Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Windytor zawód na czasie

Czy windykator to zawód na czasie i z przyszłością?

Polecane posty

Gość Windytor zawód na czasie

Polecacie pracę w tej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę ilość banków na rynku i łatwość uzyskania kredytu...ten zawód jest jak najbardziej na czasie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windytor zawód na czasie
A jak z płatnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy dla kogo pracujesz i jak się dogadasz z pracodawcą. W dużych miastach około 4-6 tyś na miesiąc plus od 8 do 20% od ściągalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantalko
a mowisz o terenowych czy telefonicznych? bo terenowy to chyba musi miec prawo jazdy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantalko
terenowy to niewdzieczna praca. duzo nadgodzin, czeste delegacje, czasem praca w sobote i sporo kursow w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie każdy może zostać windykatorem, trzeba być twardym, czasem nieludzkim, nękać, nachodzić, prosić...porażka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Chantalka broni puszczalskie dziewczyny i namawia prawiczków by nie patrzyli na dziewictwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Broniłaś kiedyś dziewczyny, które spały z kilkoma chłopakami i kpiłaś z prawiczków, którzy byliby w stanie z tego powodu rzucić dziewczynę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suonko ale to jest właśnie forume! Przepraszam jeśli Cie uraziłam, ale zawsze piszę to, co myślę. Nie pamietam tamtego postu..nie smutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Twoje poglądy są krzywdzące dla takich jak ja. Nawet prawiczek ma prawo do szczęścia, a nie tylko zbierania ochłapów. Jak kobieta się bolcowała z wieloma facetami, to niech szuka sobie równego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie prawiczku. Po pierwsze ten temat nie jest o Twoich frustracjach a po drugie nie da się dogodzić całemu światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umrę jako prawiczek
Nie jestem frustratem. Jesteś po prostu niesprawiedliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Cyniczna jesteś i nie szanujesz innych. Ja na szczęście znam swoją wartość i nie dam sobie wmówić, że dziewczyna która miała kilku chłopów i której ktoś do tyłka penisa wkładał jest mnie godna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc miej własne zdanie i daj mi spokój, nie rozumiem z czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Chcę po prostu wiedzieć skąd u Ciebie takie poglądy i dlaczego uważasz je za słuszne? Nie jestem wszak alfą i omegą, lubię poznawać ludzi o różnych poglądach i z nimi dyskutować, czasem się może okazać, że to nie ja mam rację, a ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już raz wypowiedziałam się na jakiś temat nie będę się powtarzać. A skąd takie poglądy? Z życia. Uważam, że ilość partnerów seksualnych nie powinna mieć znaczenia jeśli się kogoś kocha. A jeżeli Ty masz z tym jakis problem to szukaj dziewicy... Każdy jest inny....czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Tak, każdy jest inny, ale jednak ilość partnerów świadczy o podejściu do życia i seksu. Ja po prostu nie wiem, czy bym pasował do takiej dziewczyny i ona do mnie. Bo każdy ma inne oczekiwania i prowadzi inny tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez nikt Ci nie każe spać z taką kobietą...szukaj swojego ideału. To naturalne, że kazdy oczekuje czegoś innego od zycia, od partnera. Nigdy nie kpiłam z prawiczków, nie krytykowałam, to indywidualna sprawa każdego człowieka. Nie oceniam tez dziewic i kobiet, które spały z setka facetów. Ale nie można skreslić kobiety jako przypuszczalnej partnerki tylko dlatego, że ma juz seksualna przeszlość...a Ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
Staram się nie skreślać, ale czasem kobieta mogła mieć sponsora i zdradzać byłych facetów albo tkwić w związkach z powodów materialnych i finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie miała ku temu powody...nie generalizuj, nie wrzucaj do jednego wora, bo to krzywdzące dla wielu kobiet, które są zmuszone prowadzić taki a nie inny tryb życia. Nie znasz ich motywacji ani toku myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan prawiczek
To za dużo na moją głowę, ale myślę że jakbym się zakochał to kilku partnerów bym przebolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o co tyle krzyku? A teraz pięknie mówię DOBRANOC:), na mnie już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×