Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość dudeista
co tam u Ciebie, stuProcentuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
no- to desperado, Spiritus Movens tego tematu mnie zainspuirowała do nadania sobie takiego nicku wcześniej pisałem pod fałzywym imieniem i nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ty się nie śmiej 100%- u nas w Wełco-wałco mamy prężnie działający Klub Wesołego Strażaka, Partię Emerytów Rencistów i Analnych Inwalidów, sklep spożywczo- gumofilcowy i wiele innych atrakcji, o którywm się wam, miastowym nie śniło!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
Piszę pod fałszywym imieniem i nazwiskiem NIGDY NIE PODAM PRAWDZIWEGO mogę być Tomkiem,, Jackiem, Plackiem, Kutasimierzem, Penisojanem czy Burakosławem ale moje imię jest MOJE ukryte forever (na Kafe pełno podszywów i durniów- nie chcę, by ktoś jakis debil szargał moje prawdziwe imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
możesz się do mnie zwracać Tomek. nawet bardzo bym tego chciał. W końcu tak się nazywam. W sieci. plisssssss mogę być dla Ciebie Tomkiem nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
tarktuje Was bardzo poważnie piszę o sobie wszystko WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO POZA DANYMI OSOBOWYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
POZA PODANIEM FAŁSZYWYCH DANYCH PERSONALNYCH TRAKTUJĘ WAS SERIO JAK ,,INTERNET BEST FRIENDS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA uciekam. Miło było pogadać zamiast sie uczyc:P Nie wiem jak Wy ale ja jutro na rano do pracy a na dobre spanie jeden rozdział usypiającej "historii wychowania" :) Moze wpadnę tu do Was jeszcze. Chociaż wiecie jak to jest jak się jest:P w towarzystwie gdzie się sie wszyscy znają oprócz jednego znania znania Ciebie (wybaczcie stwierdzenie wszyscy oprócz, brzmi jak absurdalne "absolutnie wszystko po 2 zł i nie tylko" ) w związku z dużym natłokiem zajęć i uczucia że ostatnio ciągle ktoś ode mnie coś chce przychodzi mi myśl "gdyby jeszcze kozła ofiarnego można było doić" Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
Tak , 100%%????? TY też nie podałaś imienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
dobranoc, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
powiedz, że się nie obraziłaś, plissssssssssss znasz moje 2 pozostaęł imiona Florian (z bierzmowania) i Konrad- drugie imię pierwsze wolę zataić przed ścierwem, jakim są podszywacze i nastoletni trolle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
fakt, przepraszam, zapomniałem :) ) :) :) w liceum kochałem się w jednej takiej Ewelinie :) :) :) alleż ona mi się podobała.... alleż AJ FELT IN LOW ŁYTH HER... (choć była raczej przeciętna z wyglądu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
są prawdziwe przysięgam na boga, w którego nie wierzę a żebym się nawrócił i wylizał stopy Rydzykowi, jeśli teraz kłamię.... chciałem to ujawnić chciałem ale ... bałem się, że się wkurzysz i się obrazisz.... Tomka trakowałem jako pseudonim. chcesz wiedzieć, jakie mam prawdziwe imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
chcecie poznać moje prawdziwe imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
jest taka debilna kreskówka głóny bohater ma takie imię jak ja wyprodukowane przez GitProdukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
zgadnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
Kapitan Bomba - nie mam na imię :) :) :) to pewne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
nie- istnieje produkuje kreskówki dla 4Fun TV wpisz w Google jeden z bohaterów głównych nosi moje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
tylko nazywam się bez ,,Konia"; oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ku-rwa jakoś się nago czuję gdy ujawniłem swoje prawdziwe imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
ojej- przepraszam, że mi nie pasuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista
musiałem się ujawnić bo to źle wpływa na psychikę seryjnie! gdyby ktos krzyknął w moim kierunku - ,,Tomeeeeeeek" - odwróciłbym się. pomimo tego, iż to tylko mój pseudonim internetowy. zacząłem czuć, że mam tak na imię dlatego musiałem to przerwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×