Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HOORHE

jak mierzyć tempkę?

Polecane posty

Witam Was wszystkich. Chciałabym zacząć mierzyć sobie temperaturę, aby dowiedzieć się, kiedy będą moje dni płodne. Poradźcie mi, gdzie się ją mierzy (pacha, pochwa?), kiedy, jak długo i jaka ona powinna być? Pozdrawiam Was i czekam na porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Jagoda369. jak masz tak nawijać to lepiej zamilknij i nie pokazuj swojej głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditlenek siarki
Sama jestes glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana21
za słowo ''tempka'' zjadą Cię niemiłosiernie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyuu
Chcesz mierzyć tempkę to wsadź se w kępkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile uczestnictwo w takim
najlepiej w pochwie z samego rana jeszcze przed wstaniem z łózka , najlepiej o tej samej porze ,ale przed 7:30 , bo pózniej temp się podwyzsza , chociaz nie wiem czy to reguła, czy na pewno przed 7:30 Mierz codziennie i zapisuj , przed owulacja temp spada, natomiast jak sie podniesie o 3 stopnie po 5 dniach nizej temp znaczy ze owulacja nastapiła Teraz w twoim organizmie działa progesteron , dlatego temp jest wyzsza , po ok 10- 14 dniach powinna spasci wystąpic miesiączka, jesli utrzymuje się wysoka dłuzej , do np 20 dni znaczy ,ze ciąza Faza przed owulacją po miesiączce jest rózna , moze byc dłuzsz lub krótsza, natomiast po owulacj jest taka sama od 10 - 14 dni , a potem miesiączka Nie wiem czy wszystko dokładnie napisałam, jesli masz jakies watpliwości to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile uczestnictwo w takim
nie mierz pod pachą tylko w pochwie Jest tu gdzieś topic na ten temat Ogólnie mozesz poszukac informacji w google , ale mniej więcej tak jak pisała, jezeli temp się obnizy czyli jesteś przed owulacją , jak się pózniej podniesie i będzie utrzymywac to znaczy ze jestes po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozniej daj chlopowi
termometr do oblizania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie mierzylam
a w ciaze i tak zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jka długo
trzymasz termometr pod jezykiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jka długo
mi pod jezykiem wychodzi 36,7 a w pochwie 37,1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest wogole tempka
??????!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec
temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google tempka
i na pewno znajdziesz odpwoiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak długo
tylko czemu moja temp. różni się miedzy ta w pochwie a pod jezykiem? i to prawie o 5 kresek a była mierzona w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewww

Zerknij sobie do oferty Sanity bo mają bardzo wiele dobrych sprzętów, również termometry stworzone z myślą o dzieciach jak BabyTemp. Obecnie można go kupić w atrakcyjnym cenowo zestawie z kompresem żelowym mini więc zerknij sobie na tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×