Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
trzeba przygotować mieszkanie na Grande Nayebkę- będę sam w dodatku pijany i za cholercię nie będę się ruszać od komputera i od kufla z pfffkiem :) W życiu nie chciałabym zamieszczać w jakimś modernistycznym domu bez wyrazu - dziwnie bym się czuła w czymś takim.- też się z tym zgadzam zwłaszcza najgorszy jest minimalizm :( nuda, pustka, wręcz sterylne, szpitalne wnętrza. no i architektura postmodernistyczna- znośna, jeśli chodzi o kochany przeze mnie dekonstruktywizm (Ghery itd), nieznośna jeśli chodzi o nudne domki jednorodzinne. Przykład? Wielokrotnia gdzieśtam chwalony i nagradzany ,,dom atrialny"- jak dla mnie hala wystawiennicza, supersam. Nie jestem za budowaniem kiczowatych potworków udających pałacyki, lub, pożal się Bobnzo- zamki (domy z wieżyczkami-grrrr!!) ale mieszkać w przeszklonym pawilonie - nie chciałbym. http://www.zamekcieszyn.pl/pl/_gal/07_kwk_promes/Dom%20Aatrialny%20Opole.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*Bonzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
taaakkkkkkk... Dworki, pałace- nawet te zaniedbane z kolumienkami albo opuszczone albo zamki.... albo wszystko co stare i zapuszczone- które aż zaprasza aby połazić i porobić zdjęcia... A stare samochody to już w ogóle czad... Zwłaszcza stare amerykany, albo majestatyczne auta przedwojenne... loffciam je wszystkie, choć Garbusy, Warszawy itp. też. No, i Trabanciki, itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
piękny kicz To taka Doda, Mandaryna i Katy Perry architektury Discopolo pośród budynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Z innej beczki z Lubelskiego :) Ja rozumiem, że stary Maluch zaczyna być wart więcej, niż przysłowiowe pół litra, że zaraz te samochodziki będą zabytkowe, jednak właściciel TEGO maluszka przesadzil NIECO z ceną Jak myślisz- czy to okazja cenowa?? Kupiłabyś za taką cenę ten WÓZ?????? :D :D :D :D http://moto.allegro.pl/fiat-126p-dla-kolekcjonera-unikat-i1319841501.html (tak, nieużywany, jasssne... pewnie położony nowy lakier i przekręcony licznik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ten ZAMECZEK jest creepy i chętnie połaziłbym po jego wnętrzu, gdyby był opuszczony i wiekowy Ale JAKO PRZYCHODNIA???????????????????????? niedostosowanie formy do przeznaczenia, czyli jednym słowem KICZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dodam tylko, że FABRYCZNIE NOWE maluchy były jeszcze 10 lat temu w salonie po 10. 000 a ten ma przekręcony licznyk i 26 lat :D :D Pięknie będziesz mieszkać, sweetaśnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
do zobaczenie Wpadnij jutro weź piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ten koleś jest dudeistą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no, sam nie wiem skąd przyszła mi na myśl taka śmieszna nazwa już jakieś trzy lata temu to wymyśliłem :) Życzę powodzenia na próbie dajcie z siebie wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
byłem dziś w warsztacie samochodowym, by zmienili opony na zimowe w samochodzie rodziców (Vectra 2, nie jeżdżę nią prawie nigdy, no, chyba, że Dziadek Passat rozkraczy mi się na dobre- wolę autonomię i niezależność motoryzacyjną, wybieram dumnie swój wrak, zamiast ich normalnego samochodu :) ). była kolejka i z nudów zacząłem śpiewać ,,Iron Lady" Diamandy Galas- Z TYMI WSZYSTKIMI OZDOBNIKAMI I PRZECIĄGANIEM LITER NA KOŃCACH ZWROTEK!!!!!! Część ludków chyba miała mnie za poyeba :D Wyobraź sobie kolesia z długimi piórami, w typie metala, który stoi pod warsztatem (nie chciało mi się włazić do środka) i śpiewa TO :D :D :D :D http://www.youtube.com/watch?v=6L8xBkOzNNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
z przemyśleń Tomka :D :D :D PICIE PIWA TO JAK SEKS PEDOFILIA czemu? ,,ciężkie alkohole", w tym wóda-,,przeorują człowieka" nazajutrz, następnego dnia poprzez kac żądają" czegoś w zamian, jakby rekompensaty za chęć upicia się- ból głowy, odruch wymiotny, osłabienie itd. Piwo zaś jest słodką, namiętną prostytutką-nastolatką- dziewicą, mówi ,,wejdź mnie, skosztuj bez żadnych konsekwencji, nie niosę ze sobą wenerycznej choroby kaca, weź mnie, jestem łatwa, łatwo przyswajalna, weź mnie" ... Piwo mówi ,,weź mnie, jak bierzesz ostrzejsze alkohole, gwarantuję, że nie zajdę w kaca, że nie będę ci ciążyć..." Problem skutku- wielkiego brzucha- jest niczym w porównaniu z uległym charakterem piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To uroczo :D Serio! Milusio! Nagrajcie ,,sesję", lub ,,występ" i wrzućcie na ,,You Tube" na 1 dzień. Chciałbym Was obejrzeć. Obejrzę- i skasujesz. (nie mogę założyć i podać ,,tymczasowego" e-maila, którego użyłbym do kontaktu z Tobą - licho nie śpi- jakiś chol*erny oszust mógłby czytać ten temat i wykorzystać go do wzięcia np kredytu lub innego niecnego celu). Wrzuć nagranie ok. 17.00 i skasuj ok. 17.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no wiem, wiem, że nie muszę się bać wilka złego Ale np na Allegro jeśli sprzedając np auto podasz swój mail skacują go i wyświetli się ,,skasowane przez pracownika allegro z powodu bezpieczeństwa". nie twierdzę, ze ten temat czyta 100 oszustów gotowych zrobić mnie w ,,bambuko" ale maila-nawet tymczasowego- niechciałbym podawać To super. że macie stronkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tylko nagracie coć , z czego będziecie zadowoleni- daj link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znów słucham ,,Iron Lady" uczę się tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tylko się nie posikaj! :D Byłby to chyba pierwszy taki przypadek w historii muzyki! metal na filmiku z Wrzuty zwymiotowałale nie znam filmiku, na którym wokalistka zespołu się posikała Don't do it :D :D A co do hałasu Dla postronnej osoby większość piosenek blackmetalowych w tym wrzaski gotyckiego Daniego z CoF to zwykły hałas i piski a ja jakoś przeżyłem więc przeżyję w Wasz hałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lepsza piosenka o chlebie, czy goownie niż piosenka o Jezusie czy Bogu (wiem, jestem przebrzydłym ateistą) A nagrania z prób Mayhem, gdy żył Dead i Euro , a kolesie tworzyli garażowy zespół i mieli po 20 lat i nagrywali w opuszczonym domu robiły i robią furorę w necie choć poza twarzą Deada goowno tam widać i słychać tak więc-jeśli masz coś nagrane z pierwszej próby- wrzuć na 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dead był PRZYSTOJNY ale na sposób bardziej punkowy, luzacki, dudeistyczny jego blond loki i milusia buźka nie pasują do bycia ikoną blacku :D :D :D :D Żartuję ale trudno uwierzyć, ze tak sympatyczny z wyglądu koleś rozwalił sobie łeb obrzynem.... ja bardziej pasuję :D :D :D :D Mam czarnobrązowe włosy i o wieeeele bardziej chamską i niesympatyczną mordkę :D :D (ale to tylko pozory, jestem raczej kulturalny i miły- na trzeźwo :D ) http://www.youtube.com/watch?v=LY9JaZeic2o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Desperado- pewnie polubiłabyś Deada, gdyby chodził z Tobą do klasy, wyglądał na sympatycznego panczaka, a nie na chorego psychicznie młodego metala , choć, niestety, miał problemy psychiczne :( :( Daj link" do ,,nagrań" plisssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kuwa wyświetla się pobierz nowszego flasz plejera :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
okej, już ściągnąłem nowego flasha (traktuję kompa po macoszemu- jest tylko do pisania, nie mam żadnych wypasionych funkcji, ot-stare pisadło, jest tak ,,rozwalony" jak Dziadek Passat) brzydka kakofonia tego nie da się słuchać nagrajcie coś nawet głupiego ale bardziej przystępnie dla odbiorcy, sorki. Chętnie posłucham bo to mi wygląda na ciężki, amatorski death-goregrind. sorki- po prostu nagranie Wam nie wyszło, nie słyszę nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie obrażaj się, plisssssssssssssssssssssss ja nie obrażam się, jak ktoś ,,zjedzie" moje texty (bo nie jestem poetą, tylko amatorem) jak na pierwszą próbę- trudno stwierdzić, co gracie, bo nagranie nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
niemniej - dziękuję, że nazawa się przyjeła czym to nagrywaliście??????????????????????????????? komórką?????????????????????? ja nagrywam moje lektorskie czytanie wierrszy na KASETOWYM Samsungu z 1996 roku- i jakość jest świetna, słychać czysto każdą sylabę. plisssss- nagrajcie coś lepszym sprzętem lepszą komórką albo aparatem z funkcją nagrywania bo serio- na tym nagraniu nie słyszałem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ładnie się zaczyna gitarki na początku są spoko niestety później jest gorzej- jakby powiedział Linda ,,Bo to złe nagranie było" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wasz gitarzysta gra lepiej niż Varg ten mając 20 lat znał tylko parę akordów a gitara służyła mu tylko jako podkład do wrzasku, (koleś wymyślił depressive black meta)l :) Cud, że Vargie załapał sią jako basista do Mayhem :) Ale - wtedy nie liczyła się wirtuozeria tylko POSTAWA BLACKMETALOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie jestem chamem, arogancki, ale też NIGDY do NIKOGO nie podlizywałbym się- taki charakter- dominuje w nim szczerość, nie chamska, nie nachalna wulgarność (jak w wizerunku Dody) ale SZCZEROŚĆ. jeśli uznam, że komuś trzeba powiedzieć / napisać prawdę- robię to. nie stwierdziłem, że Desperado jest słabą wokalistką, BO TEGO NIE DA SIĘ STWIERDZIĆ . Poprosiłem tylko o nagranie czegoś w lepszej jakości. to nie chamstwo, ani nie krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×