Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość ablondyyynaa
kasa dla bezrobotnych !!!wchodzisz na stronkę http://puzz.org.pl/?p=dPjlMquJSV1b tam grasz w puzzle na czas, jeśli wygrasz jakaś kwote to wysyłasz tylko 1 sms za 1 zł i polecasz tez gre paru znajomym...szybko da sie to zrobic a potem wypłacaja Ci ta wygrana kase na konto lub listonoszem...fajne bo jako jedno z nielicznych-nieoszukane polecam i pozdrawiam wszystkich bezrobotnych !!! :) http://puzz.org.pl/?p=dPjlMquJSV1b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Zobacz TO metale sikają po gaciach oglądając to, bo sklecił to Varg V.- morderca i podpalacz kościołów A JA TWIERDZĘ ŻE TO JEST SŁABY, NIEBLACK METALOWY TEKLEDYSK!!!!!!!! I NIE OBCHODZI MNIE, ZE NAGRAŁ TO KOLES MAJĄCY 20 LAT-GOOOWNO ZAWSZE ŚMIERDZO GOOWNEM, PIOSENKA JEST SPOKO, ALE KLIP DO BANI!!!!!!! Lubię, właściwie KOCHAM wokal 20- letniego Varga, ale muszę stwierdziś- jedyny klip, jaki nagrał-wyszedł co najmniej słabo. Gdzie tu mrok i śmierć???? Gdzie tu depresyjny klimat???? http://www.youtube.com/watch?v=luFCBdS5PAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobrej nocki niech Ci się przyśni seks z Vargiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo młody Varg był (w miarę) seXXXXXi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
(ale ja bardziej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no kurde- nie chcielibyście zobaczyć mojej kudłatej blackmetelowej mordki :)) ale dodam, że 20- letni mroderca-Varg wyglądał sweeeet i nadawałbvy się na sweetBrokacik nie to co ja i moje zmarszczki mimiczne (kurde!!! mam 24 tata!!!!!!!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
marzę o tym marzę marzę :) A tak poważnie-jestem ,,anachroniczny intymnie" bo nie podobają mi się SEXXXI BLONT BROKACIKOFFE LASSECZQI" tylko ładne, ciemnowłose Dziewczyny. Takie typu gotki, metalówy. lub po prostu- niespalone na solarium pustaki, ubrane w miarę nie wyzywając, wszystkie ,,zwykłe" i ,,szare myszki" mogą być MILIARD razy bardziej, niż DODOWATE, GALERIANKOWATE chamskie, puste i próżne solary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
na początku naszych rozmów z wrodzonej ostrożności podałem FAŁSZYWĄ datę urodzenia, sorrrrrrrrrrry, alewnie wiedziałem, z kim piszę i że to pisanie przerodzi się w coś DŁUGOTRWAŁEGO . Ćwierćwiecze będę obchodzić w lutym, a nie w marcu, jak podałem, by zmylić podszywaczy (którzy się ostatnio przestali pojawiać na tym temacie) A 25 - lecia nie będę obchodzić BO PO CO??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczeqq koValuś
sUchaJcie - jA jUsz nIe mOgem..... jA siem zaLoFFciaŁem f bILLusiÓ z tOkjo cHotEl... oN jesT sWeeTTTTTT... FszyScy siem ze Mnie smieJoM Ale jA go lOFFciaM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekn Kowal*
na szczęście.... ŻARTOWAŁEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Quiz Co bardziej przydałoby się w Polsce? a) kilkadziesiąt tysięcy obiadów dla dzieci w Domach Dziecka b) olbrzymia figur Jezusa wykonana z siatkobetonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
odpowiedzi prosimy wysyłać do Świebodzina do Księdza prałąta Sylwestra Zawadzkiego- pomysłodawcy budowy kolosalnego Syna Człowieczego na za*dupiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zadaj to pytanko dla Klechy, czy tam katechety :0 Ciekawe, co odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
u mnie tez nic :0 Poza tym, że jestem chole/rnie dymny, że zostałem ojcem (nazwy Agresywny Papież)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i tak je lubię-wszak to moj niesforny berbeć :) Dobrze, że kupki w majtki nie robi :) duże osiągnięcie, jak na kilkudniowego szkraba zadaj pytanko na Religii może być czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
fuj, nieładnie należy się klaps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ma to po Rodzicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ma Mamę jego Mama mieszka w Lublinie i pisze teraz na jednym znanym forum dla kobiet z pewnym długowłosym, ubranym na czarno kolesiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
na weekend kupuje jakies winko wypijesz ze mną? wiesz, za zdrowie DZIDZIUSIA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
albo zagryzą go łosie z lampami na czołach albo zgubi się w fabryce świec zapłonowych albo poleci na planetę Melmak razem z alfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
muszę podjechać tylko do Monopolowego bo wszędzie Jaśniepaństwo kurde mieszka o gustach wyrafinowanych I NA OKOLICĘ NIGDZIE NIE MA TANIEGO WINA- PRYTY! NIGDZIE!!!!! tylko ,,bączki" itp a ja chce prytę taką w butelce wino marki wino!!!!!!!!!!! muszę podjechać do monopolowego jeśli już tam nie ma - to swiat się kończy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Co się stanie z dzidzią? Pójdzie na piwo. albo na wino. metrykalnie tylko jestes nieletnia trzymasz mentalną formę ponad normę :) w naszych rozmowach to ja jestem ten niedojrzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co to kurna jest, zeby w całym mieście nie znalazł się żaden żul, lub ktoś kurde lubiący kultową prytę, patykiem pisane lub coś w tym stylu??? wszyscy kawior żrą, zapijają szampanem przy dźwiękach Chopina z patefonu ??? sami szlachcice i hrabiowie, kurde u mnie? Czemu nikt nie tęskni, nie płacze po nocach za brakiem PRYTY? Przeciez to dobre winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie robię jaj pisze serio, jesteś mądra i dojrzała rozmawiamy prawie jak równolatkowie- jak normalna dziewczyna z niedojrzałym szczylkiem-Tomkiem :) To byłoby straszne-- chyba tak wyglądają katusze piekielne- mieć zapas alkoholu, którego NIE MOŻNA WYPIĆ . To gorsze, niż łamanie kołem i spalenie na stosie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
NIE PYTAŁEM NIE POMYŚLAŁEM, ŻE W XXI WIEKU COŚ JEST SPRZEDAWANE SPOD LADY Przeciez to nie PRL Czemu sprzedawcy mieliby chować towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Bo już nie mają takiej niskiej półki, żeby na niej umieścić wino hahahhahahahahahahaha świetna odpowiedź :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zapytam jak nie znajde- jade do Monopolowego nie spędzę soboty na trzeźwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
taki święty Graal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×