Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Mam cudowne rozwiązanie :D Wyślij mi maila na maila, który jest podany na moim koncie na digarcie i podaj kolorystykę tej bluzki ze zdjęcia o ile pamiętasz. wtedy ja ci wyślę hasło do Dude'a i zmienisz sobie potem na jakieś swoje informując mnie o tym poprzez post wysłany spod tego nicka, ok? :D Genialne to nie jest, ale nie widze innego rozwiązania bot en debil przewertował cały temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez skasowałaś to zdjęcie z resztą on pewnie wie o,,White Russian" i Agata Lebowska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze skasowałam, dlatego to ma jakiś sens, podszywie. Bo śledzisz każdy posty i wiesz co to za profil a kiedy było tam moje zdjęcie nikt nie podawał tu tej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
a gadaj sobie z podszywem dalej, Agatko- desperadko przecież mówiłem Ci, że nie mogę zaczernić nicku. oficjalnie i niezaprzeczalnie IDĘ STĄD na zawsze. cześć. R.fał K.nrad Fl.rian. poeta. czytaj mój blog. czsami będę wrzucać nowe texty. fajkan jesteś, życzę Ci szczęścia w życiu. i wikinga. i Woodstocku i busika. cześć. raczej- żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
nie spotkamy się już, niestety. nie karm trolla. żegnam. nie żal mi kafeterii- bo nie będę się poniżać przed byle cwelem. cześć, Agatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
lepiej odejść z podniesioną głową niż płaszczyć się przed gimgóóównem i codziennie udowadniać, że ja to ja cześć, żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
niestety, :( :( :( :( to co- zamykamy temat? i nie piszemy w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
ja się zmywam. Czytaj moje texty na blogasku. fajna jesteś urocza słodka i milusia. ale tu już nie da się gadać :) :) :) ,,co sądzicie o takim kolesiu?" 2010- 2011 r. i p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
nie da jakiegoś debila po prostu te rozmowy sa zainfekowane os.rane zatrute skażone nie będę dawać stysfakcji jakiemuś szczeniakowi a wiesz- nie mogę zaczernić się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
było miło ale się skończyło dzięki Tobie poznałem Duda i Lebowskiego i polubiłem hippiebusy :) :) ale to już przeszłość. nie mohggę zaczernić nicka , chyba nie umiem czy coś a nie będę się dawać codziennie poniżać jakiemus dzieciakowi wiesz- jurtro upiję się w intencji smierci naszego tematu, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
no- tak bywa :( :( :( ale bardzo Cię lubię :) :) ale sama widzisz- nie da się gadać :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
jesteś naprawdę wspaniałą i ładną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
może kiedyś się spotkamy Ty jako stara panna ja jako kawaler, wciąż wierni swoim zasadom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
nie chcę kończyć nie chcę nie chcę nie chcę ale muszę to tak jak z amputacją martwej nogi gdy wda się gangrena nie ma sensu jej dłużej trzymać przy sobie- bo zero niż pożytku :) ani chodzić nie bedziesz- a ci tylko zakażenie będzie powodować :) :) nie moja wina, że odchodzę ale naprawdę- sama widzisz nie da sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mówiłam, że Ci oddam to konto, chyba masz jeszcze maila? Szkoda, że już nie chcesz ciągnąć tego tematu, przyzwyczaiłam się tu pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
znów przyszedł lecę całusy MÓJ OSTATNI POST NIE PISZ TU TO KONIEC TEGO TEMATU PA, SŁODKA DESPERADKO :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
PA PA PA PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
PROSZE:d I TAK NIE ROZUMIEM ANG. TO MOZE TERAZ BEDZIES ZE MNA PISAC? ZALOZE SIE ZE I TAK TU BEDZIESZ WCHODZIC CODZIEN DLA SWOJEGO KOCHASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
siedze na kafe juz 6 lat. Zanm duzo ludzi co lubią sie podszywac. zaprosze ich tutaj. teraz to bedzie nasz temat. Przejmujemygo :) włascisiel go zotawil to ja go znalazłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
a teraz....spadów z mojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że po świecie chodzą takie robaki jak ty. Bezinteresownie rozpierdalasz ludziom rozmowy dla własnej satysfakcji. Nawet mi nie przykro, że nie masz ciekawszych rzeczy do roboty w swoim marnym życiu i że nic dla nikogo nie znaczysz więc musisz zwrócić na siebie uwagę w taki prymitywny sposób. Życzę ci nieszczęścia, z całego serca. Chociaż musisz i tak być głęboko nieszczęśliwy skoro tak robisz, oby życie ci tak przysrało, że nawet głupie trollowanie na forum nic ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×