Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość dudeista
powieki zaklejone ropą brudem kurde, za dużo czytałem Ratonia i jego klimat mi sie udzielił :D zarejestrowałem się na kolejnym portalu poetyckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALLADA O PRAWDZIWEJ KRWI nie ciemna ani plemienna niepobożna krew się czołga nie podległa gazom watom plastrom bandażom księżycom niezależna od postrzałów ran ciętych szarpanych kłutych bielmooka lecz widząca jasno owa siostra słońca nie miesięczna nieustanna niczym niepohamowana nie struga nie rzeka nawet nie mierzyć jej oceanem nie kobieca i nie męska ani czarna krew dziewczęca nie tętnicza ani żylna nie sterylna ani krwawa bezbolesna i nie w wiadrze nie w szpitalu ani w rzeźni nie na polu bitwy także nie na żadnym prześcieradle bowiem nie ta oswojona krew co w klatce pulsu mieszka regulaminowi serca posłuszna oraz wymierna nie ta która cieknie z wargi przegryzionej przy orgazmie nie ta którą wieprze broczą na użytek kaszanki także nie almanachowa krew błękitna nie plebejska nie aryjska nie żydowska niewinna czy chrystusowa nie dekoracyjna cyfra ozdobnik z cudzego snu ukradziony przez poetę na użytek poematu ale krew co bez sztandaru taborów i awangardy bez posłów listów żelaznych czy uwierzytelniających bez wywiadu kontrwywiadu oraz wojowniczych not bez reklamy prasy sławy lekarza i markietanki co to ustalony front nie wiedząc lecz wiedząc: pełzać nieprzetartym duktem nieba trzeba nieprzerwanie wciąż więc czołgając się cierpliwie bo cóż ją obchodzi czas żywiąc się igliwiem gwiazd poszerza swoją dziedzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ale nie jesteś kosmitką w ludzkiej skórze? bo ta nauczycielka była :) ale sexi z niej laseczka- burza rudych loków szczuplutka :) podobała mi się. poza tym- jakie to ma znaczenie kosmici przejęli ludzkość a ja odszedłęm przez jasne wrota ku światłości .... i się obudziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
dzięki za Wojaczka jeden z moich ulubionych poetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
Wojaczek za dużo pisał o krwi w prawie każdym jego wieszu padało to słowo to trochę świadczy o braku pomysłów :) ale Ratoń dopiero pisał obrzydliwe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ja nie jestem mnie nie owładnęli http://www.chiggyonline.com/curly-hair/img/redhead%20curls.jpg nauczycielka wyglądała jakoś w TYM stylu tylko buzia młodsza, sympatyczniejsza zielone oczęta i zadarty, mały nosek. i była ubrana w niebieskie dżinsy i dżinsową kurtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
to fajne polecam książkę Mury Hebronu Stasiuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
to dobrze, że w czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ja niczego :) tylko wiersze :) dziesiątki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersze tez lubię pisze czytam. Wojaczek nie wszystkie lubie. Mój ulubiony to Pewniki Wypukłość moich piersi dopiero wklęsłością Twoich dłoni czyniona Gładkość moich pośladków dopiero szorstkością Twoich palców gładzona Pożywność mojej śliny dopiero Twój głód Witaminowo stwarza Tożsamość mego ciała dopiero mi ból - gdy zadajesz zaświadcza Kościół mej płci dopiero wysoka modlitwa Twego pragnienia wznosi Czarna śmierć usta wtedy dopiero odmyka Gdy się Twe życie zgłosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
nie znam polecam Begotten :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
piszesz?? O- to się spotkało dwoje poethoov :) :) :) ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
bardzo bardzo tak i black metal :) i piwo też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ostatnio to pisałam teksty dla zespołu w którym gram. Chodź nie wiem czy można to tak nazwać bo narazie to wszystko stoi w miejscu i nie wiemy czy coś z tego wyjdzie. Moje wiersze są przepełnione metaforami które (zdanie innych0 rozumiem tylko ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
moje też wklej coś serio wklej coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
jakbyś kurde zgadła czytasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam zazwyczaj ja wchodzę na kafe to na chwile a takich tematów co maja wecej jak 100:p to nie ruszam z reguły bo wiem że i tak nie będę miała czasu tego czytać. A znam siebie i bardzo łatwo się wkręcam w rożne historie. Zgadłam że masz długie bo to się czuje hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
wklej mało kto tu zagląda a jeśli skopiuje- to jego problem, że jest złodziejem ludzie publikują dziesiątki wierszy w necie i się nie boją. !Śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
nie ogl. TV ani filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
wklej co napisałaś dont bi e szejm :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×