Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytryna_

Szukam dobrej odżywki do włosów

Polecane posty

Mam średniej długości, gęste, matowe i bardzo niesforne włosy. Są dość przesuszone, ciężko je ułożyć, po wyjściu na dwór momentalnie wyglądam jak rozczochrana. Nie mogę dobrać dla siebie odpowiedniej odżywki ;/ Potrzebuję takiej, która je obciąży, aby trochę lepiej się układały. Z tym jest jednak problem, ponieważ teraz jakąkolwiek wziąć odżywkę do ręki, wszędzie pisze "bez obciążania", a takie po prostu nic mi nie dają! Kiedyś bardzo dobrze działały na mnie odżywki z Nivei, ale zmienili recepturę, właśnie po to, aby nie obciążały i teraz używając jej moje włosy wyglądają tak, jakbym w ogóle nie użyła odżywki! Używałam również odżywek Gliss Kur, Pantine, Sunsilk i Loreal Elseve. Jeśli przypomni mi się jeszcze jakaś, to dopiszę. Zastanawiam się nad Dove. Czy one obciążają? A może znacie jeszcze jakieś lepsze? Pomocy, bo te moje włosy już mnie załamują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal absolut Repair
nie kupuj odzywek w sklepie zwyklym tylko we fryzjerskim, tam maja profesjonalne, fakt drogie ale sa wydajne , ja tez mam suche wlosy ale ta jest super, wlosy sa nawilzone i ladnie sie ukjladaja, zreszta tam jest ogromny wybor wiec mozesz kupic z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo 50-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zna jakąś tańszą alternatywę;/ Jestem biedną studentką, nie stać mnie na takie 'ekskluzywne' kosmetyki? :P A może jakiś domowe sposoby? Błagam pomóżcie, nie wierzę, że na forum dla kobiet nie ma prawie nikogo, kto mógłby mi pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci poradze, wiem ze troche
drogo ale odzywka jest wydajna i jest naprawde dobra, ja mam okropne wlosy mam srednio grube mozna powiedziec ze nawet cienkie i robie pasemka blond+czekoladowe, fakt mam ladny kolor ale zawsze szukalam odzywki ktora zwiekszy objetosc, niestety moge uzywac zelu +lakieru wtedy moze wlosy beda wygladalyw miare ale beda suche, wiec postanowilam kupic cos profesjonalnego, nie sa zbyt grube ale....wygladaja zdrowo..wiec pomysl, te wszystkie odzywki z kioskow sa nic nie warte,sprobuj plukac w zaparzonym skrzypie, pokrzywie i rumianku+ łopian, zrob sobie napar i plucz w tym wlosy, albo po umyciu plucz w roztworze z octu, tez sie kondycja poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruu
ja znam bardzo dobra maske do wlosow cena kolo 15zl zobacz na allegro sleek line Mask hair. swietna na suche wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruu
odzywki nie odzywia i nie natluszcza ci wlosow jak maski serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecka: 30 jeszcze ujdzie, ale 2x tyle to stanowczo za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruu
no mi ja moja fryzjerka polecila i u niej po hurtowych cenach zamawiam :) za 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruu
dla mnie gdzies na miesiac przy myciu codziennie glowy zalezy jak ja rozprowadzisz. ja robie to grzebieniem. bo to jest tak ze umyjesz wlosy i po umyciu na mokre ja nakladasz na 10min najlepiej pod przykryciem zeby byla temp. i splukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sruu: Myjesz włosy codziennie, bo tego po prostu wymagają czy to ta maska tak je obciąża? Potrzebuję czegoś obciążającego, ale też bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tego wymagaja nawet bez tej maski sie przetluszczaja ;p zreszta dla mnie mycie wlosow to taka sama higiena jak innych czesci ciala. czuje sie nie swierzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gliss Kur w różowym opakowaniu jakaś z proteinami jedwabiu, mi jeszcze z garniera jakakolwiek strasznie obciążała. no i dove też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto co podawałyście to to jest Maska a nie odżywka. Jeśli chodzi o maskę to nawiżająca z Herbal Essence(niebieskie op.) mam długie wlosy, gęste, grube..a jeszcze od spodu kiedyś miałam farbowane i nie mgoą się odbudować tylko są cholernie wysuszone, jakieś takie pokarbowane ogólnie jak siano i dobrze sobie radzi ale najlepsze na to są właśnie z jedwabiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Ale głupoty laski Ci tutaj piszą:) Po pierwsze idź do fryzjera i poproś żeby ci zdjął trochę z objętości od spodu (ale bez cieniowania), po co masz się męczyć z nimi? Po drugie takie odżywki nie kosztują wcale tyle. Potrzebujesz odżywki wygładzającej włosy, sprawiającej że robią się bardziej lejące a nie puszyste. Kup sobie na allegro sleek line. Po nim włosy są bardziej nawilżone i gładkie i bardzo nabłyszczone. Za litr zapłacisz z przesyłką jakieś 25zł, i starczy Ci na kilka miesięcy. np. http://www.allegro.pl/item1026044296_sleek_line_balsam_do_wlosow_jedwab_stapiz_1000ml.html Do tego możesz też kupić szampon 1 l za 10zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
maski nie nakładasz po każdym myciu bo się zrobi depozyt we włosach i je zniszczysz. Autorko ty potrzebujesz odżywkę nie maskę...odżywkę nakłada się po każdym myciu. Maskę raz w tyg i jak już nie kupuj 250ml bo się nie opłaca. 1L masz za 13zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nakladam
zoltko z oliwa i modem, przed myciem. Ijestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zamówiłam tę maskę, którą poleciła mi sruu. "Gliss Kur w różowym opakowaniu jakaś z proteinami jedwabiu," - używałam jej niedawno i w ogóle nie obciążała... Miałam włosy jak siano i do tego jakieś pozlepiane ;/ Chyba tylko jedwab może mi pomóc. Zobaczymy jak zadziała ta maska. Jak będzie za lekka, to zamówię ten jedwab. "Po pierwsze idź do fryzjera i poproś żeby ci zdjął trochę z objętości od spodu (ale bez cieniowania), po co masz się męczyć z nimi?" Nie są aż takie obfite ;p Byłam niedawno u fryzjera, żeby poprawić ich kondycję, ale na długo to nie wystarczy... Muszę więc zacząć zapobiegać zanim znów zrobią się jak siano. Dzięki wszystkim za rady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maskę dostałam, spróbowałam i powiem szczerze, że nie jest to taki efekt na jaki liczyłam... Co prawda włosy wyglądają nieco lepiej, ale rewelacji nie ma ;/ Czy susząc włosy suszarką uzyskam inny efekt? Niestety, suszarka mi się popsuła i nie mogę tego sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie nie podatne na fajne układanie włosy... Ale staram się z nimi walczyć jak mogę i tak, żeby ich jeszcze bardziej nie zniszczyć. No i tutaj muszę przyznać, że bardzo dobre są odżywki ale właśnie jak pisałyście, te - kupowane w sklepach dla profesjonalistów (kalamis.pl to jeden z takich sklepów) bo nie ma tak tych najbardziej popularnych marek a raczej te wyspecjalizowane więc efekty stosowania takich produktów widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza odżywka i tania
kallos mleczna! jest świetna i nie ma lepszej nawilżającej odżywki.Sama poczytaj opinie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054&next=1 Na allegro kosztuje kolo 13zl za 1litr! Używam jej od kilku lat i włosy są w idealnym stanie a używam prostownicy bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×