Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pełna nadziei.................

WYGLĄD BRZUCHA PO DRUGIEJ CIĄŻY

Polecane posty

Gość pełna nadziei.................

Po pierwszej ciąży został mi na brzuchu pomarszczony od rozstępów fałd skóry. Zastanawiam się, czy, jeśli znów zajdę w ciążę (jestem dwa lata po porodzie i planuję kolejne dziecko), to po wszystkim będzie szansa, że ta skóra się wstąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
no, to nie zabrzmiało optymistycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Coś słabe zainteresowanie moim tematem. Dziewczyny, proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie zmartwic, ale skora napewno sie nie wstapi bo skoro nie zrobila tego po 1 porodzie to jakim cudem ma zrobic to podczas drugiego? na Twoim miejscu po 2 porodzie odwiedzialabym chirurga plastyka-jezeli Was stac oczywiscie, bo wg mnie tylko on pomoze sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgjfkfhfhjgfhjgjhg
No lepiej nie bedzie na pewno. Po pierwszej ciązy mój brzuch, nie był rewelacyjny, ale jako tako wyglądał. Z drugą córką przytyłam 27 kg w ciąży. 7 spadło po porodzie, przeszło 20 zrzuciłam w ciągu 3 lat, tzn rok po porodzie 15 i ostatnio 8 a brzuch po prostu masakra. Troszkę pomoaga serum termoaktywne z eveline. Masowałam tym specyfikiem brzuch, szczypalam itp i jakby trochę się wstąpił. A tak na prawdę to pogodziłam się z tym że płaski i twardy nie będzie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak zliczyc ile kasy wydajemy na kremy to uzbieralaby sie niezla sumka dla chirurga sama widzialam jak to wygladalo przed i po i naprawde gdybym miala taki problem to bym poszla do chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Ja w ciąży smarowałam brzuch kremami przeciw rozstępom, ale to nic nie dało, przytyłam 18 kg, z czego teraz zostały mi dwa. Ważyłam 48 kg przed ciążą a teraz skóra wisi-miałam olbrzymi brzuch-dużo wód i duże dziecko a jestem niskiego wzrostu (156 m) a teraz ważę 50 kg. Chudnąć dalej nie chcę, bo ta skóra będzie jeszcze gorzej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
ja na razie o plastyce brzucha mogę zapomnieć-mamy ważniejsze wydatki a pensja niezadowalająca, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Mój mąż nic nie mówi na temat "flaka", nie przeszkadza mu. Nawet nasze życie seksualne nabrało rumieńców-choć kiedyś było fajnie, teraz jest lepiej. W sumie, jak się fajnie ubiorę, zatuszuję brzuch, to wyglądam bardzo dobrze. Na plażę jednak już nie wyjdę..... w stroju kąpielowym, chcę sobie darować spojrzeń osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik nie mowi zeby z biegu isc do chirurga, moja kolezanka placila 5 tys uwazam ze to nie duzo jak za komfort na reszte zycia wiem ze nie kazdego stac, ale moze warto zaczac zbierac i za jakis czas, np po drugiej ciazy? w sumie duzo zalezy od nastawienia, Ty masz super, skoro Ci nie przeszkadza i mezowi rowniez to czym sie przejmowac, Wasze zdanie jest najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Evi... dzięki za odpowiedź. Ja się przyzwyczaiłam do swojego brzucha, ale oczywiście wolałabym wyglądać jak przed ciążą............ Piszesz, że taki zabieg, to koszt 5 tys.-tak mało? Jak patrzyłam w necie, to odsysanie tłuszczu tyle kosztowało, a plastyka brzucha-usuwanie takiej skóry ponad od 8 tys. wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka robila to ok 2 lata temu i tyle placila a miala naprawde oponke z rozstepami szerokosci palca a po operacji ma brzuch plaski jak deska troche rozstepow jeszcze widac, bo miala je wysoko za pepek, ale ogolnie to wyglada wysmienicie! ps teraz tez zajrzalam do internetu i plastyka brzucha to koszt 5-7 tys, w sumie zalezy gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak Ty.... mojemu mężowi oczywiście nie przeszkadza ani trochę ale ja osobiście czuję się z tym jakoś źle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam 5 tys to mini plastyka 7 tys to pelna plastyka brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Evi, bardzo Ci dziekuję za zainteresowanie moją sprawą i rady. ja już muszę kończyć, bo dziecko lecę kąać. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei.................
Mój brzuch nie wpływa na moje relacje z mężem, choć myślę, że tak jak ja, wolałby, żebym wyglądała jak dawniej-ale nie dla swojej satysfakcji, tylko dla mojego lepszego samopoczucia... Dziękuję, dziewczyny, za miłe wpisy. W sumie spodziewałam się gorszych reakcji-jak to na Cafe :) typu, że przytyłam dużo, to teraz mam za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Miałam obwisła skórę po porodzie i zrobiłam zabieg plastyki brzucha w gabinecie CHIRURGII PLASTYCZNEJ MARTA RACZKOWSKA-MURASZKO  w Krakowie. Po zabiegu nadmiar obwisłej skóry został mi zlikwidowany i teraz wracam do sprawności fizycznej ale wszystko jeste bardzo dobrze i z zabiegu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscijuz

Ja by  się nie zdecydowała na plastyka brzucha. Po co ingerować w nature. Potem może być jeszcze gorzej. A na starosc wszystko i tak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Miałam duże problemy ze schudnięciem i zdecydowałam się na zabieg plastyki brzucha, co było bardzo dobrym pomysłem. Zabieg robiłam w Klinice Galena w Bielsko Białej  https://klinikagalena.pl/ i mogę jak najbardziej polecić. Teraz mogę nosić mniejsze rozmiary i nawet lepiej się czuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela

Ja po ciążach zdecydowałam się na plastykę brzucha i wyszło naprawdę ekstra. Dr Boligłowa to lekarz którego bez wątpienia mogę każdemu polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×