyba spotkać wzrokiem z 30 razy, minęły z dwie godziny. Był trochę śmiały w tańcu, ale nic poza tym. Bardzo fajnie nam się gadało, mówił,że go zafascynowałam i takie tam.. dyrdymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva11
poczekaj do weekendu jak nie napisze to ty napisz gdzie sie bawi teraz cos w tym stylu ale napisz raczej pozno tak zeby dostal go na jakiejs imprezce zeby nie bylo ze sie narzucasz zeby cie zabra,l uwierz mi zadziala i zdaj relacje nam tutaj jak poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tylko flirtowal a ty sobie wyobrazasz ze niewiadomo co?... wez na luz nie napisze to trudno napisze to ok. moze nr chcial po to zeby ci napisac ze bylo milo albo uwazal ze wypada wziac kto ich tam wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakafkasrafka z warszafki
ahahahahha, no właśnie hahaha kto ich tam wie! ale może faceci tak mają,że się dopiero po kilku dniach odzywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourdesss
Ci najbardziej zauroczeni odzywają się szybko potem już nie puszczają ;) Może jak wyszedł na świeże powietrze to mu przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakafkasrafka z warszafki
A skąd mam wiedzieć. Może i przeszło, a może i nie. Ahaha, tu chodzi tylko o jedno - co oznacza milczenie ? :) Ja tu nie potrzebuję bóg wie jakiej randy od razu, ale fajnie by było gdybysię odezewął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakafkasrafka z warszafki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze on czeka na twoj krok:) faceci tacy sa ze milcza.Gdyby mu naprawde na tobie zalezalo zaproponowal by ci jakas randke ale on woli czekac az ty 1 zadzialasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simple reason
pewnie zrobił ten numer z kilkoma i któraś była żwawsza w kontaktach SMSowych od ciebie - takie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łbie zakuty
tata mu zabronil dzwonic utop sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standard u faceta. Odezwie się dzisiaj wieczorkiem lub jutro rano. Nie chce chłopaczyna,żebyś sobie pomyślała, że leci na Ciebie jak pies na suke podczas cieczki :P Aczkolwiek może mieć już weekend zarezerwowany więc się JESZCZE nie odzywa aby nie doszło do próby umówienia się w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×