Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość tome
Mówcie co chcecie, nawet mnie zlinczujcie, ale Paweł Kukiz to kretyn. Sympatyzuje ze skrajną prawicą, szedł wczoraj w marszu zorganizowanym przez Młodzież Weszpolską i Obóz Narodowo Radykalny, nienawidzi gejów ... Ten człowiek (kto wie, może już to robi) jest blisko wyciągania łapy z pozdrowieniem ,,heil", skoro skumał się z ,,narodowcami" wzorującymi się na Hitlerjugend. Stracił wszystko w moich oczach. Jak widać- nie wystarczy nagrać kilka znanych piosenek, by być KIMŚ przez duże ,,K" . Czemu? Bo nikt porządny nie maszerowałby z tymi skinami, nawet- jesli jest katolikiem. Tyle. Aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tome
czy ktoraś z Was poszła by ramię w ramię z ogolonymi na łyso osiłkami trzymającymi transparenty ,,zakaz pedałowania? i wykrzykującymi pełne nienawiści hasła? Zapewne nie. To różni nas od takich Giertychów, Wierzejskich i Kukizów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tome
przyzwyczaisz się :D Za soczek dziękuję, pyszny :) spodziewałem się linczu, bo Kukiza lubi sporo osób, w tym Moja Matka. nie mówię, że jest na równi ze zbrodniarzami-faszystami, ale dla mnie przejście w pochodzie z osobami, których organizacja, stylistyka i gesty nawiązuje do nich- uważam za dyshonor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobra Skapituluję Speszialy for Desperado Tomek Kowal with ''gwiazdka"- is back!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Oj- prawdziwa Dudeistka z Ciebie :D To oczywście - na plus! Ładny plakato-obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
super dudeism rządzi. jutro piję (dziś nie miałem czasu) ku czci Lebowwskiego i żulskosci życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A ten filmik dedykuję dla wszystkich neonazistów, neofaszystów, rasistów, ludzi z ONR, NOP, Młodzieży wszechpolskiej Ligi Polskich Rodzin i całego Radia Maryja. Oto-co sądzę o was i waszych poglądach http://www.youtube.com/watch?v=cCbV_efCeSo (Desperado- nie oglądaj :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
złoślwie im złozyłem takie życzenia :D A mówilem- nie oglądaj :) Ciekawość to pierwszy stopień do ... (No wiesz, do tego miejsca gdzie idą niegrzeczni metalowcy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kabanosa nie zazdroszczę, bo widziałem na YT i .. jakieś coś bez sensu trochę :) Ale Zacieru (Zaciera??) - tak. Dzięki za info- nie znałem go wcześniej- a jego- oryginalne wykonanie ,,Odpadu Atomowego" uważam za Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
U mnie będzie Piwo &Drażetki & Piwo& Oranżada& piwo tour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to forum się popsuło jakaś awaria, czy co?? Nie dochodzą posty, znikają w ciemnym Matixie. Pewnie jutro juz będą Albo nie :) Zatem- do popisania jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
666 próba mikrofonu-- hahaha- urocza Jesteś :) Pewnie serwery im się zapchały, jak zwykle. To forum jest tak ,,żywe", jest tu taki ruch, ze admini powinni kasować tematy, w których nikt nie napisał słowa od np pół roku, czy roku. A tak nie jest . Choć cholercia, może to nie ma nic wspólnego- może mają oddzielne do ,,archiwizowania rozmów", a oddzielne do gadek prowadzonych teraz, w czasie teraźniejszym? Nie wiem, nie jestem informatykiem. W każdym bądź razzie nie widzę potrzeby magazynowania ciężkich gigabajtów pamięci z rozmowami, które są zakończone rok, czy dwa wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
życzę Ci udanego konceertu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Po ,,poguj" sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kiedyś dla żartu napisałem coś o brokackiu marki Burzum- jako ,,sprzeczność sama w sobie"- blackmetal i brokat- to jak gorący lód, tolerancyjny Giretych, czy piękna frytka :D :D Przypomniało mis się to dziś, gdy oglądałem klip (tak, znowu) CRADLE OF FILTH - Forgive Me Father (I Have Sinned)- i pysiaczekn Daniego wysmarowany brokatem. Cóż- w ich przypadku chodzi o show, (które umieją robić), cały czas jednak uważam, że powinnibyć traktowani jako grupa grająca Dark/gotic metal, a nie black- skończyłoby się ze sr*aniem metali ze złości, że ktoś śmie traktować ,,Kredki " jak black. Nie, to nie black. Ale jak dla mnie - fajne :D Niech żyje ,,Brokacik of Filth". Ps. Dziś nie piłem, niestety. Po prostu- wolałem posprzątać w domu, umyć Dziadka Passata i przygotować się na Grande Nayebkę - jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Gratuluję udanego koncertu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serio, cieszę się wraz z Tobą :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Posłuchałem ,,Kaszanki " na YT. Jak dla mnie - takie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
napisałem dwa teksty o seryjnym mordercy. Początek dłuższego cyklu psychodelii z perspektywy ,,serial killera" z amerykańskich filmów :)) niestety- dziś też nie mam ochoty na alko. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
opad atomowy? Yeahhhhhhhhhhhhhhhhh A chory ? nieee, po prostu piłem we czwartek :) Ale chyba zaraz pójdę po piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
google wreszcie się nami zajęło :) wystarczy wpisać ,,kafeteria co " i już wyskakuje ..kafeteria co sadzicie o kolesiu" Jesteśmy sławni :D :D :D :D chociaż ja też jestem- wystarczy wpisać m,,blog poezji"- a wyświetla się sugestia ,,blog poezji anormalnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
W Tobie zawsze jest masa pozytywnej energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
100%- wracaj wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chić- jeśli Jej wolą było przestać z nami rozmawiać- trudno :( Ale zawsze to jedna Kafeteryjna Dudeistka więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×