Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość dudeista
dobra aj łyl bi łejdin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie są te tematy o fansófce
bo znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ta, bardzo kocha przyrodę ilekroć styka się z nią, obumiera to czego dotknie A wiatry wiejące miedzy drzewami nawołują by trzymać się z dala od śmiertelnej pani Jej ciało jest sine od śmierci Lecz jej oczy tego nie widzą Ona nigdy nie ucieknie od śmierci I czarne demony dobrze o tym wiedzą Wszystkie te kwiaty które zrywa na łące następnego dnia padają troską wycieńczone A odchodząc z polany na której bawiła się słońcem zostawia za sobą mgłę na pamiątkę Z oczu bólem,krzykiem patrzy Nieświadoma swej rozpaczy Czy ktoś klątwę w niej wypatrzy Ona sama ślepa jest na swe rany Biedaczka do dziś zrozumieć nie może Dlaczego jej snom szczęście jest obce Przecież serce ma tak miękkie i dobre Lecz nie wie, że to serce jest martwe i mroczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi z tą fansófką
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
no ... jak na początki nie jest źle :) nie jest to przemetaforyzowane, choć ... amatorskie :) :) Życzę zostania dobrą poetką. ja piszę dopiero od marca mam nawet blogaska z własnymi tekstami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
NO PEWNIE, ŻE CHCĘĘĘĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fansófka - o co w tym chodzi
bo nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma któś może linki do tych
dyskusji o fansófce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka dobiega Twój cichy szept I wbija się w mury Gdzie cegła jest lęk Skuty lodem idę sam Chcę być swoją wiosną Nie znaleźć i nie skalać się Myślą tą żałosną Nadrzędne idee i pewne dążenia wszystkie nicością w objęciach chwil Czas w ciszy zaśpiewa zabije pragnienia i lustra pochowa bym nie sobą był niemożliwym cieniem będę w świetle zgaszonym zadławię się słowami krzyż wyrwę ze swych dłoni znieczulę się na Ciebie pod kamieniami schowam Sam w korze drzewa zasnę jak wystraszony robak ref. Marzenia w klatkę schowam Do domu drogę zgubie Choć w twarz sobie napluję to okruchami siebie modlitwą Cie przywołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
widziałem gorzej przemetaforyzowane teksty (np swoje) ten jest NORMALNY (choć amatorski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
back metal depressive black metal melodic black metal melodic death metal poezja śpiewana (Gintrowski, Kaczmarski) Sopor Aeternus arie operowe Czesław Śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
z blacku nie wymienię zespołów bo byłyby tego setki a TY czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
heloł Niedźwiadku :) co to SDM??? SaDoMaso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwisają do samego dywanu.
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił moją rękę całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie to nie potrafię oreślić ulubionego gatunku chociaż najwiecej gothic metal, doom metal, melodic metal. Wiele piosenek których nie mam pojęcia jakiego są gatunku lubię dźwięk fortepianu i skrzypiec W wielu zespołach mam jakaś piosenkę którą lubię Nie słucham popu,hip hopu,rapu,disco-polo (chyba ze jestem na wsi na zabawie i duzo wypije),r&b i hmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czułam mocne grzanie
Mój psiór 2 letni doberman ma krótką sierść i prawie gołą parówkę i zważyłam że od pewnego czasu biega za mną po mieszkaniu wysuwając z izolacji czerwony przewód w kształcie owalnego ostrosłupa i skacze na mnie i uderza tym czerwonym zaworkiem o moją nogę. Pewnego razu gdy wyszłam po kąpieli nago z wanny na mieszkanie mocno rozgrzana gorącą kąpielą mój pies rzucił się na mnie od przodu i przewrócił mnie na dywan i zaczął szybko wsuwać ten czerwony ostrosłup do mojej jaskini mocno przy tym dysząc i sapiąc i przewracając tak oczy że były widoczne same białka. Do tego zaczął lizać mi cycki. Po czasie zaczął tak sapać i wyć że aż sąsiedzi słyszeli w całej okolicy. Za chwile tak zaczął sapać że się zesrał na moje nogi i zaczął mnie gryźć po cyckach a tyłkiem to ruszał tak szybko, że aż było czuć spalenizną i czułam mocne grzanie. Za chwile zauważyłam że moje całe krocze jest w śluzie który spływa p moich udach a pies suwa dupą tak szybko że czuje ogień w dziurze. Trwało to jeszcze chwile i pies przestał ale na dupie wisiały mu bobki a na parówce miał pełno śluzu. To sk**wiel jeden szedł przez całe mieszkanie suwając dupą po dywanie i zostawiając na nim autostradę śluzu i smaru oraz główien i robił tak przez kilka okrążeń mieszkania WYDZIELAJĄC PRZY TYM DUŻO SROMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycie trwało około 10 minut
Ja ostatnio wzbudziłam na sobie mojego psa 3 letniego RODWAILERA Bakusia w okresie jego wzmożonej chcicy czyli w okresie świąt Bożego Narodzenia bo w tym okresie psy mają największą chcicę. Wcześniej trzymałam go na głodzie seksualnym przez półroku pilnując aby przez ten czas ani razu nie wydał smarów. Po tak długim okresie pies miał taką chcice że jak go do siebie dopuściłam sunął ze dwa razy w mój rów i doznał bardzo silnego stanu zacietrzewienia wydalając tyle smaru że zapaskudził mnie w pieruna. Do tego wył z podniecenia które po tak długim okresie głodu seksualnego było tak silne że trwało około 10 minut a pies siorpał smarem jak poj**any. Jak się wzniecił wyspermił to ze mnie zlazł a ja przez tydzień nie mogłam domyć siebie tego śluzu a kijanki zapchały gęstą galaretą moją jaskinie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
o nieeeeeeeeeeeeee.......... tego nie :) :) :) choć... w zasadzie nawet nie kojarzę, co grają ale i tak jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
jestem od początku w zasadzie - to ja go założyłem :) :) :) skąd jestem? Z Wełco - wałco (taka mała wieś pod Cigacicami- sprawdź w Google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×