Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
O matko! Pięćset!!!! :( :( :( :( :( :( Współczuję :( A co do Scorpio- debile z Top Gir (zwłaszcza Dżeremi Klarkson) uznali go za ,,ugliest car ever " :) Mam to w doopie, nikt mi nie będzie mówił ex cathedra, co ma mi się podobać, a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jaki tytuł romansu? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Już planuję, co kupię za niecały rok, patrzę w prasie lokalnej, na Allegro. Kombi odpada, oczywiście- po co mi, singlowi wieeelki bagażnik w aucie na bank pofirmowym? Kombiak byłby pozbawiony ,,wisienki na torcie"- ekscentrycznych, zawaliście ,,amerykańskich" lamp tylnych i w ogóle sylwetki limuzyny, która to śni mi się po nocach. Może to głupie, ale w miejscu, w którym pracuję przez szybę widziałem czarne Scorpio parkujące nieopodal. Wyszedłem (prawie wybiegłem) by nacieszyć wzrok. Uroczy moto- ekscentryk. Scorpiaki robili, jak to limuzyny wyższej klasy- tylko w ,,poważnych kolorach"- czarny, granatowy, szary, bordowy (fuj!!) i srebrny- żadnych pomarańczek i pastelików. Szary- w ostateczności, ( chciałbym czarny). Granatowy przeżyję, srebrny- w zasadzie też. Dwie godziny z dwulatkiem? To musiała być masakra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A prawda- były jeszcze lakierowane na biało, zapomniałem napisać. Niekiedy na ten model- Scorpio II- mówią ,,Wieloryb" :D :D :D :D :D (pewnei ze wzgl. na ,,ciężką" sylwetkę :D) Fajnie, w roku pańskim 2011 kupię wieloryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Oj tam, wolę wydać dużo na paliwo, niż jeździć Cinkłeczento :D Zresztą, Scorpio będzie palić może tyle, co przestarzały Polonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A co do dziecka- to świetnie, że potrafisz się zająć szkrabem. Może kiedyś będziesz mieć własne? (Nie gadam jak stara, zrzędliwa babunbia, ale to o wiele bardziej prawdopodobne niż w przypadku pewnego nonkonformisty-samotnika -anormalnego- długowłosego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niestety, może i przeżyłbym ryki i wrzaski dzieecka (wrzaski Niklasa,Varga i Maniac'a przeżyłem), ale raczej nie znajdę odpowiedniej Kandydatki :( Chyba takim niepokornym pisana jest samotność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Sama mnie wybrała, ta zimna, ciemna, straszliwa Pani. Czuję Jej krwisty oddech na szyi, jej poświatę w krzepnącej krwi (tonę, czuję, jak mnie liże, hiena)! Samotność i śmierć, moje dwa stygmaty na ronaczywym ciele, moje dwie połówki przegryzionego serca, moje dwie rany na półżywej duszy . Jestem samotny jak mój idiol, Edward Cullen, ach, jak pragnąłbym poznać swą Bellę..... Żartowałem, nie wiem czemu, po prostu tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kurrrrewskie literówki! Nie wiem, czemu, może z... wygodnictwa i niedostosowania? Tak, to chyba właściwa diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zapomniałem już, co to jest Calibra :D Moje ciało, dusza i umysł są przygotowane na przyjęcie Przenajświętszego Scorpio. Modlę się w intencji godnego przyjęcia Sakramentu Zakupu: Błogosławionyś Duży Fordzie, który mi będziesz drogę umilać, stąp w drodze kupna - sprzedaży i racz nie psuć się zbyt często, ale mi być pocieszeniem w chwilach jazdy po życiowych drogach. Tak mi dopomóż Bieżniku. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
do zobaczenia (popisania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zaniemogłaś - czyli- wypiłaś % % % % % i zasnęłaś? (ja tak miałem kilkakrotnie ) :D Dziś zaszalałem- wydałem kupę kasy. Całe.. 40 złotych! 12, 99 zł- piwko 27 zł- gaz do samochodu :D :D :D :D Normalnie szastam forsą, jak tak dalej pójdzie- nici ze Scorpio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nowa, dopracowana wersja modlitwy: Błogosławionyś Duży Fordzie między Matizami, błogosławione koła twe i tył obły. Ty, który mi będziesz drogę umilać, stąp w drodze kupna - sprzedaży i racz nie psuć się zbyt często, ale mi być pocieszeniem w chwilach jazdy po życiowych drogach. Jam, niegodny, klękam i pokornie proszę- bądź mi zawsze w ku pomocy, strzeż pasami ciała mego, a zaprowadzę cię do garażu swego. Serce Scorpio przenajświętsze dwulitrowe- bij pod maską wespół z moim, abyśmy zjednoczyli się w akcie jazdy, tak mi dopomóż Bieżniku, wszystkie kontrolki jaśniejące, oraz nieskalana Bogini Tapicerki. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oto, co w Pudelku prezczytałem o ojcu Nergala: Pan Zenon Darski, chociaż mówi o sobie, że jest katolikiem, przybił zbuntowanemu chłopcu Jezusa na krzyżu do góry nogami, by nadać jego pokojowi mroczny wygląd - pisze tabloid. A po przeczytaniu satanistycznej Biblii stwierdził, że nie znalazł w niej niczego zdrożnego. Wielokrotnie przygotowywał stroje i gadżety na koncert syna. Jest dumny, że Adam odniósł taki sukces." Fajny tatuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak, fajnego... mój nie wierzy, ale to ukrywa- nie chodzi do kościoła,( tylko 2 razy do roku- Wielkanoc, Boże Narodzenie), nie modli się- ale za ,,ateistę " pod swoim adresem gotów się obrazić :D :D :D :D Wielokrotnie stwierdziłem, że moja- otwarta- postawa jest lepsza, niz zgrywanie Katolika. Matkę natomiast mam wierzącą, acz niegorliwą :) Spowiedzie, komunie- tak, ale indoktrynacja i kłótnie ze mną, ateistą- nigdy! Zostawiłą mi wolną łapę (dzięki jej za to!). Moja Matka stwierdziła ostatnio, że jest zażenowana postawą ,,mocherów od Rydzyka, którzy ośmieszją Polskę" i wstyd jej za tych dewotów. Brawo! Nie zniósłbym chyba babuni , czy ciotki-fanatyczki- kłóciłbym się z taką osobą co dzień. :D :D :D A jak jest u Ciebie (i co sądzisz o bijatyce o krzyż?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
* spowiedzi, komunie :D Co za powalona, anachroniczna deklinacja- Mianownik l. mn.-(te) spowiedzi, Dopełniacz l. mn.- (tych) spowiedzi :( Moim skromnym powinno być w mianowniku- ,,te spowiedzie", tak nie będzie wyjątku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A w słowach modlitwy powinno być oczywiście ,,zstąp", nie ,,stąp"- to zwykła literówka, a nie błąd ortograficzny!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek kowal*
tak, to z filmu- Monthy Pythons meanings of life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek kowal*
to słynny utwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzisiaj już nie śpiewam piosenki o spermie z Monthy Pythona :D Aż się ucieszyłem- znaleziono (wprawdzie w agonalnym stanie) samochód Zaperdalac :D http://oldtimery.com/forum/viewtopic.php?f=63&t=1732&sid=ca7a36ac53b461f970870532e4176033 Maleńki samochodzik- coś jak BMW Isetta, czy nasze rodzime Smyki, z silniczkiem z motocykla :D Zmarły bodajże w 1986 rokuu inż Łukasiewicz tak nazwał swój SAM, autko domowej roboty.(niby z czeska). Czytałem o tym przed paroma laty w Motorze i myślałem, że już go od lat nie ma :) Swoją drogą- jak cholernie dumny musi być ktoś, kton SAMODZIELNIE zbuduje własny wóz i ma JEDYNY edzemplarz na całym świecie.. Gdybym miał mechanikowski fach w łapach też bym sobie zrobił małe coupe, a co! (słynna Golba- Violcar- naprawdę dziwaczny SAM :D :D http://images.caradisiac.com/images/9/9/9/0/19990/S0-Exoticars-Golba-Violcar-S-une-polonaise-fessue-85580.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znów się nie udało z tym linkiem :( Fajnie, że ktoś odnalazł auto Zaperdalac.Cieszę się, bo podobała mi się jego nazwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wszystko okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
żegnaj zatem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję, był bardzo dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Hakuna Matata! Już się nie martw Aż do końca swych dni Naucz sie tych dwóch radosnych słów! Hakuna Matata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Starzeję się :( Dziś dla mnie dobry dzień to nie napisanie czegoś, wypicie piwka i bycie gdzieć (spacer, bar, impreza, koncert), ale... lekki dzień w pracy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dojrzałość.. Hmmm... Nie wiem, co to tak naprawdę znaczy. Po części nikt nie jest tak naprawdę dojrzały, po części wszyscy są... To o wiele bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać... NA początek trzeba by ustalić definicję ,,dojrzałości" - najlepiej osobną dla każdego człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×