Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka90

wódka na wesele...

Polecane posty

Hej :) powiedzcie mi ? jaka macie/mialyscie wódkę na weselu?? ja mysle o wyborowej...stocku....?? orientujecie sie jaka lepsza?? moze macie jakies inne proozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biguig
wyborowa to najlepsza wodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat miał PANA TADEUSZA, a siostra SMIRNOFF (jeśli źle napisałam to sorki ale nie znam się na wódkach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie caly czas myslalam o wyborowej ale mama mi dzis wbila pomysl na tego stocka.... ładna butelka eleganca i podobno dobra ta wodka... aaa i jeszcze jakis Nemiroff... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy finlandię. Bardzo popularny jest Pan Tadeusz. Z niezłych to jeszcze Żołądkowa De luxe. Wyborowej czy innych wynalazków się u nas nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce kupic troche bialej,wlasnie jakies smirnoffa,czy cos i wiekszosc zoladkowej...a ta zoladkowa de luxe jest po prostu biala wodka,czy smakuje tez tak ziolowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
My mamy Czystą Żołądkową Gorzką de Luxe. Ja się na wódce nie znam, ale wszyscy bardzo ją chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
to jest biała wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smirnoff- zszedł na psy. Kiedyś to była bardzo dobra marka teraz się nawet do drinków nie nadaje. De luxe to klasyczna czysta wódka- bez ziołowego aromatu. Niedawno piłam weselną Pałacową- paskudna nie polecam. Jeszcze Sobieski jest jako taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsss
a ja mam soplice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to mnie zabilyscie,ze smirnoff juz nie jest dobry...chce na 100% zoladkowa,ale do tego tez jakas czysta...teraz jestem w kropce jaka wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
a musisz mieć jakąś drugą? żołądkowa nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na wódce nie znam, ale wszyscy bardzo ją chwalą." bo to najtansza wódka koszt połowki w macro to 16.50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
akurat cena nie była brana pod uwagę w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli cena nie gra roli to Finlandia albo Absolut :) To bardzo łagodne białe wódki ... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez myslalam o czystej deluxe... ale boje sie ze potem mi ktos wygada ze mialam "najtansza wodke"..... i sama nie wiem co robic... :( dlatego bralam pod uwage stocka (ok23-24zl) albo wyborowa (25-27zl) ...a ten namirroff (26-28zl) tez jest podobno dobry... tylko on dopiero wchodzi na nasz rynek... a wiecie ze kazda nowa wodka jest przynajmniej orginalna... a nie podroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemiroff jest na rynku juz dobre kilka lat a poza tym to ukrainska wodka, jakby ktos nie wiedzial, mnie srednio smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyborowa jest neutralna wódką dobrą ( łagodną ), nie najtansza i nie najdrozsza popularną ( wszyscy ja znali i pewnie każdy ją skosztował) z tego co byłem na weselach , na stołach zazwyczaj gosciła Wyborowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tylko Finlandia- cena wyszła nas 29 z groszami za butelkę. Ale za to wiem że mało kto będzie grymasił. Na wódce akurat nie oszczędzaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhjsdhskj
u nas tez byla Finlandia, Smirnoff sie jakos popsul ostatnio, tak jak kiedys byl dobry Bols ale tez do czasu, teraz to badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny problem... ile wodki...? jak to przeliczacie ?? bo teoretycznie jeden nie wypije nic a drugi wypije za dwoch :D:D:???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
Ja będę miała Wyborową i na 90 osób kupuje tak 130 butelek ale poźniej mogę oddać to co mi zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małam mi
0,5 litra na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wyborowa i nie de lu
i nie de luxe, obydwie zeszly na psy, niestety. O ile jeszcze 2 lata temu mozna powiedziec, ze smakowaly, teraz ich jakosc strasznie sie popsula. Polecam Maximusa, nie jest chyba popularna wodka (co mnie bardzo dziwi), cena nie jest tez wygorowana, a smak niezly. Na zadnej z imprez malych i duzych, na ktorych bylam ja i byl tez Maksio :P , nigdy nie bylo zadnych katastrof zoladkowych, wszyscy swietnie sie bawili, a schlodzona wodeczka M. szla jak woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka- ale mi pojechałaś:-) Mieliśmy akurat Pałacową- dla nas bardzo dobra wódka, z półki Tadzika. No ale ile gardeł tyle polecanych marek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolut lub Finlandia. Mam słabość do Skandynawii, choc wódki nie pijam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa fak
zajmuje się sprzedażą wódek na imprezy typu wesela i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że : - wódkę na wesele kupuje się w zależności od zasobności portfela - można podzielić wódkę weselną na 4 ligi (gdzie 4- to ta najsłabsza) - w 4-tej lidze króluje czysta de luxe i zawisza czarny - w 3-ciej lidze jest wyborowa i maximus i bols - 2-ga liga to stock ( od kilku miesięcy nachętniej wybierana) i nemiroff czarny - 1 liga (wyjątki) belveder, chopin, królewska. ja wybrałbym stock'a bo jakość tej wódki jest na dobrym poziomie a cena jeszcze na chwilę obecną nie wzrosła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×