Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewciaewcia

z napletkiem czy bez

Polecane posty

Gość ewciaewcia

ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie dziewczyny jaki pen jest ładniejszy. ja głosuję za odsłonięta główką ale z krótkim napletkiem. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę z napletkiem
ja wolę z napletkiem ale rzeczywiście nie za długim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Proszę kobiety o opinię. Od ponad roku chodzę cały czas ze ściągniętym napletkiem. Miało to na celu przede wszystkim zmniejszenie wrażliwości żołędzi bym mógł dłużej kochać się z żoną. No i przyniosło to bardzo dobre rezultaty Na początku było mi trudno, bardzo łatwo dochodziło do erekcji przez ocierającą żołądź i wędzidełko bieliznę ale po miesiącu było już ok, tym bardziej teraz, po roku odkąd mam cały czas odsłoniętą żołądź. Po pewnym czasie bardzo spodobało mi się to też wizualnie. Poza tym łatwiej teraz utrzymać higienę. Dawniej już po godzinie - dwóch po umyciu i nasunięciu z powrotem żołędzi penis nie był już taki świeży a teraz nawet po kilku godzinach od umycia żołądź jest czysta i nie wydziela żadnego nieprzyjemnego zapachu. Mnie i mojej żonie bardziej podoba się penis cały czas z odsłoniętą żołędzią. A co Wy o tym myślicie? Czy może to być dobra alternatywa dla obrzezania? W sumie to wolałbym by teraz obrzezany ale nie chcę udawać się na zabieg. Poza tym dbam jeszcze o swoje miejsca intymne goląc całkowicie wzgórek łonowy, penisa i mosznę co tydzień - dwa tygodnie (gdy włoski osiągnę maksymalnie 5-6 milimetrów długości) Jeśli chodzi o wymiary to mój penis ma 15 cm długości i 12 cm w obwodzie). Proszę wszystkie kobiety o Wasze opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do johny
Ja Cię znam. Ty masz 4 cm bananka jak stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×