Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panzer

Szukam Zosi po 20-tce

Polecane posty

Gość Zosia 21-22
z tygodnia zaleglosci? a w ogóle jak masz na imie? :) mozesz podac gdzie mieszkasz (chociaz województwo :P) i w jakiej branzy pracujesz? tak ogólnie cos o sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ,nie obraź się proszę ,ale na takie pytania nie mogę odpowiadać na topiku.Pochodzę z zachodniopomorskiego.Pracuję raczej umysłowo,chociaż dzisiaj bardzo napracowałem się fizycznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
spoko, jesli nie mozesz odpowiedziec to trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem,że się obrazisz.Tak trudno o zaufanie na topikach... Wiesz jak to jest gdy człowiek się sparzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
ale ja sie nie obrazilam? skad ty to wyczytales? cackac sie nie bede :P nie odpowiedziales- trudno. plakac nie bede przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orany ,jak trzeba uważać na słowa.No dobra źle się wyraziłem ,to ze zmęczenia.I tak cię lubię Zosiu ,że ze mną piszesz.Uzewnętrzniam się czasem za bardzo i później źle się to dla mnie kończy.Na razie takie mam doświadczenia w necie.Sama pomyśl jeśli chcesz,jak mam zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.Lepiej już sobie pójdę spać.Dobranoc Wszystkim, które chciałyście ze mną popisać.Na pewno jutro będę w lepszym nastroju.Dzięki jeszcze raz.Do jutra, a raczej do dnia.Mam nadzieję ,że się spotkamy w niedzielę? Wasz Panzer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Siadłem na chwilę do kompa i zobaczyłem ,że znowu mój topik spadł.Więc go podnoszę.Ściskam Was serdecznie wszystkie Zośki i nie Zośki w to niedzielne popołudnie.Mam cichą nadzieję ,że Zosia 21 nie pogniewała się na mnie i coś napisze ? Petrolciu ty też zajrzysz na topik w przelocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć hmm majbi zajrzę Pancerny i pies ciekawe co upraszczam Milutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×