Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek dudeista
a ludzie w to święcie wierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
widziałem taką wystawę tylko, że to są repliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
z Wikipedii o ,,Młocie" Zawiera ona dyskurs wyjaśniający, dlaczego kobiety w mniemaniu autorów, z powodu słabszej natury i pośledniego intelektu, są z natury bardziej podatne na pokusy Szatana. To z pewnością nie jest ulubiona książka feminstek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no :) choć feminizm to też DURNOTA jakich mało pod płaszczykiem walki o RóÓWNOUPRAWNIENIE i tolerancję te nawiedzone baby skrywają pogląd o WYŻSZOŚCI osobniczek płci żeńskej wkurzają mnie tak jak Afroamerykanie rasiści- którzy nienawidzą białych i drą ryje jak to ich bracia byli przed 200 laty uciemiężeni jako niewolnicy- podnoszą ten argument, by zasłonić nim swój rasizm żałosne, w XXI wieku nie powinno być atkich głupich sporów ani dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
czytam właśnie jak czarownica w Rawensburgu zazczarowała młodzieńca i członek on utracił dorwal w końcu wiedźmę iz zarzucił jej ręcznik na szyje i dusić począł zarownica zaczęła drzeć ryj, że by ją puscił to członejk odzyska puścił ją, ona dotjknęła go między nogami i młodzieńcowi członek utracony przywrócony mu był i to jeszcze lepszy, niźli piwrwej to tak skrótowo :) w Średniowieczu wierzono, że to prawdziwa historia matkoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jestem przywiązany do swego Wacusia i nie chciałbym, by mo go odebrała czarownica :) to byłoby straszne.. budzę się rano idę siusiu a tam... NIC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
niektórzy członków wstydliwych mają w skrzyniach kilkadziesiąt i karmią je owsem musisz to przeczytać na dole strony O GNIEŹDZIE Z CZŁONKAMI MĘSKIMI http://docs.google.com/viewer?pid=bl&srcid=ADGEESiQ4S-e97EH1ILl9YyRH4zlF89VaHkP9PTFCqTB4gLyHUM3dNlguTaXBaikqON6w8oFEesp9Sni20-GOS_mA-JFdIOjP81XBG-uPpm0fRyk6LiNOqvbckBCLPMfOQ2-VtyjuKHh&q=cache%3A61I0D1qwRkcJ%3Awww.historycy.org%2Findex.php%3Fact%3DAttach%26type%3Dpost%26id%3D6254%20m%C5%82ot%20na%20czarownice%20pdf&docid=7a50da9953cc8150f3596e109280414f&a=bi&pagenumber=24&w=788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
właśnie nie bardzo poczekaj, przepiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
....o tych czarownicach, które tych członków wstydliwych w liczbie niemałej, to jest 20 albo 30 razem też w gniazdo ptasze, alebo też skrzynia jaką zamykają, a te jakoby żywe pomykają się do jedzenia owsa ... ...człowiek niektóry, żi by członek męski zgubił i czarownice jednej o przywrócenie go prosił. Rozkazała mu czarownica, żeby na drzewo pewne wstąpił i z gniazda, w którym takowych członków było niemało któryby mu się podobał wziąć pozwoliła. Gdy tedy on jeden nawiętszy między nimi obrał wziąć go chciał. Rzekła czarownica zaniechaj tego albowiem to jest plebana jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
*iż by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jeden z memów internetu jakoś mnie on w ogóle nie śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
zablokowali ten filmik alee wiem o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no i fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no, nawet pomysłolwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
całuseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
maja racje wszyscy komentujący ale bym się pokłócił i naobrażał tę sepleniącą grubaskę co nie zmienia faktu, że to ściema jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
zabiję się, normalnie z rozpaczy samobójstwo popełnię KTOŚ USUNĄŁ Z KAFETERII WPISY O FANSÓFCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZĘ TEGO MODERATORA-SUKINSYNA!!!!!!!!!!!! DO GAZU Z NIM! DO AUSHWITZ BIRKENAU!!!!! TO ESESMAN PIER.DOLONY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
genialny ten klip!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
mądrze prawisz, Waćpanno masz u mnie piwo za te mądre teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
serio, masz u mnie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
alleż ja to lubię śpewać eksztajn, eksztajn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
tez mogę napisać pani Drzyzdze scenariusze do odcinków będzie o - kolesiu, ktory chce wytatuować portret Varga Vikernesa na worku mosznowym, przez co popadł w konflikt z rodzicami - o lasce, która jest przekonana, że ją w nocy gwałci sukkubus o twarzy Michaele Jacksona - o gotkach- fankach Edwarda, które onanizują się jego zdjęciem wydartym z Bravo Girl i t d zbierze się amatorów ze szkoły filmowej da im te rólki od odegrania I KASA W KIESZENI TO WSZYSTKO ŚCIEMA, DESPERADKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
JESSSSUUUUUU Fansófkator nasz temat zaszczycił dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jesteś moim mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jeśli fansófkę stworzyła dziewczyna ożeniłbym się z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
co licytujesz? ubranko w jakimś indyjskim stylu? portret Duda ułożony z kapsli po piwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no powiedz co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×