Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoTradziku25

BLIZNY PO TRĄDZIKU + KWAS HIALURONOWY

Polecane posty

Gość PoTradziku25

Witam. Moim problemem sa bezbarwne w postaci wglebien blizny po tradziku na policzkach. moje policzki wygladaja jakby je przylozyc kilka razy takim mlotkiem do ubijania miesa z wypustkami - tragedia. Tradziku juz jako takiego nie mam - cos czasem wyskoczy; pozostala tlusta skora, na ktora daje rade krem nawilzajaco matujacy. Czytam ostatnio fora nt. sposobu korekcji blizn i duzo osob zabiera glos odnosnie peelingow, laserow, itp. Nie interesuja mnie te metody z nastepujacych powodow: 1. glosy sa rozne, ale nikt nie jest wniebowziety 2. idzie lato a ja lubie aktywny styl zycia i nie mam zamiaru ani specjalnie chowac sie przed sloncem, ani nablyszczac moja blyszczaca skore dodatkowo kremami z filtrem 3. zalezy mi na szybkim efekcie 4. biorac pod uwage cene wypelnien i innych zabiegow, jestem w stanie przyjac "powtorke" nawet co pol roku. Czy ktos mial redukowane blizny po tradziku za pomoca kwasu hialuronowego? Co mozecie powiedziec o efektach? Podobno czasem wypelniacze maja tendencje do "wedrowania" - czy da sie to naprawic dostrzyknieciem dodatkowej porcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×